Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ciekawe miejsce - pytanie!
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Witek
Gość

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 11:20 pm    Temat postu: Ciekawe miejsce - pytanie! Odpowiedz z cytatem

Hej, witajcie na nowym forum (przyznam, że jestem tu pierwszy raz).

Chciałbym znaleźć jakiś fajny lokal, w którym mógłbym pójść z moją narzeczoną na kolacje, ale też jednocześnie wybrać się z całą ekipą z pracy na wieczorną imprezkę.

Może macie jakieś ciekawe propozycje w tej sprawie?

Nie precyzuje, że w knajpie muszą być konkretne dania, czy też same kelnerki n poprostu chciałbym poznać kilka nowych miejsc i czasem zaskoczyć narzeczoną n

Z góry dzieki za odpowiedź.
Witek P. n
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 11:20 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Witek
Gość

PostWysłany: Wto Paź 03, 2006 9:01 am    Temat postu: hmm... Odpowiedz z cytatem

czyzby w stolicy nie bylo ciekawych miejsc? n
Powrót do góry
Bowli
Gość

PostWysłany: Sro Paź 11, 2006 7:04 am    Temat postu: Ciekawe miejsce. Odpowiedz z cytatem

A byłeś może w Arkadii w Louisianie? Niby restauracja - więc randka będzie ok, a przy okazji zobaczysz tam też np. transmisję meczu n ja chodze na to drugie akurat n troche ceny jedzenia wysokie, ale to fajne miejsce.
Powrót do góry
Arek32
Gość

PostWysłany: Czw Paź 19, 2006 6:26 am    Temat postu: Bierhalle Odpowiedz z cytatem

Do Louisiany w Arkadii mozesz isc na randke, a na piwko - pietro nizej do Bierhalle n
Powrót do góry
magda
Gość

PostWysłany: Sro Lis 29, 2006 5:16 pm    Temat postu: na randke w poznaniu - cymes, restauracja żydowska Odpowiedz z cytatem

polecam na romantyczne kolacje - malutka, przytulna (pare stolikow), piekny wystroj, cicha muzyka, jedzenie pyszne - no i cos oryginalnego, nie kolejna pizzeria czy sushi, ale chyba jedyna w poznaniu kuchnia zydowska
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Czw Sty 25, 2007 11:50 am    Temat postu: Re: Ciekawe miejsce - pytanie! Odpowiedz z cytatem

Witek napisał:

Chciałbym znaleźć jakiś fajny lokal, w którym mógłbym pójść z moją narzeczoną na kolacje, ale też jednocześnie wybrać się z całą ekipą z pracy na wieczorną imprezkę.

Nie precyzuje, że w knajpie muszą być konkretne dania, czy też same kelnerki n poprostu chciałbym poznać kilka nowych miejsc i czasem zaskoczyć narzeczoną n

Witek P. n

Nie wiem czy to tu się odpisuje:)

Znam bardzo ciekawe miejsce - tzn.poznałem je dosyć niedawno:)
A mianowicie na Chłodnej - chyba nr 34. Byliśmy ze znajomymi bardzo nam się spodobało, w piwnicy jest pare takich niedużych sal gdzie można spokojnie usiąśc, pogadać. Kuchnia polska - polecam żurek:)

Pozdrawiam
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sob Lut 17, 2007 11:23 am    Temat postu: Re: Ciekawe miejsce - pytanie! Odpowiedz z cytatem

Witek napisał:

Witek P. n
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Nie Mar 18, 2007 8:06 pm    Temat postu: Re: na randke w poznaniu - cymes, restauracja żydowska Odpowiedz z cytatem

magda napisał:
polecam na romantyczne kolacje - malutka, przytulna (pare stolikow), piekny wystroj, cicha muzyka, jedzenie pyszne - no i cos oryginalnego, nie kolejna pizzeria czy sushi, ale chyba jedyna w poznaniu kuchnia zydowska

no dobrze, ale gdzie to jest ? adres?
Powrót do góry
Max
Gość

PostWysłany: Pią Mar 30, 2007 10:44 pm    Temat postu: kolacja we dwoje Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, ze czuje sentyment do pewnego miejsca, bo wlasnie bylem tam po raz pierwszy z moja dziewczyna. Jest taki lokal na Chlodnej, nazywa sie "bistro chlodna", zaraz przy zelaznej. Jest tam elegancko i niedrogo. A jedzenie jak z najdrozszych restauracji. Co prawda nie obejrzysz tam meczu z kumplami, bo nie ma telewizora, ale na wyjscie z kobieta idealne miejsce. (PS.piwo tez jest,wiec i kobieta bedzie zadowolona i my-faceci) n
Powrót do góry
Kasia
Gość

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2007 9:47 am    Temat postu: Re: kolacja we dwoje Odpowiedz z cytatem

Max napisał:
Przyznam szczerze, ze czuje sentyment do pewnego miejsca, bo wlasnie bylem tam po raz pierwszy z moja dziewczyna. Jest taki lokal na Chlodnej, nazywa sie "bistro chlodna", zaraz przy zelaznej. Jest tam elegancko i niedrogo. A jedzenie jak z najdrozszych restauracji. Co prawda nie obejrzysz tam meczu z kumplami, bo nie ma telewizora, ale na wyjscie z kobieta idealne miejsce. (PS.piwo tez jest,wiec i kobieta bedzie zadowolona i my-faceci) n

Mam pytanie - jak tam jest z rezerwacją stolików? Można to zrobić jakoś telefonicznie?
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pią Cze 29, 2007 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odkrylem niedawno super miejsce na starowce, honoratka. Na transmisje meczu sie nie nadaje, ale na kolacje z dziewczyna jak najbardziej.
Eleganckie wnetrza i mila obsluga, a potem pyszna kaczka. Mniam.
I wcale nie wydalem pol pensji.
Tylko ciezko trafic troche, ale to niedaleko od placu zamkowego, wiec jak sie chce, to mozna.

Polecam
Powrót do góry
brzuzia
Gość

PostWysłany: Nie Sie 05, 2007 8:27 pm    Temat postu: migawka na nowogrodzkiej 22 Odpowiedz z cytatem

Witam, toche moze poniewczasie, ale dopiero odkryte:) Klimat niezły i muzę dopasowują do gosci, wiec jak idziesz z grupką to mzoecie poprosić o konkretną muzę i puszczą nawet z Twojej płyty (kumpel organizował imprę), kartę mają niezła, wszystkiego nie jadłam ale t-bon steka mają suuuper. Na kolacje z dziewczyna też fajne miejsce, mają takie małe wnęki ze stolikami. A na scianach fotki.
Pozdrawiam Aga
Powrót do góry
Meloman
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 11:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na romantyczną kolację : Zapiecek w Alejach Jerozolimskich . Pyszne pierogi , sexowne kelnerki n
A na spotkanie ze znajomymi : Bierhalle w Arkadii - dobre przez Nich warzone piwo , a do tego wydarzenia sportowe puszczane na plazmach n
Powrót do góry
imre
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2010 10:38 am    Temat postu: Polecam w Śródmieściu Odpowiedz z cytatem

Jest naprawdę niedroga jak na warunki warszawskie knajpka w Centrum, niedaleko Marszałkowskiej. Bodajże Borpince. Naprawdę polecam lokal, szczególnie naleśniki z mięsem w sosie paprykowym - pychotka n
Powrót do góry
Karolka
Gość

PostWysłany: Pon Kwi 26, 2010 11:09 am    Temat postu: na kolacje tylko we dwoje, na spotkanie z przyjaciółmi Odpowiedz z cytatem

Witam, nie wiem czy byliście, ale ja ostatnio na mapie kulinarnej Warszawy odkryłam zupełnie nowy lokal jakim jest Kamanda Lwowska. Super jedzenie, a jak na te okolice to naprawdę tanie. Byliśmy tam razem z moim narzeczonym, po prostu super miejsce. Obecnie wystawiony jest ogródek na zewnątrz, ale w środku też jest tyle miejsca,że każdy spokojnie może znaleźć coś dla siebie. Polecam devolaja, ja po prostu go uwielbiam,a szef kuchni czyli Pan Adam w jego przygotowywaniu nie ma po prostu sobie równych. W Kamandzie panuje również świetna obsługa, kelnerzy są z wami od początku wejścia, aż do opuszczenia lokalu. I nie polecam, zostawiać jedzenia na talerzu, bo wówczas wybiega kucharz i pyta czy wam samkowało, jeśli nie zrobi wszystko,aby zmienić zdanie, choć w Kamandzie nie ma potrawy, która by nie smakowała?! Laughing
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach