Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Cafe Bajka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Małopolskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Pon Gru 10, 2012 2:10 pm    Temat postu: Cafe Bajka Odpowiedz z cytatem

Cafe Bajka

Adres:
Os. Wichrowe Wzgórze 124
61-699 Poznań

Opis:
Gościom naszym gwarantujemy niepowtarzalny bukiet smaków i zapachów tradycyjnej kuchni polskiej. Specjalizujemy się w organizacji przyjęć rodzinnych. Nasza wyśmienita kuchnia, profesjonalna i miła obsługa sprawią, że Państwa uroczystość będzie niezapomniana.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pon Gru 10, 2012 2:10 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
niezadowolona
Gość

PostWysłany: Czw Sty 24, 2013 11:37 am    Temat postu: NIE POLECAM Odpowiedz z cytatem

Niestety z przykrością muszę napisać że nie polecam Cafe Bajka na os. Wichrowe Wzgórza. Zorganizowałam tam wesele. Bardzo słaba obsługa kelnerów ich zachowanie z czasów PRL-u o herbatę, kawę które były w ilości dowolnej goście musieli się prosić ślub był w zimie a więc po kościele ludzie byli zmarznięci i kto nie miał by ochoty na cieplutką herbatkę czy kawkę nie dostawiali wódki na stoły stali za barem podparci pod brodę i obgadywali. Bardzo dużo by tu pisać większość rzeczy które ustaliłam z szefem tej restauracji nie były tak jak powinno. Mało tego porcje na osobę nie były zbyt duże paru gości koło godziny 24.00 było głodnych, a do tego potrawy nie były jakoś specjalnie przygotowane ponieważ ewidentnie było czuć smak "proszków" (kostek rosołowych sztucznych sosów itp. itd.) Szczerze mówiąc to nawet po weselu kiedy zostało nam wszystko spakowane (to co pozostawało) to nie chce mi się wierzyć że aż tak mało zostało tego jedzenia i słodkiego nie chce oskarżać nikogo ale pewnie na drugi dzień żony kelnerów i szefa miały obiad i podwieczorek z głowy. A już nie chodzi tylko o jedzenie bo każdy z kim rozmawiałam po weselu dostawał nie tylko całe flaszki wódek które pozostały nie otwarte ale także zapytano ich czy mają zamiar zlewać te stojące na stołach pootwierane gdzie przykładowo było po pół butelki albo więcej moja koleżanka np. sobie z mężem pozlewali bo przecież nikt z gwinta nie pił i co tak na dobrą sprawę ma się stać z alkoholem a jak by nie patrzeć to nasze pieniądze. Niestety tutaj zapytanie nie padło pobrali sobie jak by nigdy nic. Oczywiście po weselu poszłam do szefa tej restauracji aby wyrazić całą swoją opinię ponieważ uważam że nie tylko pochwały dla takiego szefa powinny się liczyć, ale jeżeli ktoś ma o coś żal to powiedzieć chociażby dlatego żeby zmienić niektóre rzeczy na lepsze chociażby dla innych klientów, szef niby wysłuchał próbował się wybronić oraz swoich PRL-owskich kelnerów i nie było widać po nim żeby jakoś specjalnie się przejął moim zdaniem. Co dziwne jeden z moich gości kiedy poszedł "wybłagać" herbatę to jak twierdzi widział szefa że przyjechał na kuchnię ciekawe po co.....? Chyba nie skontrolować i dopilnować pracowników bo wogóle mu to nie wychodzi. Tak więc po co.......? Trudno ja na pewno nie polecę nikomu tej restauracji a w ręcz ODRADZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sro Lip 31, 2013 7:09 pm    Temat postu: Zdecydowanie tak Odpowiedz z cytatem

Osobie, która napisała pierwszy post chyba ktoś na odcisk nadepnął. Restauracja ta cieszy się moim uznaniem od wielu lat. Prócz smacznych obiadów, których porcje zdecydowanie zadowolić mogą każdego, organizacja imprez okolicznościowych nie podlega żadnym zażaleniom i uwagom z mej strony.

Wyprawiałem już 3 imprezy rodzinne w Cafe Bajka i jestem bardzo zadowolony jakością podawanego jedzenia, przemiłą i dowcipną obsługą oraz klimatem, który ta knajpka posiada. Nie jest to nowa restauracja, pamiętam jeszcze poprzedniego właściciela, za czasów którego podkoziołki czy andrzejki były naprawdę na wysokim poziomie.

Na imprezach nie brakuje również pozytywnych, eleganckich niespodzianek ze strony obsługi, których nie widziałem nigdzie indziej. POLECAM!
Powrót do góry
Zadowolona Ela
Gość

PostWysłany: Pon Sty 13, 2014 10:02 am    Temat postu: Bardzo polecam! Odpowiedz z cytatem

Polecam restauracje Cafe Bajka w niedziele miałam w tym lokalu chrzciny dziecka.
Bardzo dobre jedzenie, miła i profesjonalna obsługa, te elementy spowodowały że nasze przyjęcie było naprawdę bardzo udane.
Lokal z tradycją- godny polecenia!
Powrót do góry
Zadowolona Ulka
Gość

PostWysłany: Wto Maj 06, 2014 7:35 am    Temat postu: Polecam Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie i pragnę polecić wszystkim restauracje Cafe Bajka miałam tam komunie i jestem na prawdę zadowolona. Wszystko było dopięte na ostatni guzik ja i moi goście są zadowoleni! Polecam!
Powrót do góry
zadowolona mama
Gość

PostWysłany: Czw Maj 08, 2014 5:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę powiedzieć że wyprawiałam ostatnio córce komunię w tym lokalu i nie mam żadnych uwag. W porównaniu do innych restauracji w tej są bardzo duże porcje i wiele dodatków. Moja rodzina była bardzo zadowolona zarówno z jedzenia jak i z obsługi. Mogę z całą pewnością polecić tą restaurację innym.
Powrót do góry
Gość 007
Gość

PostWysłany: Sro Maj 21, 2014 8:27 pm    Temat postu: Impreza rodzinna Odpowiedz z cytatem

Polecam wszystkim tę knajpkę!!!! Ostatnio w Cafe Bajka wyprawialiśmy z mężem rocznicę ślubu i było naprawdę cudownie. Doskonały klimat - świece, wystrój, muzyka dopasowana pod młodych i starszych. Kelnerzy uwijali się jak pszczoły w ulu i reagowali na dodatkowe zamówienia gości. Jedzenie pyszne i duże porcje. Poprosiliśmy aby niektórym gościom spakować małe "prezenciki" do domu - z czym nie było najmniejszego problemu a zostało nam jeszcze tyle, że na drugi dzień poprawiny w domu wyprawiliśmy n
Knajpa praktycznie na każdą okazję, kameralna z możliwością dopasowania do indywidualnej imprezy i co ważne za przystępną cenę!!!!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Małopolskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: