Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bar-Becue Olsztyn, Bar-Becue w Olsztynie - kiepska knajpa!!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jarek
Gość

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2011 9:58 am    Temat postu: ??? Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem ??
Skoro dostałeś twardą bułkę, spalone mięso, frytki ociekające tłuszczem to DLACZEGO nie rzuciłeś tego w twarz sprzedawcy i nie poprosiłeś o zwrot pieniędzy???
Widać że konkurencja nie śpi i oczernia jak może.
Do roboty patałachy Laughing
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2011 9:58 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Jarek
Gość

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2011 10:01 am    Temat postu: ??? Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem ??
Skoro dostałeś twardą bułkę, spalone mięso, frytki ociekające tłuszczem to DLACZEGO nie rzuciłeś tego w twarz sprzedawcy i nie poprosiłeś o zwrot pieniędzy???
Widać że konkurencja nie śpi i oczernia jak może.
Do roboty patałachy Laughing
Powrót do góry
klimek
Gość

PostWysłany: Sro Kwi 13, 2011 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepszy kebab jest w BURGERHOUSE NA PKP
Powrót do góry
gosc
Gość

PostWysłany: Wto Maj 10, 2011 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brak słów szefostwo do bani jedzenie bardzo kiepskie jesli chodzi o obsługe super szefostwo do gazu
Powrót do góry
ciekawy
Gość

PostWysłany: Czw Cze 02, 2011 7:22 pm    Temat postu: Re: pizza Odpowiedz z cytatem

a czym się różni ta pizza z malta cafe od fastfodowej pizzy ?????

może wolniej ją pieką ? Rolling Eyes
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Czw Cze 02, 2011 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gosc napisał:
brak słów szefostwo do bani jedzenie bardzo kiepskie jesli chodzi o obsługe super szefostwo do gazu

ojjj
czyżby sfrustrowany były pracownik n
Powrót do góry
gozu1
Gość

PostWysłany: Wto Lip 05, 2011 12:39 pm    Temat postu: Bar-becue to jedna z najgorszych restauracji w Olsztynie! Odpowiedz z cytatem

Dawno nie trafiłem na tak "śmieciowe" jedzenie!
Widać, że w lokalu tnie się koszta jakością dań podawanych klientom!
Masakra!!! Nie polecam
Powrót do góry
ninja
Gość

PostWysłany: Pon Lip 18, 2011 4:28 pm    Temat postu: bar-becue polecam Odpowiedz z cytatem

dla mnie nr1 w olsztynie !
Powrót do góry
xxl
Gość

PostWysłany: Sro Mar 07, 2012 7:21 pm    Temat postu: 9/10 Odpowiedz z cytatem

Ogólna ocena bardzo dobra tylko brakuje wc. Pizza na cienkim cieści, nie zakalcowata + dobry ciągnący ser + rewelacyjne salami.
W kebabie dobre mięso choć jakość kebaba często zależy od osoby które go robi.
Ogólna ocena na tle olsztyńskich smaków 9/10.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pią Paź 19, 2012 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja przed chwila dostałem średnią (zmierzyłem - 30 cm) pizze w cenie dużej ( 40 cm). Po kontakcie Pan sprzedający zarzekał się, że na pewno dostałem dużą i oni tak własnie duże robią. Pan mi wytłumaczył, że pizza jaką dostałęm to około 40cm... Pamiętajcie: 40 cm to rozmiar opakowania a nie pizzy- zeby nie było nieporozumien bo na ulotce nie jest wyszczególnione, że chodzi o opakowanie :[. darmowego sosu i keczupu nie starczylo nawet na pół "duzej" pizzy. sama pizza bardzo dobra ale czuję się orżnięty na 3 zł. Niedużo ale fakt jest faktem. Zjadłem sam na raz czego nie dokonałbym kupując w tej cenie pizze w innej olsztynskiej pizzerii.. także dla mnie za drogo, odpadam.

Klient z Pana Tadeusza.
Powrót do góry
mirek
Gość

PostWysłany: Sob Paź 20, 2012 4:25 pm    Temat postu: jadłem i polecam Odpowiedz z cytatem

Byłem ostatnio w tej knajpie i gorąco polecam pizze dobre i sporo dodatków sporo czasu podróżuje i to jedna z lepszych pizzerii jakie trafiłem. Uśmiałem się czytają komentarz poniżej, bo ja bym z tą pizzą przyszedł i przy kucharzu wymierzył, wtedy mógłbym oponować za jakąś rekompensatą, co do sosów na moją średnia pizze w sam raz w końcu to gratisowe sosy nie oczekujmy dzbana sosu gratis, chcesz dokup , może jednak to nie była u poprzednika średnia, wiadomo przecież że nie będzie miała idealnego rozmiaru. Gorąco polecam Mirek ps. chyba kupie miarkę he he Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Nie Maj 15, 2016 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo się rozczarowalam jesli chodzi o pizzę... Syn miał ochotę na klasyczna z pieczarkami i szynką, a ja lubię hawajska z ananasem, ale już nigdy nie zamówimy w bar becue. Wole mrożona Giuseppe jak słowo daję. Po prostu była niesmaczna, wstretna spalona szynka,bardzo mało sera, ananas chyba najgorszego sortu. Nie dało sie zjeść. Nie warto za tą cenę. Jedynie obsługa sympatyczna pani przez telefon przyjęła zamówienie i miły chłopak ją dostarczył. Nic poza tym. Polecam kucharzowi lokal Chilli na starówce, niech tam zamówi pyszną pizzę i porowna z tym gniotem,który sam zmontowal 😀😉
Marta
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach