Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ciekawe miejsce - pytanie!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Magdalenka
Gość

PostWysłany: Pon Lip 12, 2010 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam ostatnio przejazdem w Lublinie i zachwyciłam się tamtejszą restauracją. Nad zalewem Zemborzyckim - lokal Graf Marina na terenie ośrodka letniskowego. Nie dość, że wystrój fajny, to jeszcze można wybrać się na romantyczny spacer po kolacji:)
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pon Lip 12, 2010 11:47 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Ewcia
Gość

PostWysłany: Pon Lip 19, 2010 5:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam czegoś w tamtych okolicach. Mają jakieś typowo regionalne dania? Jadłam kiedyś forszmak, który bardzo mi smakował i z chęcią spróbuję czegoś innego stamtąd.
Powrót do góry
Miłorząb
Gość

PostWysłany: Wto Lip 20, 2010 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Antich Caffe na Kabatach - włoskie smaki w sam raz na romantyczną kolację, piwo z kumplami najprzyjemniej w ogródku.
Powrót do góry
Brokuł
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Lip 28, 2010 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewcia napisał:
Szukam czegoś w tamtych okolicach. Mają jakieś typowo regionalne dania? Jadłam kiedyś forszmak, który bardzo mi smakował i z chęcią spróbuję czegoś innego stamtąd.

Ewcia, oni tam mają tyle różnych potraw w karcie, że trudno się zdecydować, która najlepsza n Mnie tam smakują rybki: taki łosoś z grilla na szpinaku na przykład. Ale popatrz sobie na przekąski: http://www.grafmarina.pl/potrawy/bufet-gorcy/47-przekski-gorce ślinka cieknie normalnie n
Powrót do góry
Brokuł
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Lip 28, 2010 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewcia napisał:

Ewcia, oni tam mają tyle różnych potraw w karcie, że trudno się zdecydować, która najlepsza n Mnie tam smakują rybki: taki łosoś z grilla na szpinaku na przykład. Ale popatrz sobie na przekąski: http://www.grafmarina.pl/potrawy/bufet-gorcy/47-przekski-gorce ślinka cieknie normalnie n
Powrót do góry
Ewcia
Gość

PostWysłany: Sob Sie 28, 2010 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brokuł napisał:
Ewcia, oni tam mają tyle różnych potraw w karcie, że trudno się zdecydować, która najlepsza n Mnie tam smakują rybki: taki łosoś z grilla na szpinaku na przykład. Ale popatrz sobie na przekąski ślinka cieknie normalnie n

Bardzo mi się podoba pieczeń z sarny;) Podejrzewam jednak, że cała rodzina musiałaby mi pomóc w zjedzeniu tego.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sob Sie 28, 2010 7:46 pm    Temat postu: Re: Ciekawe miejsce - pytanie! Odpowiedz z cytatem

Witek napisał:
Hej, witajcie na nowym forum (przyznam, że jestem tu pierwszy raz).

Chciałbym znaleźć jakiś fajny lokal, w którym mógłbym pójść z moją narzeczoną na kolacje, ale też jednocześnie wybrać się z całą ekipą z pracy na wieczorną imprezkę.

Może macie jakieś ciekawe propozycje w tej sprawie?

Nie precyzuje, że w knajpie muszą być konkretne dania, czy też same kelnerki n poprostu chciałbym poznać kilka nowych miejsc i czasem zaskoczyć narzeczoną n

Z góry dzieki za odpowiedź.
Witek P. n
Powrót do góry
mirka
Gość

PostWysłany: Wto Paź 05, 2010 7:58 am    Temat postu: san lor Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz zaskoczyć narzeczoną do weź ją na romantyczną kolację do San Lorenzo w centrum. Bardzo wlosko i bardzo elegancko i wykwintnie, dania z tańszego pułapu tych drogich. nie chodzi się tam codziennie ale można sobie lajsnąć raz na jakiś czas.
Powrót do góry
dabeck
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Paź 14, 2010 11:56 am    Temat postu: Re: Polecam w Śródmieściu Odpowiedz z cytatem

imre napisał:
Jest naprawdę niedroga jak na warunki warszawskie knajpka w Centrum, niedaleko Marszałkowskiej. Bodajże Borpince. Naprawdę polecam lokal, szczególnie naleśniki z mięsem w sosie paprykowym - pychotka n

knajpka ma fajny klimacik(ul.zgoda). miejsce w sam raz na randez vous;) smaczne jedzenie i kieliszek węgierskiego wina...odpowiednio podkręcą atmosferę;b
Powrót do góry
conis
Gość

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś lubi domowe obiadki, to całkiem niezłym miejscem na szybki obiad w centrum Krakowa jest restauracja U Romana. Spore danie kosztuje tylko 10 zł n Ma niezła lokalizację, mieści się na ostatnim piętrze w budynku AM na ul. św. Tomasza - ładny widok na stare miasto.
Powrót do góry
Beluga
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Lis 26, 2010 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam i jeszcze raz polecam Ci Kamandę Lwowską. Najlepsza golonka w mieście! Palce lizać barszczyk. Ogólnie można by dlugo pisać o potrawach.. są po prostu wspaniale i za niedużą cenę. Uwielbiam wystrój Kamandy, obsluga jest na poziomie. Wybieram się tam na Andrzejki i zabawę Sylwestrową. Menu zwali Was z nóg, jest na stronce.
Powrót do góry
mixmara
Gość

PostWysłany: Pon Sty 03, 2011 4:42 pm    Temat postu: w Poznaniu? Odpowiedz z cytatem

W Warszawie przyznam szczerze, że nie wiem. Studiuje w Poznaniu i ostatnio razem z moim chłopakiem trafiliśmy przypadkiem, po zakupach do takiej pierogarni na ul. Wrocławkiej, blisko Kupca. Było tam bardzo ciekawie i nawet bym powiedział, że romantycznie n fajny klimat i smaczne jedzenie. Dużo miejsca. Widziałam też takie osobne sale, gdzie siedziało grono znajomych, więc chyba można tam przyjśc z większą grupą znajomych. A jedzenie superrrrr ;D
Powrót do góry
madzia
Gość

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2011 4:15 pm    Temat postu: Szukam restauracji z jakąś atrakcją ( Wawa) Odpowiedz z cytatem

HEJ

Szukam jakiejś restauracji w której jest coś niezwykłego, innego. Coś takiego jak Mexicana na Foksal, tam sernik podaje zorro. szukam oryginalnej restauracji w Warszawie.

Proszę o pomoc !!
Powrót do góry
madzia
Gość

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2011 4:15 pm    Temat postu: Szukam restauracji z jakąś atrakcją ( Wawa) Odpowiedz z cytatem

HEJ

Szukam jakiejś restauracji w której jest coś niezwykłego, innego. Coś takiego jak Mexicana na Foksal, tam sernik podaje zorro. szukam oryginalnej restauracji w Warszawie.

Proszę o pomoc !!
Powrót do góry
luiza
Gość

PostWysłany: Wto Gru 03, 2013 10:58 pm    Temat postu: ciekawe miejsce z własnym alkoholem ul. Podwale 5 Warszawa Odpowiedz z cytatem

podłączam się pod temat o ciekawych miejscach w wawie. ostatnio odkryłam fajna knajpkę na starym mieście gdzie można przynieść swój alkohol, i mają pyszne jedzenie. miejsce w niczym nie przypomina pubu, jest restauracją gdzie serwują pyszne domowe wloskie i polskie jedzenie gdzie przynosisz swój alkohol i pijesz n bardzo klimatyczne i rodzinne miejsce, i wiadomo dużo taniej niz gdybyś musial kupować w restauracji w lokalu. polecam na piątkowy wieczór dla wszystkich
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach