Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Cafe Bazylia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Podkarpackie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Wto Gru 29, 2009 10:58 am    Temat postu: Cafe Bazylia Odpowiedz z cytatem

Cafe Bazylia

Adres:
ul. Rejtana 31 J
35-326 Rzeszów

Opis:
Cafe Bazylia to niepowtarzalna restauracja w Rzeszowie, która wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów swoje menu oparła na koncepcji „Jedzenie może leczyć - Kuchnia śródziemnomorska najzdrowszą kuchnią na świecie” Realizując to motto w restauracji używane są produkty świeże, najwyższej jakości.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Wto Gru 29, 2009 10:58 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
michiru
Gość

PostWysłany: Wto Gru 14, 2010 11:25 am    Temat postu: opinia o cafe bazylia Odpowiedz z cytatem

witam. miałam okazje gościć w Cafe bazylia z przyjaciółką na spotkaniu po latach. I przyznam, się szczerze że ....zasiedziałam się jest tam tak cudowna atmosfera .....nie ma takiej nigdzie w Rzeszowie . Jedzenie pyszne ....porcje .....pyszne n załoga ( n ) uśmiechnięta...polecam .....od teraz klientka cafe bazylia....pozdrowienia na nowy rok ......lubiąca zjeść patrycja
Powrót do góry
Arturro
Gość

PostWysłany: Pon Lut 21, 2011 11:09 pm    Temat postu: Cafe-Bazylia Odpowiedz z cytatem

Właśnie wróciłem z tego niepowtarzalnego lokalu. Z pewnością właścicielka miała dobry pomysł, jednak "załoga" chyba nie wie po co tam jest.
Na początku rzucono nam na stół menu, a następnie jedna z obsługujących pań przystąpiła do sprzątania stołu po poprzednikach. Na stole znajdowały się szklanki z resztkami niedopitego soku pomidorowego przysychającego już na wewnętrznej ich powierzchni. Dopiero później zrozumiałem, że obsługujące panie są sobą tak zajęte, że nie miały możliwości posprzątać zaraz po wyściu poprzednich gości. Sprawiedliwie dodam, że oprócz nas w lokalu znajdowała się jeszcze para kończąca już konsumpcję.
Sprzątająca wylała z jednej szklanki resztki soku w moim kierunku. Przeprosiła i roztarła serwetką plamę wchłaniając w nią większość z tych resztek.
Po tak niepowtarzalnym wstępie złożyliśmy zamówienie i po tej czynności zapomniano o nas. Niewykluczone, że "załoga" nie chciała nam przeszkadzać w konwersacji, jednak dochodzące z zaplecza chichoty wskazywały raczej na kompletny brak zainteresowania klientami.
Moje starania pozwoliły dotrzeć do "załogi" i uzupełnić zamówienie o kolejne pozycje. Mimo potrzeby, kolejnych prób już nie podejmowałem.
O rachunek prosiłem zaledwie dwukrotnie.
Spędziliśmy tam pewnie godzinę i podczas naszej obecności byliśmy jedynymi klientami.
Jedzenie jest nie najgorsze, jednak spodziewałem się czegoś więcej. Opodal znajduje się restauracja oferująca podobną kuchnię i o krótszej tradycji. Naszym zdaniem te same dania są tam smaczniejsze. Obsługę obu tych lokali trudno jest nawet porównywać.
Gdybym miał jeszcze raz wybrać się do Cafe-Bazylia nie zrobiłbym tego i to głównie z powodu "załogi".
Z takim zachowaniem można się było spotkać w lokalach kategorii IV w czasach PRL i to nie we wszystkich. Dzisiaj jest to niepowtarzalne. Wydaję mi się, że nie o takiej niepowtarzalności myślała właścicielka używając tego pojęcia w reklamie swojego lokalu do którego zaprasza wraz z załogą.
Powrót do góry
wwwer
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2011 3:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę powiedzieć, że jestem bardzo częstą bywalczynią tego lokalu i nigdy nie miałam problemów z obsługą, jedzenie zawsze było szybko podawane, przepyszne no i można zamówić pół porcji. Ta restauracja ma swój niepowtarzalny klimat i bardzo ją polecam każdemu. Co do opinii poprzednika, który porównuje Bazylie jak myślę do Chility to mam zupełnie różne doświadczenia, (choć ogólnie lubię też i tę knajpkę). Często kelnerka zapominała (!!!) o daniu, lub po 40 minutach przychodziła mówiąc,że jednak tego dziś nie ma... jedzenie jest tam (Chillita) też ok, ja szczególnie lubię mięsa, ale chyba drożej niż w Bazylii no i brakuje im tego klimatu. pozdrawiam
Powrót do góry
gosc
Gość

PostWysłany: Nie Lis 20, 2011 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, niestety musze sie zgodzic z opinia poprzednika, ze atmosfera jest niepowtarzalna........ jak w czasach PRL. Po 10 min siedzenia przy pustym stoliku sama przynioslam sobie i moim gosciom karte dan, gdyz obslugi nie moglam zlokalizowac. Dania byly podawane w duzym odstepie czasu, tak ze czesc gosci byla w polowie jedzenia a czesc dopiero otrzymywala zamowione potrawy. W sumie w lokalu znajdowalo sie 6 osob, wiec nie bylo to zbyt duze wyzwanie aby przygotowac i podac dania jednoczesnie. Jedzenie nie bylo zle ale tez nie zachwycilo mnie. Co do najwyzszej jakosci skladnikow tez mam watpliwosci. Obslugujaca nas pani miala bardzo obrazona mine, a ja mialam wrazenie, ze odciagam ja od innych zajec. Moi goscie przyjechali z Niemiec a ja chcialam sie pochwalic polska goscinnosci. Niestety najadlam sie tylko wstydu. Zamiast zajmowac sie goscmi i rozmowa, to ciagle nerwowo rozgladalam sie za obsluga albo chodzilam po menu, rachunek.
Nie polece Cafe Bazylia zadnemu znajomemu i tez raczej nie wybiore sie tam ponownie.
Powrót do góry
Sumer
Nowy
Nowy

PostWysłany: Nie Mar 22, 2015 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Udałam się do Chility. Wszystko było smaczne i dobrze przyprawione.
Obsługa miła i sympatyczna ( pomocna). Ogólnie nie piszę komentarzy na portalach, ale o tej restauracji nie pisze się za dobrze. Nie wiem czy to jakaś konkurencja??
Z całego serca polecam restauracja jest miło, smacznie a muzyka w tle- Rewelacja!!!!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Podkarpackie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: