Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy uważacie, że muzyka w lokalu jest ważna?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Ogólne dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asjana
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Lip 27, 2015 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byla by dana muzyka nie zagłuszała rozmów z drugą osobą
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pon Lip 27, 2015 8:09 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
szocik
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Lip 28, 2015 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

muzyka moim skromnym zdaniem powinna być w kazdym lokalu. Nastrojowa nie z radia gdzie co chwila są reklamy i informacje które tylko człowieka denerwują. Zapraszam na http://sklep.spirulina.pl/produkty/kapsulki-z-kwasem-hialuronowym-gladka-skora-bez-skalpela jak macie zamiar sobie kupić coś dobrego na swoje bolące stawy, coś skutecznego.

Ostatnio zmieniony przez szocik dnia Czw Maj 12, 2016 6:04 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
maurycy
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Sie 17, 2015 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest ważna i to bardzo. Muzyka z reguły umila życie więc tym bardziej miło jest zjeść słysząc w tle jakieś granie. Oczywiście muzyka powinna być dobrana do całości lokalu - głównie chodzi mi o zestaw dań, jakie można znaleźć w karcie i o ceny. Osobiście nie lubię, gdy muzyka jest zbyt głośna, bo nie słyszę osoby, z którą chcę porozmawiać. Z drugiej strony, głośna muzyka skutecznie utrudnia podsłuchiwanie rozmów.
Powrót do góry
mateusz30
Nowy
Nowy

PostWysłany: Nie Sie 23, 2015 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że muzyka ma znaczenie tak samo jak wystrój, zapach byłem ostatnio w Koszalinie i zawsze jak tam jestem to zachodzę do kawiarni https://www.facebook.com/KawiarniaPozytywka?fref=ts pierwsza myśl jaka mi przychodzi do głowy tam wszystko ze sobą współgra takie małe zaciszne miejsce gdzie czuję się jak bym żył w czasach moich dziadków. Tak powinny wyglądać restauracje czy też kawiarnie tak aby każdy miło spędził tam czas n
Powrót do góry
janek
Gość

PostWysłany: Pon Sie 24, 2015 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mi w Pozytywce jeszcze bardziej gra jak wchodzę do niej z Qponami na telefonie i mam 20% taniej n
Powrót do góry
ankemz
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Sie 25, 2015 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powinna, to wtedy dodaje plus 10 do potraw n
Powrót do góry
kika
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Sie 25, 2015 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
jest ważna i to bardzo. Muzyka z reguły umila życie więc tym bardziej miło jest zjeść słysząc w tle jakieś granie. Oczywiście muzyka powinna być dobrana do całości lokalu - głównie chodzi mi o zestaw dań, jakie można znaleźć w karcie i o ceny. Osobiście nie lubię, gdy muzyka jest zbyt głośna, bo nie słyszę osoby, z którą chcę porozmawiać. Z drugiej strony, głośna muzyka skutecznie utrudnia podsłuchiwanie rozmów.

Muzyka powinna pasować do wyglądu restauracji. Czasem po prostu nie pasuje np. ostatnio bylem we francuskiej restauracji i leciały tam hity z eski - co psuło klimat.
Powrót do góry
Gostek
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Sro Sie 26, 2015 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No a co powiecie na pewną meksykańską knajpkę w stolicy, gdzie zamiast spodziewanych latynoskich klimatów leciało disco z pola?
Powrót do góry
smakoszala
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Wrz 21, 2015 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uważam ze puszczanie muzyki w restauracji jest takie... barowe. Wyobraźcie sobie restauracje na dobrym poziomie, elegancką, czy gdziekolwiek tam leciała Nicki Minaj czy Guetta z radia? Przecież to jest zenujące.
Jedyna muzyka i sytuacja w ktorej pasuje ona do restauracji to gdy lokal jest naprawde elegancki i wówczas z głosnikow słychac muzyke klasyczną
Powrót do góry
Gostek
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Pon Paź 05, 2015 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muzyka klasyczna jest jak najbardziej ok w przypadku eleganckich restauracji. W lokalach tematycznych warto zwrócić uwagę, czy leci dobrze dobrana muzyka czy też puszczają byle co.
Powrót do góry
PizzeriaZuzola.pl
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Paź 12, 2015 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście,że muzyka w lokalu jest bardzo ważna,tutaj każdy szczegół ma znaczenie i może decydować o tym,czy dany lokal nam się spodoba czy też nie.
Powrót do góry
wielom
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Paź 16, 2015 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważna. Jak przychodzi się do restauracji na jedzenie, to żeby spędzić miło czas. Dlatego jakos nie widzi mi się radiowa muzyka w drogim lokalu, cos tu nie gra... mozna takie coś puscic w pizzeri Confused
Powrót do góry
du.dek
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sob Paź 17, 2015 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, ze muzyka nadaje atmosferę w lokalu i jest bardzo ważna. Jeśli będzie nam w lokalu leciały disco polo to wątpię by klienci byli z tego zadowoleni.
Powrót do góry
Katt
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Wto Paź 20, 2015 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dudek no ja z diskopolo to też nie byłabym zadowolona i tak szybko jakbym tam weszła to bym wyszła.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pon Lis 16, 2015 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie muzyka jest bardzo ważna tak samo jak oświetlenie i wystrój bo to tworzy cały klimat:)
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Ogólne dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach