Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

catering
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Ogólne dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karina
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2010 12:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę, oto referencje, żeby przekonać niedowiarków, że niektóre firmy są naprawdę godne polecenia
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2010 12:19 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
gosia1985
Gość

PostWysłany: Czw Paź 07, 2010 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

referencje są na prawde imponujące... rotary club??!! kurcze przecież tam są same szychy, jeśli im smakuje to zamawiam od nich catering na swoje wesele... to już za 13 msc:) chciałam je zrobić na polanie w namiocie z bryczką, końmi i dużą ilością kwiatów, a z tego co widze marina ma namiot bankietowy:)
Powrót do góry
asia 9,5
Gość

PostWysłany: Pią Paź 15, 2010 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja robiłam u nich wesele i uważam że było na prawde udane, obsługa miła, kompetentna, jedzenie świerze i wyśmienite, niestety wtedy jeszcze nie mieli tego namiotu bo tak jak ty na pewno bym w nim zrobiłan ale firma w której pracuje robi na wiosne u nich piknik, wiec w namiocie się pobawie:)
pozdrawiam
Powrót do góry
damian.dtp
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Maj 03, 2011 7:27 pm    Temat postu: Pergola Restauracja & Bistro Odpowiedz z cytatem

Witam.
Jeśli chodzi o mnie to polecam Restauracje & Bistro Pergola
Doskonałe miejsce na wesela. Mają spore zaplecze zarówno jesli chodzi o miejsce jak i kuchnie. Podobno posiadają własną wędzarnie.

Plusem jest to że możemy zjeść czy napić się czegoś dobrego przy okazji oglądając pokaz fontanny multimedialnej!!! Zarówno ze środka czy siedząc na wielkim tarasie.

Naprawdę gorąco polecam!
Powrót do góry
Matylda
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Maj 26, 2011 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o catering to mogę szczerze polecić ten cattering, z którego korzystałam podczas ostatniej imprezy rodzinnej!
Jedzenie wyśmienite, dostawa o umówionym czasie, wygodny sposób zamawiania i zapłaty.
Polecam!
Powrót do góry
michal65
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Mar 21, 2016 11:53 am    Temat postu: zamówienia Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jakaś firma zajmuje się zamówieniami publicznymi, ale nie wie jak zacząć to polecam zajrzeć na www.e-zam.pl. Oferowana jest tam pomoc w tym temacie.
Powrót do góry
monalizzka
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Kwi 13, 2016 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hunter napisał:
Według mnie najlepiej kierować się doświadczeniem innych, wypytać znajomych. Ewentualnie poprosić firmę o przedstawienie referencji dotychczasowych klientów, jakiś certyfikatów. Wszystko można sprawdzić.

Dokładnie, szukaj po znajomosci - zawsze znajda sie sprawdzeni ludzie n
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sob Kwi 23, 2016 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kieruj sie doświadczeniem innych,
Powrót do góry
kocianka
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Pon Cze 12, 2017 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja siostra korzysta z cateringu dietetycznego Lekko z dietą. Myślę, że taki catering ma sens, bo nigdzie indziej takich potraw nie znajdziesz, no i masz pewność, że to jest zdrowe.
Powrót do góry
Sovia
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Cze 14, 2017 11:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ale też nie każda sieć cateringowa ma swój odział w jakimś mieście. Z doświadczenia powiem wam że w każdym, nawet małym miasteczku znajdzie się takie miejsce gdzie można zamówić dobry catering. Wystarczy się rozejrzeć n
Powrót do góry
akryl87
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Cze 20, 2017 8:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daj znać jaką firmę wybrałaś i jakie były efekty. Też niedługo czekają mnie takie wybory n
Powrót do góry
Klaru
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Cze 21, 2017 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mimo że osobiście nie potrzebuję takich informacji z chęcią poczytam, bo zawsze ciekawił mnie ten temat. Daj znać co i jak Ci poszło n
Powrót do góry
ivonka
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Cze 29, 2017 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie dobrego kateringu z Warszawy to polecam Healthy Food. Do tej pory zamawiałam jedzenie juz z kilku firm tego typu ale z nich jestem najbardziej zadowolona z kilku względów:

jedzenie jest apetycznie, smaczne i ładnie podane a to ma dla mnie również znaczenie ponieważ w dużej mierze jemy oczami
wszystko jest zdrowe
używają świeżych składników
no i pilnują się zaleceń jakie im daliśmy
http://www.healthyfood.waw.pl/oferta/dieta-wegetarianska/
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Ogólne dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach