Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

coraz trudniej o dobre restauracje w lublinie, oregano cafe
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasiulex
Gość

PostWysłany: Wto Cze 01, 2010 12:17 pm    Temat postu: coraz trudniej o dobre restauracje w lublinie, oregano cafe Odpowiedz z cytatem

wydaje mi się, że z roku na rok, coraz trudniej o dobre restauracje w lublinie - bylam niedawno w restauracji oregano cafe na czwartkowym sushi i doszlam do wniosku, ze chyba nie kazda restauracja powinna zabierac sie za robienie dan kuchni, ktorej nie do konca zna - ryz byl twardy, do tego sushi rozpadalo sie przy kazdej probie podniesienia, a dodatki byly byle jakie - dziwic sie pozniej, ze ludzie nie lubia sushi n restauracja oregano nie da sie polecic w ramach dobrej japonskiej kuchni, wiec proponuje, aby zostala juz przy srodziemnomorskiej...
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Wto Cze 01, 2010 12:17 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
sylwina19872
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Lip 23, 2010 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o restauracje w Lublinie to niestety jest prawda co mówi moja poprzedniczka. Ciężko jest znaleźć jakieś miejsce z miłą obsługą i dobrym jedzeniem. W oregano cafe nigdy jednak nie byłam ponieważ nie przepadam za sushi, zdecydowanie jestem za naszą polską kuchnią ewentualnie włoską. Najlepsza restauracja Lublin w jakiej dotychczas miałam okazję jadać obiady była Przystań. Świetna obsługa dobre, jedzenie i bardzo ładny wystrój lokalu. Wszystko to połączone w całość sprawia że naprawdę warto odwiedzić to miejsce. Polecam n
Powrót do góry
olivka
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Lip 27, 2010 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie wszystko zależy od tego kto w jakiej kuchni gustuje. Jeśli chodzi o mnie to nie byłam w żadnej z powyższych restauracji, ponieważ mam swoją ulubioną restauracja Lublin, jest to karczma Bida. Jeszcze nigdy nie zawiodła mnie tak restauracja. Zawsze jest tam bardzo miła obsługa i pyszne jedzenie. A pod jednym względem przebija wszystkie inne, mianowicie chodzi o wystrój. Nigdy jeszcze żadna z restauracji nie podobała mi się pod względem wystroju tak bardzo jak ta. Z cała pewnością robi wrażenie i nie tylko ja się o tym przekonałam.
Powrót do góry
Brokuł
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Lip 28, 2010 1:21 pm    Temat postu: Nad Zalewem Odpowiedz z cytatem

Moja ulubiona restauracja w Lublinie to Graf Marina nad samym Zalewem Zemborzyckim. Ładne miejsce, ale nie widoki mnie ujęły, a smaki. Mozna tu spróbować tradycyjnej kuchni lubelskiej jak i też innych wynalazków n Bardzo miła obsługa zawsze doradzi i poleci jakieś smaczne danie. Graf Marina robi też wspaniałe cateringi, o czym się przekonałam na weselu mojej siostry. Wszystko świeże i ładnie podane. Polecam n
Powrót do góry
Narcyz
Gość

PostWysłany: Pią Sie 20, 2010 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam dobrze tą restaurację jeszcze z weekendowych wypadów w czasach studenckich n. Genialne jedzenie. Zawsze jak wracam do Lublina staram się tam podjechać zwłaszcza jak jest pogoda.
Powrót do góry
Lilka
Gość

PostWysłany: Pią Sie 27, 2010 10:37 am    Temat postu: specjały lubelskie? Odpowiedz z cytatem

Jestem fanką kuchni lubelskiej. Co w tej knajpce nad zalewem można zjeść konkretnie?
Powrót do góry
Narcyz
Gość

PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 6:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę ci spokojnie polecić najlepsze na świecie parowańce i syrniki - to są takie kotlety z białego sera i kaszy gryczanej. Oprócz tego świeża rybka z grilla prosto z jeziora n
Powrót do góry
Lilka
Gość

PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wow, brzmi...smakowicie n Aż mi ślinka cieknie na samą myśl. Dają jeść na wynos? ;]
Powrót do góry
Narcyz
Gość

PostWysłany: Nie Wrz 12, 2010 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obawiam się, że nie. Ale warto ruszyć się z domu i pooddychać świeżym powietrzem na łonie natury. Dobrze robi na apetyt. Ostatnie weekendy przed długą zimą trzeba wykorzystać. Chociaż w zimie mogę polecić graf marinowego grzańca z goździkami... n
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pon Wrz 20, 2010 8:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak tam właściwie można dojechać? Czy to daleko od Lublina?
Powrót do góry
Brokuł
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Wrz 28, 2010 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blisko, nad samym zalewem. Zresztą zobacz sobie u nich na stronie, jest mapa: http:// www. grafmarina. pl/o-nas/kontakt
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sro Wrz 29, 2010 10:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No..widzę z tej mapki, że z dojazdem nie ma problemu. Ciekawe człowiek tyle lat mieszka w jednym mieście, a okazuje się, że jeszcze tyle fajnych miejscówek nieodkrytych.
Powrót do góry
nina
Gość

PostWysłany: Nie Gru 26, 2010 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem z Poznania i w Lublinie nie znam za dużo restauracji, choć mam tam znajomych. Ostatnio byłam w ciekawej pizzeri, ale nie pamiętam nazwy. Za to w Poznaniu lubię np. pierogarnie Stary Młyn. Fajne jedzenie i ceny na studencką kieszeń
Powrót do góry
julka
Gość

PostWysłany: Wto Mar 22, 2011 10:45 am    Temat postu: do niny Odpowiedz z cytatem

Pizzeria w Lublinie? To może Balamo Pizza? Mają dwa lokale: na Jasnej i na Kościuszki. Może, to któraś z tych?
Powrót do góry
zjadacz
Gość

PostWysłany: Sob Kwi 02, 2011 8:29 pm    Temat postu: każdy smak jest inny Odpowiedz z cytatem

ja tez mam cos ulubionego i do tego poza centrum, na czechowie jest od wielu lat fajna restauarcja - Koncertowa - Laughing ostatnio po gruntownym restajlingu wnętrza - jest miło i z usmiechem a całośc w dobrych smakach
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach