Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Cactus Factoria Restaurante & Cafe

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Wielkopolskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Sro Cze 30, 2010 8:42 am    Temat postu: Cactus Factoria Restaurante & Cafe Odpowiedz z cytatem

Cactus Factoria

Adres:
ul. Ślusarska 5
61-778 Poznań

Opis:
Cactus Factoria przeniesie Cię w świat beztroskiej zabawy w gorącym klimacie muzyki południowej. Daj się porwać aromatycznym smakiem kuchni hiszpańskiej i meksykańskiej, w eleganckich wnętrzach, rozpalonych blaskiem świec.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Sro Cze 30, 2010 8:42 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
poznaniak
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Wrz 09, 2010 9:27 am    Temat postu: Cactus Factoria Poznań - świetna kuchnia hiszpańska Odpowiedz z cytatem

Restaurację Cactus Factoria wypróbowałem na randkę - niespodziankę n
Wybór trafiony w 10tkę - zaproszona osoba była zachwycona n)n
Powrót do góry
Userin
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Gru 20, 2010 11:36 am    Temat postu: ZDECYDOWANIE ODRADZAM Odpowiedz z cytatem

wyprobowalam ta restauracje na swoje urodziny-niestety nie moge jej polecic dalej, bo jest za droga,jedzenie jest nie doprawione i za malo na talerzu i w dodatku drogo!!!
Powrót do góry
bławatek
Gość

PostWysłany: Pią Sty 14, 2011 2:25 am    Temat postu: POLECAM !!! Odpowiedz z cytatem

A ja polecam - oczywiście jeżeli nie masz w kieszeni 20 zł przeznaczonych na jedzenie i picie :lol: - ale w takim wypadku polecam Mc Donalds ;) . Restauracja może i do tanich nie należy , i tylko w tym się zgadzam z Userin , ale uważam że warto - porcje duże , podane na dużych talerzach , jedzenie smaczne - widać że ktoś lubi "bawić się " jedzeniem i "tworzyć" ciekawe dania . Szczególnie polecam zupę Azteca , wątróbkę sherry , paellę i mus malinowy - rewelacja :D [/b]
Powrót do góry
magtha
Gość

PostWysłany: Sob Kwi 02, 2011 7:33 pm    Temat postu: Restauracja Cactus Factoria Odpowiedz z cytatem

Byliśmy dzisiaj z narzeczonym na obiedzie, wybrałam w ciemno i nie mogliśmy trafić lepiej! Jedzenie wyśmienite, wyszukane i bardzo smaczne! wszystko pięknie podane, ładny wystrój miejsca i bardzo nastrojowo:) Fakt, że nie jest tanio jak w osiedlowej pizzerii, ale naprawdę warto! Ja byłam w siódmym niebie:) Za taką ucztę to myślę, że warto było zaszaleć!n mniam.
Powrót do góry
Ryszard
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2011 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie polecam. Jest to miejsce gdzie chętnie wracam. Doskonały klimat i super jedzenie.
Powrót do góry
dober
Gość

PostWysłany: Sob Lis 03, 2012 2:45 pm    Temat postu: Bardzo miłe zaskoczenie Odpowiedz z cytatem

Korzystałem z grouponu, więc nie spodziewałem się nie wiadomo czego. A tu zaskoczenie. Nakryte ładnie obrusy, miła obsługa i jedzenie też na odpowiednim poziomie. Ogólnie po wejściu lokal robi wrażenie.
Lokal jednak trochę ciemny, przydałoby sie rozjaśnić, ale z drugiej strony na klimatyczną randkę miejsce warto wziąść pod uwagę.
Dużo telewizorów - mi się to podobało, ale mojej dziewczynie już naprzykład nie - kwestia gustu. W skali od 0 do 5 mogę im przyznać uczciwą czwórkę. I pewnie jeśli się nie popsują będę tu wracał.
Powrót do góry
Dagmara
Gość

PostWysłany: Pon Sty 07, 2013 10:42 pm    Temat postu: Naprawdę warto! Odpowiedz z cytatem

Korzystałam z grouponu, więc miałam mieszane uczucia co do możliwości lokalu i tego co zastanę po wejściu.
I okazało się, że niepotrzebnie. Świeże, białe obrusy, ładnie nakryte, miła obsługa i bardzo klimatyczny wystrój.
Jedzenie oceniam na 4+. Dużo, smacznie, ładnie podane. Zabrakło mi gotowanych ziemniaków, dlatego tylko 4+. Za to krem czosnkowy i polędwica najlepsza jaką jadłam w życiu.
Ceny - znośne, nie jest to restauracja dla tych, którzy wolą fast foody, ale na randkę, kolację we dwójkę tak jak ja to zrobiłam z moim partnerem czy spotkanie w większym gronie super, szczególnie dlatego, że restauracja ma sporo zakątków, gdzie można się "schować" przed innymi gośćmi.
Na pewno tam wrócimy.
Powrót do góry
Zaba
Gość

PostWysłany: Nie Sty 27, 2013 3:03 pm    Temat postu: słaba jakość za wysoką cenę Odpowiedz z cytatem

Byłam ze znajomymi, korzystaliśmy z gruponu.
Zupy pierwsza klasa
Drugie danie średnie
Owoce morza z mrożonki - jakieś nieświeże ;(
Zastawa piękna
Obsługa miła.
Cena ok - czyli 50% tego co w karcie.

Gdybyśmy płacili normalną cenę za 3 osoby zapłacilibyśmy ponad 200 zł - kiepsko n
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Wielkopolskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: