Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Besuto Sushi Bar

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Mazowieckie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Pią Sie 03, 2007 1:28 pm    Temat postu: Besuto Sushi Bar Odpowiedz z cytatem

Besuto Sushi Bar

Adres:
ul. Nowy Świat 27
00-029 Warszawa

Opis:
Nowoczesne wnętrze, niepowtarzalna atmosfera i wyśmienite jedzenie. To wszystko znajdziesz w BESUTO Sushi Bar - niezwykłym miejscu zlokalizowanym w samym sercu Warszawy.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pią Sie 03, 2007 1:28 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
tomereczka
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Pią Mar 06, 2015 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wśród wszystkich moich restauracji sushi ulubiona. Lokal bardzo ładny, nowoczesny. Duży wybór w menu, okazjonalnie można spróbować tam również dań owadów ( taka ciekawostka) - chociaż sama jeszcze sie nie odważyłam.
Niemniej na same sushi często przychodzimy razem z mężem. Wszystko świetnie podane oraz świeże ( zauważyłam, że stołują się tam również Japończycy).
Powrót do góry
Botek
Gość

PostWysłany: Czw Mar 19, 2015 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak do tej pory odwiedziłem wiele restauracji sushi w mieście . Fanem sushi w Besuto byłem jeszcze za czasów ich starej lokalizacji w Pawilonach. Obecnie pomimo iż miejsce się zmieniło sushi nadal jest na najwyższym poziomie. Wprawdzie ceny trochę droższe ale na tygodniu można zamówić sobie w bardzo dobrej cenie zestawy lunchowe. Nawet tym najmniejszym za 30 zł móżna się najeść.
Wszystko bardzo ładnie podane, zawsze przykładają się do estetyki. Wystrój ładny. Lubię takie ascetyczne klimaty. Tak wiec polecam wszystkim smakoszom.
Powrót do góry
bertka
Gość

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2015 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam tę restaurację. Pamiętam je jeszcze z tej starej lokalizacji ale z roku na rok zwiększają poziom. Wprowadzają do menu wiele nowości tak więc praktycznie za każdym razem jak tam jestem wcinam coś innego ( warto jest dopytać sie obsługi, zawsze doradzi coś smacznego). Przekonałam się również do sushi w tempurze. W innych restauracjach średnio mi smakowało, tutaj jest o wiele lepsze. Dodam,że sersują nie tylko sushi ale również inne dania kuchni japońskiej. Świętowaliśmy tam z mężem rocznicę, skusiłam sie na stek z tuńczyka bo chciałam spróbować jak smakuje i powem Wam,ze całkiem niezły.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Mazowieckie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: