Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Coś do zarządzania lokalem
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Porady
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
miech
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Sie 09, 2012 11:32 am    Temat postu: Coś do zarządzania lokalem Odpowiedz z cytatem

Witajcie,
czy korzystacie może z jakichś aplikacji, które wspomagają zarządzanie działalnością restauracji? Chodzi głównie o poukładanie wszystkiego co się "dzieje", tak by nastał porządek n
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Czw Sie 09, 2012 11:32 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Jesionka
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Sie 15, 2012 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Porządek nigdy sam nie nastanie – wymaga ciężkiej pracy i zainteresowania. Sam program niczego nie zdziała bez człowieka, który będzie go pilnował. Jeśli masz taką osobę to mogę ci nieco napisać na temat Taskbeat – właśnie takiej małej aplikacji do zarządzania biznesem. Pisać?
Powrót do góry
miech
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Sie 16, 2012 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogłaś bez tracenia czasu od razu trochę na ten temat napisać n
Tak - tylko z konkretami. Co dokładnie robisz z pomocą tego programu, no i co to daje.
Powrót do góry
Jesionka
Nowy
Nowy

PostWysłany: Nie Sie 19, 2012 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak w skrócie – dodajesz procesy, zlecenia, zadania. Wprowadzasz budżet, a dalej kontrolujesz koszty, realizację zadań itp. Pozwala to na zrobienie porządku w całym interesie. Wiadomo – program niczego za ciebie nie wykona, ale jeśli się postaracie, to naprawdę można istotnie odmienić to wszystko.
Powrót do góry
miech
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Sie 20, 2012 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odmienić to wszystko? Sypiesz trochę banałami - konkret, jakieś liczby, wzrost sprzedaży, poprawa efektywności. "Wszystko" dla mnie oznacza tyle co "nic". Jam mam się czymś zajmować to muszę konkretnie wiedzieć co to daje.
Powrót do góry
Jesionka
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Sie 21, 2012 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A skąd ja mam ci niby wziąć takie liczby? Ja tylko pracuję w firmie i pilnuję wprowadzania danych do programu. Nie znam dokładnie wyników sprzedaży, ale wiem, że na 100% się poprawiło – choćby po premiach w pracy. Jak chcesz to próbuj… Na pewno zrobisz porządek u siebie.
Powrót do góry
miech
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Sie 22, 2012 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to chyba jednak na konkrety się nie doczekam... Trudno - sam sprawdzę Taskbeat. Może nie przez cały okres próbny, ale te kilka dni jakoś znajdę. Jeśli coś z tego wyjdzie to na pewno napiszę na forum/
Powrót do góry
Jesionka
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Sie 24, 2012 8:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śmiech mnie ogarnia n To się baw – uwielbiam ludzi, którzy chcą mieć wszystko podane na tacy. A z jakiej niby parafii mam to wam podać.
Powrót do góry
miech
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Sie 24, 2012 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale ja nie chcę niczego podanego na tacy! Zresztą sam sobie z tym poradzę. Nie wiem w czym masz problem, ale ja na pewno nie będę go za ciebie rozwiązywał. Póki co - dzięki.
Powrót do góry
Jesionka
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Sie 27, 2012 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisz proszę później na forum w jaki sposób z tego korzystałeś i co ci się udało uzyskać.
Nowe wnioski od innych osób również sami wykorzystamy. Wszystko można ulepszyć.
Powrót do góry
JanuszG
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Sie 28, 2012 7:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli współpracujesz z niektórymi ludźmi przez internet, oprogramowanie ticketowe będzie przydatne do zarządzania czasem i zadaniami.
Powrót do góry
miech
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Sie 28, 2012 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Współpracuję i to z wieloma osobami. Nie wiedziałem, że to jest oprogramowanie ticketowe - zupełnie nic mi ta nazwa nie mówi. Długo na tym nie siedzę, ale rzeczywiście z tego programu da się coś wyciągnąć. Mam już kilka pomysłow.
Powrót do góry
Jesionka
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2012 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz wnioski? Jakaś konkretna decyzja? Przecież siedzisz już nad tym długo. Nadal nic?
Powrót do góry
miech
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2012 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupię ten program, tj. kupię licencję na jedno stanowisko. Fajnie się tym bawi, faktycznie mogę wprowadzić tam wszystkie pracy - taki zaawansowany organizer. Przyda mi się - widać, że ludzie którzy to tworzyli mają pojęcie o temacie bo całość zorganizowana jest tak, że każdy powinien się połapać, a przynajmniej mnie się udało n
Powrót do góry
miech
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Lut 27, 2013 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie po dłuższym czasie - ten program rzeczywiście okazał się być dobrym pomysłem. Wiele spraw udało mi się uporządkować bez większych kosztów. Pod względem organizacyjnym, wszystko całkowicie nam się odmieniło i oby tak dalej. Na program poświęcam porę minut dziennie - więcej nie ma potrzeby.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Porady Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach