Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

coraz trudniej o dobre restauracje w lublinie, oregano cafe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość

PostWysłany: Wto Maj 17, 2011 3:00 pm    Temat postu: Re: specjały lubelskie? Odpowiedz z cytatem

Lilka napisał:
Jestem fanką kuchni lubelskiej. Co w tej knajpce nad zalewem można zjeść konkretnie?
nawet sie tam nie wybieraj bo syf okrutny,byłem tam na zapleczu.Strasznie.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Wto Maj 17, 2011 3:00 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
cmssmc
Gość

PostWysłany: Wto Paź 09, 2012 8:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj rzeczywiscie ciezko jest znalezc idealna restauracje czy lokal gdzie jedzenie jest tak pyszne ze chce sie ciagle jesc, tzn w czarciej bardzo mi smakuje ale jest drogo a jesli chodzi o catering np to w sonatinie mi smakowało bardzo no i kiedys podczas wesela w tym miejscu mialem okazje znalezc sie w kuchni powiem ze wygladala imponujaco ze wzgledu na czystosc. wiec i jedzenie musi byc dobre
Powrót do góry
lublinianeczka
Gość

PostWysłany: Czw Sty 31, 2013 3:12 pm    Temat postu: Fatamorgana Odpowiedz z cytatem

mi się najbardziej podoba klimat Fatamorgany, na Krakowskim Przedmieściu, jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak miłą obsługą

jeśli chodzi o jedzenie do mają duży wybór, w tym 3 rodzaje kuchni, więc jest z czego wybierać
Powrót do góry
róża35
Gość

PostWysłany: Nie Cze 16, 2013 6:34 pm    Temat postu: dobra restauracja Odpowiedz z cytatem

Kiedy jestem w Lublinie przyjeżdżam do Insomni na Skłodowskiej, ceny są dużo niższe niż na starym mieście a jedzenie jest pyszne i świeże, jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Za podobny obiad w Warszawie zapłaciłabym dwa razy więcej. Obsługa jest stała, pomocna i wystrój oceniam jako klimatyczny.
Powrót do góry
czysmakuje.blogspot.com
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Cze 20, 2013 7:00 am    Temat postu: Insomnia Odpowiedz z cytatem

W Insomnii klimat tworzą ludzie. A ich górka cielęca jest taka, że palce lizać n . Ale nie jest źle z knajpami - 16 Stołów, Carmen, Tart'Yvonne, Buddha. To tylko niektóre warte polecenia. Ostatnio otwarto Today India.
Powrót do góry
alex3323
Gość

PostWysłany: Wto Wrz 03, 2013 2:19 pm    Temat postu: Luxor Odpowiedz z cytatem

Ja polecam restaurację w hotelu Luxor, mają bardzo dobre jedzenie i stosunkowo niedrogie w stosunku do jego jakości. Szczerze mogę polecić tam kaczkę, bardzo dobrze przyrządzona, soczysta, niebo w gębie. A na deser... ich krem brulee - no mistrzostwo!
Powrót do góry
Darosław
Gość

PostWysłany: Pon Sty 20, 2014 9:22 pm    Temat postu: Re: Luxor Odpowiedz z cytatem

alex3323 napisał:
Ja polecam restaurację w hotelu Luxor, mają bardzo dobre jedzenie i stosunkowo niedrogie w stosunku do jego jakości. Szczerze mogę polecić tam kaczkę, bardzo dobrze przyrządzona, soczysta, niebo w gębie. A na deser... ich krem brulee - no mistrzostwo!

a ja odkryłem świetny zajazd pod Lublinem, w Łuszczowie. Tam jest naprawde pysznie i tanio – bo niektóre ceny w lublińskich restauracjach powodują, że wybucham śmiechem i wychodze – cena nieadekwatna do jakości. W Hetmanie, miałem i świetna obsługę, dobrą lokalizację i staropolskie dania i doświadczyłem tradycyjnej polskiej gościnności n
Powrót do góry
eKuchnia_com
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sro Sty 22, 2014 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za polecenie i informacje,może się przydać jeżeli tylko będę gdzieś w tamtejszej okolicy. Poza tym nie tylko w Lublinie coraz trudniej o dobrą restaurację,ten problem dotyczy wielu polskich miast.
Powrót do góry
czysmakuje.blogspot.com
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Sty 28, 2014 8:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

16 Stołów, Ulice Miasta, Ąka, Insomnia, Zielony Talerzyk, Eco w Hotelu Agit, Anuszik, albo prosty Bar Mieszczański i inne. Jest sporo miejsc godnych polecenia. Kwestia w tym, kto czego szuka.

http://czysmakuje.blogspot.com/
Powrót do góry
ani
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Sie 06, 2014 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja lubię Takami sushi na Okopowej. Maja te pływające łódeczki i można obserwować jak powstaje jedzenie. Ja akurat widziałam to tam pierwszy raz i pierwszy raz jadłam sushi, ale polubiłam od razu i surowa ryba mnie nie zraziła.
Powrót do góry
sushi-san
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Sie 06, 2014 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tak, już we wcześniejszym wątku o tym wspomniałem- Takami zdecydowanie przoduje w Lublinie jeśli chodzi o sushi. Raz, że bardzo smaczne, dwa, że dają bardzo słuszne porcje i last but not least- ciekawy klimat, który faktycznie tworzą te łódeczki n
Powrót do góry
Dżej-Dżej
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Sie 13, 2014 9:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że jest tu więcej fanów sushi n Żeby się nie powtarzać, to ja z kolei polecę Aori Sushi. Co prawda tam tylko na telefon się zamawia, ale za to jedzenie jest pierwsza klasa, autentycznie lepsze niż e niejednej "normalnej" restauracji.
Powrót do góry
sushi-san
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Wrz 03, 2014 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to fakt, w Aori też zamawiałem kiedyś i jedzenie było praktycznie na tym samym poziomie co w Takami Sushi,czyli więcej niż ok n Aczkolwiek jak już mam się raczyć droższymi potrawami,to wolę iść do restauracji n
Powrót do góry
Dżej-Dżej
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Wrz 22, 2014 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jakoś częściej chodzę do restauracji, ale czasem się nie chce i wtedy zamawiamy na telefon n

Co do Takami jeszcze, to warto tam zamawiać nie tylko sushi, bo mają też bardzo ciekawe potrawy japońskie, których nigdzie indziej nie spotkałem w mieście. Także jak ktoś lubi poznawać nowe smaki, to polecam, ja przynajmniej byłem zadowolony.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sro Paź 01, 2014 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam się że nie udało mi się jeszcze trafić na naprawdę dobre sushi. nie wiem czy mam pecha czy co ale za każdym razem coś nie pasowało, czy to ryż czy kiepskie dodatki..
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach