Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Coco Cafe

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Wielkopolskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2012 10:17 am    Temat postu: Coco Cafe Odpowiedz z cytatem

Coco Cafe

Adres:
ul. Kramarska 16
61-001 Poznań

Opis:
Zapraszamy do Restauracji - pierogarni w samym centrum miasta, na Starym Rynku w Poznaniu. Specjalizujemy się w pierogach, jak i w kuchni staropolskiej. Miła atmosfera, profesjonalna obsługa, przystępne ceny w eleganckim lokalu. Zapraszamy codziennie od godziny 12:00 do 23:00 
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2012 10:17 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
pietiak
Gość

PostWysłany: Sro Mar 27, 2013 5:54 pm    Temat postu: bardzo nie smacznie Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj wykorzystaliśmy w tej restauracji groupon "Uczta 3-daniowa dla dwóch osób". Koszt 39 zł - wartość grouponu 88 zł. Nie będę pisał o wystroju, obsłudze itd. bo to nie jest najważniejsze, ale ogólnie obsługa miła. Jedzenie - fatalne, niestety. W skład grouponu wchodziła zupa, danie główne, deser. Zupa do wyboru - krem pomidorowy, krem porowy. Ja zamówiłem krem porowy, żona pomidorowy. Przykro mi, ale krem porowy z kremem nie miał nic wspólnego, był bardzo rzadki, a w smaku strasznie jałowy, na początku myślałem, że jest rozcieńczony;/ Baaardzo słaby. Krem pomidorowy lepszy ale miałem wrażenie, że są to rozduszone i zagotowane pomidory z puszki + pieprz. Drugie danie. Łosoś w sosie cytrynowo-miętowym - no w miarę dobry, ale smaku mięty nie było w ogóle. Pierś z kurczaka w sosie żurawinowo - cynamonowym z ananasem - sos dobry, pierś świeża nie była, a plaster ananasa zgrillowany położony obok ;/ ehh. Niestety, ale nawet frytki były suche i twarde, a zestaw surówek, tzn jedna surówka - okropna, dosłownie. Niby z kiszonej kapusty, tylko że była zupełnie gorzka, w ogóle nie była kwaśna, fatalna. Deser. Ciasto marchewkowe i szarlotka. Szarlotka niech będzie, że ok, ale marchewkowe? Przepraszam, ale z marchewki to były tylko pomarańczowe kropki w tym biszkopcie ( starte kawałki marchewki ). ZERO smaku marchewki, totalnie zwykły biszkopt, dobry, ale to nie było ciasto marchewkowe. Ehhhh, jesteśmy na maxa zawiedzeni. Ktoś mógłby powiedzieć, że przecież to groupon, połowa kasy itd. itd. Ale w takim razie lepiej nie robić żadnych grouponów, ponieważ ten przypadek to typowa antyreklama. NA PEWNO już tam nie wrócimy i nikomu nie polecam, tak źle to chyba jeszcze nie jadłem;/
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Wielkopolskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: