Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bowling Club

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Kujawsko-Pomorskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Pon Mar 21, 2011 2:42 pm    Temat postu: Bowling Club Odpowiedz z cytatem

Bowling Club

Adres:
ul. Bojowników o Wolność i Demokrację 3
86-050 Solec Kujawski

Opis:
Bowling Club jest przyjaznym miejscem dla całej rodziny. Nasz lokal specjalizuje się wyrabianiem włoskiej pizzy, ponadto przepysznymi deserami i kawą. Zapraszamy do gry w kręgle oraz na wieczorki karaoke (czwartek i piątek).
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pon Mar 21, 2011 2:42 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Andrusik
Gość

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2012 3:02 pm    Temat postu: Niespodzianka:-) Odpowiedz z cytatem

Byłem w Bowling Club po basenie z dziećmi. Zaskoczyło mnie, że mogłem w takim niepozornym małym mieście zjeść typową włoską pizzę. Nie dość, że smaczna to jeszcze ciekawy wybór np pizzę z jabłkami, cebulą i orzechami.
Polecam i pozdrawiam
Powrót do góry
Karmelinka
Gość

PostWysłany: Pon Lip 16, 2012 12:21 pm    Temat postu: Całkiem nieźle Odpowiedz z cytatem

Bowling ma przyjemny klimat, zawsze pełno tu przyjaznych ludzi (szczególnie w piątki i soboty wieczorem). Można spróbować swoich możliwości wokalnych na wieczorach karaoke lub pograć w kręgle. Ceny przystępne. Jedzenie smaczne.
Powrót do góry
AudioBeast
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Paź 11, 2012 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem kiedyś w Solcu przejazdem i przyznam szczerze, że zaskoczyłem się bardzo pozytywnie w trakcie wizyty w tym lokalu. Jak pisze poprzednik, oryginalne dania i pyszne jedzenie n
Powrót do góry
Tajemniczy
Gość

PostWysłany: Sro Lut 17, 2016 9:35 pm    Temat postu: Bowling w przemysleniach ;-) Odpowiedz z cytatem

Atmosfera Całkiem niezła jak na lokal . Jestem Bardzo zaskoczony tym ze jedzenie jest tak dobre. Warzywa były świeże oby tak dalej to jeszcze stanie się sławna, w Całym Solcu doskonałym jedzeniem szkoda tylko ze ... dania główne są takie zwięzłe. Polecam Bowling każdemu kto chce zjeść zdrowo i ze smakiem. n n n
Powrót do góry
Tajemniczy
Gość

PostWysłany: Sro Lut 17, 2016 9:37 pm    Temat postu: Bowling w przemysleniach ;-) Odpowiedz z cytatem

Atmosfera Całkiem niezła jak na lokal . Jestem Bardzo zaskoczony tym ze jedzenie jest tak dobre. Warzywa były świeże oby tak dalej to jeszcze stanie się sławna, w Całym Solcu doskonałym jedzeniem szkoda tylko ze ... dania główne są takie zwięzłe. Polecam Bowling każdemu kto chce zjeść zdrowo i ze smakiem. n n n
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Kujawsko-Pomorskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: