Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co ulepszyć
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Co ulepszyć
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
filip
Administrator
Administrator

PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 2:43 pm    Temat postu: Co ulepszyć Odpowiedz z cytatem

Jako, że praktycznie od początku istnienia serwisu staramy się tworzyć i ulepszać go w oparciu o opinie internautów bedzie nam bardzo miło przeczytać co podoba Wam się w GdzieZjesc.info, a co chcielibyście zmieni, bądź dołożyć.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 2:43 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
revids
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 1:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem tu dzis pierwszy raz, ale nigdzie nie widzę ocen restauracji. Czy jest jakis powód (pewno jest i tysiąc razy walkowany - ale na FAQ nic nie znalazłem) dlaczego użytkownicy nie moga oceniać restauracji. Nawet w kilku kategoriach (jedzenie/wystrój/obsługa/ceny). To by bardzo pomogło w preselekcji knajpek. Poza tym - serwis super.
Powrót do góry
Ania
Administrator
Administrator

PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 9:54 am    Temat postu: Forum Odpowiedz z cytatem

Witam,
Zachęcam Państwa do korzystania z linków do Forum, które niedawno pojawiły się przy Prezentacji każdego z lokali - z pewnością kilka słów o danym lokalu i wrażeniach, jakie na Państwu wywarło menu, obsługa, etc. powie przyszłym Gościom danego lokalu więcej niż punktacja.
Mam nadzieję, że ta forma opinii przypadnie Państwu do gustu.
Pozdrawiam, Ania

Ostatnio zmieniony przez Ania dnia Pon Sty 21, 2008 3:25 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
revids
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak rozumiem jest to nowa funkcja i dlatego w większości przypadków trafiam na puste fora? Mimo wszystko nie zamykałbym drogi do ocen. Moje doświadczenia z wieloma portalami, gdzie można komentować ORAZ oceniać pokazują, że liczba ocen do liczby komentarzy ma się zazwyczaj jak 10:1. Po prostu ludziom łatwiej, prościej i szybciej zaznaczyć numerek na skali niż pisać komentarze. Obawiam się, po prostu, że dużo czasu upłynie, zanim pojawią się komentarze, a mogą one być przy tym juz mało aktualne. Poza tym, w zdecydowanej większości będą to zdania negatywne a nie pozytywne - wkurzony gość ma większą potrzebę podzielenia się z innymi. Widać to zresztą na forum - o wiele więcej jest wątków gdzie nie iść niż dokąd pójść. Dodatkowo serwis taki jak ten ma pomóc i przyspieszyć wyszukiwanie restauracji, zatem widok ze strony głównej prezentacji knajpki na ocenę pozwala na szybszą decyzję bez potrzeby grzebania po forum, szczególnie gdy oceny są bardzo niskie lub bardzo wysokie. Reasumując: polecam wprowadzenie ocen wraz zlicznikiem ich liczby. Na pewno mi bardzo by taka funkcja pomogła. n Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ania
Administrator
Administrator

PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 11:22 am    Temat postu: Forum Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się - łatwiej jest wyrażać opinie negatywne, niż pozytywne, ale proszę spojrzeć również na sprawę w ten sposób - ile łatwiej jest nam bez żadnych komentarzy, informacji dla właścicieli/managerów lokalu postawić niską punktację za menu, czy obsługę - nie dając wskazówek, ani wyjaśnień, dla odbiorców, a co za tym idzie nie dawać szans na zmianę (szczególnie jeśli jest to ocena niska, negatywna) - dlatego właśnie chcemy zachęcić użytkowników naszego Serwisu do dyskusji - bez względu na to, czy jest to opinia negatywna, czy pozytywna - można ją w każdej chwili zweryfikować poddając temat dyskusji osobom, które również odwiedziły dane miejsce. Mam nadzieję, że właśnie dlatego ta funkcja zyska uznanie n
Powrót do góry
revids
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miejmy nadzieję. Zobaczymy jak to będzie, choć nie przekonala mnie Pani, że nie mogą być obie rzeczy na raz obok siebie n. Tak przy okazji - właśnie zauważyłem, że opcja forum nie jest wszędzie dostępna - np. przy restauracjach arabskich nie ma jej nigdzie. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ania
Administrator
Administrator

PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 4:49 pm    Temat postu: Forum Odpowiedz z cytatem

A nie zauważyłam - dziękuję za informację. Już poprawione n
Powrót do góry
revids
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Sty 22, 2008 8:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj znalazłem jeszcze inne z tym samym felerem - wydaje mi się, że wszędzie tam, gdzie nie było ikonki "linki" nie było tez forum.
Powrót do góry
Rolnick
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Paź 18, 2011 4:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w serwisie GDZIEZJESCINFO brakuje multuml restauracji, i do tych restauracji powinno sie dopisywac przy jakiej trasie ona lezy (nr drogi).

Wiadomo ze ktos jak jedzie z Rzeszowa do Lublina to na trasie (nr19) bedzie szukal restauracji, a nie kolo Krakowa.

Moze by takie trasy zrobil i opisal w jakich miejscowosciach jest jakas knajpa bar restauracja. co Wy na to????
Powrót do góry
m.branibor
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Gru 14, 2012 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem za wystawieniem ocen restauracjom
Powrót do góry
Ania
Administrator
Administrator

PostWysłany: Pią Gru 14, 2012 4:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rolnick napisał:
w serwisie GDZIEZJESCINFO brakuje multuml restauracji, i do tych restauracji powinno sie dopisywac przy jakiej trasie ona lezy (nr drogi).

Wiadomo ze ktos jak jedzie z Rzeszowa do Lublina to na trasie (nr19) bedzie szukal restauracji, a nie kolo Krakowa.

Moze by takie trasy zrobil i opisal w jakich miejscowosciach jest jakas knajpa bar restauracja. co Wy na to????

Witam, proponuję w takim wypadku korzystać z Kulinarnej Mapy Polski - jest ona dostępna w czwartej zakładce na samym środku strony głównej (obok Nowości w Serwisie i Roberta Sowy i Jarosława Uścińskiego).

Jest to rozwiązanie dla lokali będących nie tylko na trasach, ale również w okolicach głównych miast, ale poza ich obszarami.
Powrót do góry
Ania
Administrator
Administrator

PostWysłany: Pią Gru 14, 2012 4:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

m.branibor napisał:
jestem za wystawieniem ocen restauracjom

Obecnie mamy tak zwane papryczki (od 0-5).
Można głosować, a na forum przy każdym lokalu można pozostawić opinię.
Powrót do góry
plumtpne
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Mar 19, 2013 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, właśnie się zalogowałem Jeżeli chodzi o ulepszanie to moim zdaniem przydało by się aby strona forum wyglądała równie soczyście i apetycznie co to jedzonko w background'ie Tak tu szaro teraz a przydało by się troszkę kolorów!

Pozdrawiam.

Catering Opole
Powrót do góry
romszyk
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Lut 10, 2016 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może trochę unowocześnisz grafikę?
Powrót do góry
pancook
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Wrz 20, 2016 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poprawiłbym grafiki, no i może więcej funkcjonalności
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Co ulepszyć Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: