Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ciekawe miejsce - pytanie!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marek1234
Gość

PostWysłany: Sro Lut 24, 2016 8:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawym miejscem,restauracją ze smacznym jedzeniem w Ustce jest Dym na Wodzie,polecam zerknąć,my byliśmy i nie żałujemy n
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Sro Lut 24, 2016 8:30 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pon Mar 07, 2016 2:46 pm    Temat postu: Re: Ciekawe miejsce - pytanie! Odpowiedz z cytatem

Witek napisał:
Hej, witajcie na nowym forum (przyznam, że jestem tu pierwszy raz).

Chciałbym znaleźć jakiś fajny lokal, w którym mógłbym pójść z moją narzeczoną na kolacje, ale też jednocześnie wybrać się z całą ekipą z pracy na wieczorną imprezkę.

Może macie jakieś ciekawe propozycje w tej sprawie?

Nie precyzuje, że w knajpie muszą być konkretne dania, czy też same kelnerki n poprostu chciałbym poznać kilka nowych miejsc i czasem zaskoczyć narzeczoną n

Z góry dzieki za odpowiedź.
Witek P. n

.
Polecam BARDZIEJ na Oleandrów (okolice Pl. Zbawiciela) Fajne miejsce na spotkanie z przyjaciółmi (super drinki w rozsądnych cenach plus pyszne tapasy też niedrogie - możecie zamówić kilka na stół i spróbować każdego. No i wystrój - nie ma drugiego takiego w Warszawie. Zdjęcia wnętrz można podejrzeć na ich stronie internetowej.
Powrót do góry
Skanlover
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Mar 11, 2016 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co tam można takiego zjeść?
Powrót do góry
Junior5
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Lip 13, 2016 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super, dzięki wielkie za wszelkie rady n
Powrót do góry
Projekt36.pl
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Sro Lip 27, 2016 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli już polecamy dobre i sprawdzone restauracje nad morzem,to warto zajrzeć także do nas do Sopotu,gdzie Projekt36 kusi swoją smaczną kuchnią i niecodzienną aranżacjąn
Powrót do góry
Ewelka89
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Wrz 06, 2016 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie mąż zawsze zabiera do restauracji Bombonierka w Krakowie. Wie, że jestem romantyczką i lubię takie klimatyczne miejsca. W Bombonierce zakochaliśmy się już od pierwszego razu kiedy tam jedliśmy właśnie ze względu na wystrój wnętrza i smak podawanych tam dań. Od tamtego czasu do dziś mamy swoje "to co zwykle" czyli kaczka z podsmażanymi jabłkami i cebulą. Moim zdaniem lepszego miejsca w Krakowie nie znajdziesz
Powrót do góry
concordiataste
Gość

PostWysłany: Czw Paź 13, 2016 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam domowe jedzenie, moja dziewczyna świetnie gotuje, ale bardzo chętnie jem też na mieście, wiecie nie trzeba sprzątać n Ale będe szukać w Poznaniu na przyjęcia weselne albo kuchni, może zna ktoś dobrą restauracje?
Powrót do góry
Damian654
Gość

PostWysłany: Czw Mar 02, 2017 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od naszego kulinarnego gustu, ja w Rybniku i mogę polecić restaurację LaboratoriumSmaku, nie jest drogo a mają fajne menu oraz rozsądne ceny.
Powrót do góry
dominika25
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Kwi 12, 2017 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić http://dwor-magnat.pl
Powrót do góry
dlamnie
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Kwi 24, 2017 10:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niesamowicie piękna jest też Barcelona. Kilka miesięcy spędziłem tam z żoną i nie ukrywam, że zakochaliśmy się w tym mieście. Za każdym razem, kiedy mamy możliwość wrócić choć na 1 dzień, korzystamy z tej możliwości i cieszymy się z tego jak małe dzieci.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach