Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

cheese snack

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Wasze przepisy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dea.dia
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Lis 11, 2015 10:48 pm    Temat postu: cheese snack Odpowiedz z cytatem

Kiedyś byłam przeciwna paluszkom serowym ale nie wiem czy wiecie w tych jest w składzie 100% mozarelli, w opakowaniu są 4 serowe paluszki,każdy zapakowany osobno więc po otworzeniu pozostałe się nie psują.Skład jest dla mnie najważniejszy,nie ukrywam więc to że nie ma sztucznych barwników ani konserwantów jest dla mnie niezmiernie ważne.U nas króluje jako smaczna przekąska i zabieram ją zawsze ze sobą na spacer ,przydaje się gdy dopadnie nas mały głód.Moja córka je na zmianę smak originalny i keczupowy -bo są dwa warianty. A Wy? próbowaliście już?
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Sro Lis 11, 2015 10:48 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
eKuchnia_com
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Czw Lis 19, 2015 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może sprecyzuj o które przekąski dokładnie chodzi,bo szczerze mówiąc to nie miałem z nimi styczności,wiec ciężko mi się wypowiedzieć co do ich jakości oraz smaku.
Powrót do góry
Kacp.Nowak
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Sie 12, 2016 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno się wypowiedzieć, gdy nie wie się o którym produkcie mówisz ; d

Sam jestem wielkim fanem wszelkich produktów serowych, dlatego, jeżeli możesz to podeślij na nie namiary. Z Twojego opisu wynika, że są pyszne, dlatego chętnie spróbuję.
Powrót do góry
Kacp.Nowak
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Sie 12, 2016 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno się wypowiedzieć, gdy nie wie się o którym produkcie mówisz ; d

Sam jestem wielkim fanem wszelkich produktów serowych, dlatego, jeżeli możesz to podeślij na nie namiary. Z Twojego opisu wynika, że są pyszne, dlatego chętnie spróbuję.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Wasze przepisy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach