Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

catering
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Ogólne dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
largo
Gość

PostWysłany: Pon Kwi 20, 2009 11:36 am    Temat postu: catering Odpowiedz z cytatem

Witam

Szukam dobrej firmy cateringowej do organizacji wesela. Wstępne poszukiwania raczej mnie rozczarowały. terminowość i konkrety w odwrocie. Czy ktoś mółby mi polecić dobrą firmę.

Z góry serdecznie dziękuje.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pon Kwi 20, 2009 11:36 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
largo
Gość

PostWysłany: Pon Kwi 20, 2009 11:43 am    Temat postu: cdn Odpowiedz z cytatem

zapomniałem dodać że cała akcja toczy się we Wrocławiu
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 7:56 am    Temat postu: catering wrocław Odpowiedz z cytatem

ja korzystałem z usług Restauracji Duet - bardzo fajna obsługa i ceny przystępne (można bez kłopotu dojść do porozumienia)
Powrót do góry
Tomek
Gość

PostWysłany: Czw Paź 15, 2009 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może Costa del Mar. To hiszpańska restauracja w Łodzi, ale z cateringiem jeżdżą po całej Polsce (sam ich ściągnąłem na wesele do Poznania, a to chyba w miarę podobna odległość). Są dobrzy bo dobrze gotują i, co chyba najważniejsze, zdrowo więc nie ma obawy że się zatrujesz starym olejem, czy mięsem 'nie pierwszej świeżości', jak to się niestety czasem trafia przy cateringach n
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Nie Paź 18, 2009 12:26 pm    Temat postu: catering wrocław, catering we wrocławiu Odpowiedz z cytatem

a co z cateringiem we Wrocławiu?
macie do polecenia jakieś Firmy?
Powrót do góry
Kill_Grill
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Lis 27, 2009 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam dokładnie firm cateringowych z Wrocławia, ale polecam Ci skorzystanie z usług Warszawskiej Fabryki Ślubów - zorganizują Ci wszystko łącznie z cateringiem i nie ma problemy że poza Warszawą. Gdybyś myślał o przyjęciu weselnym w plenerze to skorzystaj z Kill Grill oferującej bardzo oryginalny i elegancki grill catering
Powrót do góry
Kris
Gość

PostWysłany: Sro Lip 28, 2010 7:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z firm, które dojeżdżają z cateringiem, polecam Graf Marinę. Oferują pyszną lubelską kuchnię regionalną, do tego rzetelność i dobrą obsługę.
Powrót do góry
Pajacyk
Gość

PostWysłany: Pią Sie 13, 2010 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kris napisał:
Z firm, które dojeżdżają z cateringiem, polecam Graf Marinę. Oferują pyszną lubelską kuchnię regionalną, do tego rzetelność i dobrą obsługę.

Działają tylko w Lublinie?
Powrót do góry
Kris
Gość

PostWysłany: Pią Sie 20, 2010 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak napisałem wyżej - dojeżdżają z cateringiem n Poza Lublin także. Dobre jedzenie i profesjonalna obsługa, szefostwo wporzo. Polecam.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sob Sie 21, 2010 8:35 pm    Temat postu: nie polecam graf marina Odpowiedz z cytatem

totalnie odradzam graf marinę - bardzo kiepskie jedzenie i niesympatyczna obsługa!
Powrót do góry
Kris
Gość

PostWysłany: Sro Sie 25, 2010 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego odradzasz? Często tam się stołujesz? Mi dania z Graf mariny smakują i nigdy jeszcze się nie zawiodłem.
Powrót do góry
kuchcik
Gość

PostWysłany: Sro Wrz 01, 2010 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a dlaczego firmie cateringową nie lepiej zrobić to w jakiejś sprawdzonej na poziomie knajpie?
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 02, 2010 8:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem czego właściwie oczekujesz, przecież piszą tutaj wyłącznie właściciele firm cateringowych i jeden przez drugiego się będzie przechwalał, a resztę mieszał z błotem

prawda jest taka, że Ci dobrzy są oblegani i się liczą
Powrót do góry
vitek
Gość

PostWysłany: Pon Wrz 20, 2010 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawi mnie na co zwrócić uwagę wybierając taką firmę? Po czym poznać, że jest godna zaufania i solidna? Jest tyle różnych ofert, że bardzo trudno się zdecydować.
Powrót do góry
hunter
Gość

PostWysłany: Sro Wrz 29, 2010 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie najlepiej kierować się doświadczeniem innych, wypytać znajomych. Ewentualnie poprosić firmę o przedstawienie referencji dotychczasowych klientów, jakiś certyfikatów. Wszystko można sprawdzić.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Ogólne dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach