Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bar-Becue Olsztyn, Bar-Becue w Olsztynie - kiepska knajpa!!!
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Peter
Gość

PostWysłany: Sro Lis 04, 2009 1:19 pm    Temat postu: Bar-Becue Olsztyn, Bar-Becue w Olsztynie - kiepska knajpa!!! Odpowiedz z cytatem

Bardzo nie polecam pizzeri Bar-Becue w Olsztynie.
Obsługa kiepska (bardzo nieuprzejmi zarówno podczas zamawiania, trochę tak, jakby pracowali tam za karę, może mają wrednego szefa - nie wiem, ale daje się to odczuć, aż do momentu wyjścia z lokalu - byliśmy tam we dwójkę z moją dziewczyną...), porcje żałosne, o ilości dodatków aż szkoda wspominać, bo prawie nie ma o czym. Ogólnie nie polecam tego lokalu. Ja sam nie wybiorę się tam po raz drugi, szkoda czasu. Nic miłego tutaj nie może Cie spotkać... n
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Sro Lis 04, 2009 1:19 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
janson
Gość

PostWysłany: Sro Gru 09, 2009 12:05 am    Temat postu: pozytyw Odpowiedz z cytatem

Jeśli byłeś nie zadowolony to widać że chyba pomyliłeś lokale...albo masz inny cel w tym poście niż obiektywna opinia...
Moja ocena jest totalnie odmienna. Często jadam w różnych lokalach i mam porównanie. W BARBECUE zawsze można zjeść pyszny świerzutki obiad z zupą za 14 zł. Pizza nie jest pompowana drożdżami, dużo dodatków. Świetny dobór dodatków na pizzy. Z sera nie leje się tłuszcz jak dzieje się to w większości pizzeri. Moja opinia zresztą nie jest odosobniona, większość moich znajomych zamawia tam jedzonko.
Obsługa miła i konkretna...no może pani która tam pracuje jest trochę zbyt hałaśliwa n .
Podsumowując wystawiam wielki pozytyw n
Powrót do góry
Ania
Administrator
Administrator

PostWysłany: Pon Sty 11, 2010 6:12 pm    Temat postu: Bar-Becue Olsztyn, Bar-Becue w Olsztynie Odpowiedz z cytatem

Szanowni Państwo, wymagajmy od siebie odrobinę kultury na Forum.
Komentarze obraźliwe dla użytkowników lub nie wnoszące nowych informacji do tematu będą usuwane.
Powrót do góry
Arek
Gość

PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 7:16 pm    Temat postu: Bar-Becue no1 w Olsztynie Odpowiedz z cytatem

Jadam w Bar-Becue regularnie obiady i zupy, ostatnio otworzyli punkt na jarotach. Kebab 1 liga pizza moim skromnym zdaniem najlepsza w Olsztynie. Nigdy nie miałem rewelacji żołądkowych po ich potrawach czego nie mogę powiedzieć o innych pizzeriach. Co do obsługi nie mam zastrzeżeń. Jak narazie jest to moja knajpa nr 1.

pozdrawiam
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Czw Lut 18, 2010 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hahaha widać konkurencja nie śpi.
jadłem kilkakrotnie pizzę z bar-becue na jakichś imprezkach bo kumpel ma tam rabat i muszę powiedzieć że nie mam uwag.
Powrót do góry
Kasieńka Olsztyn
Gość

PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 4:55 pm    Temat postu: Re: Bar-Becue no1 w Olsztynie Odpowiedz z cytatem

Arek napisał:
Jadam w Bar-Becue regularnie obiady i zupy, ostatnio otworzyli punkt na jarotach. Kebab 1 liga pizza moim skromnym zdaniem najlepsza w Olsztynie. Nigdy nie miałem rewelacji żołądkowych po ich potrawach czego nie mogę powiedzieć o innych pizzeriach. Co do obsługi nie mam zastrzeżeń. Jak narazie jest to moja knajpa nr 1.

pozdrawiam

Arku, to że nie miałeś rewolucji żołądkowych, to jeszcze nie jest powód, by nazywać tą pizzerię dobrą. To raczej podstawa do tego, żeby w ogóle mówić coś na temat lokalu, a nie dzwonić do sanepidu. Niestety to dość przeciętny lokal, sporo brakuje mu do miana lokalu godnego polecenia.
Powrót do góry
dj Kvazarrr
Gość

PostWysłany: Czw Maj 20, 2010 10:42 pm    Temat postu: oki Odpowiedz z cytatem

Daję pozytywa za :
- naprawdę dobre jedzenie (dopieszczone, doprawione)
- sałatki na poziomie b. dobrej restauracji (moja ulubiona - bałkańska, palce lizać)
- niezłe kanapki
- pizza dobra ale nie jest to co jadłem w wakacje na Sycylii
- sympatyczna miła obsługa (choć przy większej ilości klientów trochę się gubią)
- codziennie inna zupa w 90% REWELACJA (choć ostatnia pomidorowa miała ciut przestudzony makaron)
- naprawdę dobre obiady (codziennie nowe bo jestem tam dość regularnie)

Negatywy
- brak piwa
- brak wc dla klientów (trzeba chodzić na stację)

Ogólnie polecam.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pon Maj 24, 2010 8:54 am    Temat postu: nie polecam Bar-Becue w Olsztynie Odpowiedz z cytatem

bo ja wiem, wg mnie Bar-Becue to raczej knajpa mocno byle jaka, zaczynając właśnie od tych problemów z wc, zwykła miejscówka na szybki, niekoniecznie dobry posiłek, nic więcej
Powrót do góry
gosieńka
Gość

PostWysłany: Sro Cze 09, 2010 9:07 am    Temat postu: Bar-Becue Olsztyn, Bar-Becue w Olsztynie - kiepska knajpa! Odpowiedz z cytatem

też uważam, że bar-becue w olsztynie nie powala niczym
ani smakiem, ani jakością obsługi - ot, bar na szybkie jedzenieb
Powrót do góry
maciek kris
Gość

PostWysłany: Sob Lip 03, 2010 2:19 pm    Temat postu: pizza Odpowiedz z cytatem

trudno negatywnie oceniac tak naprawdę fast fodową pizze bo tak jak ktoś napisał nie ma rewelacji ani kulinarnych ani żołądkowych jeśli zależy Ci żeby zjeść dobrą pizzę idz do malta cafe na staróce powinieś być naprawde zadowolony
Powrót do góry
Marekooo
Gość

PostWysłany: Pon Lip 19, 2010 6:59 pm    Temat postu: oki Odpowiedz z cytatem

Ile gustów tyle opinii.
Nie jestem wielkim smakoszem pizzy jakiejkolwiek ale sałatki w tej knajpce są naprawdę rewelacyjne.
polecam
Powrót do góry
xymon
Gość

PostWysłany: Sro Sie 04, 2010 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie polecam tej pizzerii dla nikogo.Wszystko stare i nie dobre,
Powrót do góry
Katarinka
Gość

PostWysłany: Pon Wrz 20, 2010 11:47 pm    Temat postu: pizza Odpowiedz z cytatem

Pizza na Hamburgu w Barbecue niestety mocno przecietna. Kilka razy nie chciało mi sie juz jej jesc po 1 kawałku.
Kebab z samą kapustą prawie.
Reszty nie jadłam bo juz tam nie chodze n
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sro Paź 06, 2010 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mnie tam kebab wyjątkowo smakował, pizzy jeszcze nie jadłem napewno spróbuję.
Powrót do góry
aha
Gość

PostWysłany: Pią Lut 11, 2011 8:00 pm    Temat postu: barbecue Odpowiedz z cytatem

masakra! nikomu nie polecam! zwyczajnie szkoda słów! bułka twarda, mięso spalone, twarde, frytki ociekały tłuszczem! kasa wyrzucona w błoto i niesmak w ustach. nie rozumiem jak można to chwalić!?!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach