Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

CHILLY WIILY

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Pomorskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Sro Lut 13, 2008 2:00 pm    Temat postu: CHILLY WIILY Odpowiedz z cytatem

Chilly Willy

Adres:
ul. Jantarowa 16
80-341 Gdańsk

Opis:
Restauracja meksykańska CHILLY WILLY to najlepsze miejsce rozrywki w Gdańsku. Oryginalny smak meksykańskich potraw w połączeniu z bliskością gdańskiej plaży to naprawdę piorunujące połączenie. Zapewniamy świetną zabawę - znakomitą muzykę i jedzenie, którego smaku nie zapomnicie nigdy.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Sro Lut 13, 2008 2:00 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
kima
Gość

PostWysłany: Nie Cze 26, 2011 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Restauracja w bardzo fajnym klimacie, ale przede wszystkim serwują bardzo dobre jedzenie, którym można się najeść do syta. Polecam!
Powrót do góry
gosia
Gość

PostWysłany: Pią Lip 01, 2011 9:10 pm    Temat postu: Beznadzieja Odpowiedz z cytatem

Byliśmy w tej "wspaniałej " restauracji jeszcze przed sezonem letnim - (nie wiem jak wygląda to w tej chwili ) ale poza sezonem tragedia. Czekaliśmy na grzane piwo i chleb ze smalcem 45 minut:) można uschnąc z pragnienia i głodu - nie wspominam już o zamówionych daniach ciepłych . Po 35 minutach na moje pytanie , kiedy w końcu dostaniemy zamówiony posiłek i napoje, dostałam odpowiedź, iż poinformowano mnie na początku, że trzeba będzie na posiłek poczekac około 30 minut. No tak .. ale co z piwem - chociaż to powinno chyba już byc podane..."... w tej chwili wszystkie mikrofale są zajęte" i nie dostaniemy grzanego piwa... - więc smacznego życzę wszystkim którzy lubują się w podgrzewanych daniach i napojach na ciepło oraz mają duuuużo czasu . Ogólnie nie polecam - za dużo nerwów zamiast przyjemności z wyjścia do knajpy.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 23, 2011 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rolling Eyes ciekawe co to bedzie za impreza integracyjna tam...jak ktoś mówi ze beznadzieja...ale wystarczy do dopełnienia doborowe towarzystwo:)
Powrót do góry
aniagda
Gość

PostWysłany: Nie Lut 10, 2013 2:48 am    Temat postu: cilly willy Odpowiedz z cytatem

witam serdecznie wszystkich czytajacych opinie...
Pare lat temu lubiłam bywać w tym miejscu co do wystroju to hm.. lawy drewniane .. nie rowna podloga wiec uwaga drogie panie chodzace w butach na obcasie!
OBSLUGA - DJ puszcza dosc fajna taneczna muzyke rozne style bar - jak bar obsluguja usmiech jest krotka rozmowa wiec OK
ALE !!!! jezeli o ochrone....coz... zostawia wiele do zyczenie... mowa zwłaszcza o jednym ochroniarzu TOTALNY BRAK KULTURY ! nie jest to osoba profesjonalna ... 3 lata temu robilam tam swoje urodziny ... moja mama postanowila uczcic swoje 50 urodziny dzisiaj w tej knajpie zrobila rezerwacje a ten ochroniarz odmowil mi wejscia ! co bylo jednoznaczne z tym iz inni goscie zaproszenie musieli zmienic lokal nie bylo rozmowy . po prostu brak profesjonalizmu kultury ,oglady... w sumie teraz patrzac na to z perspektywy czasu ..hm.. nie zaluje lepiej czasami wydac pare groszy lepiej a bawic sie w lokalu o lepszym poziomie.. gdzie klienci sa szanowani... niestety takie lokale prosperują dzieki nam ! a skoro ktos nie potrafi tego uszanowac.. a zwlaszcza taki podrzedny pracownik to jego problem., mam nadzieje ze moja opinia bedzie pomocna !
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Pomorskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: