Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czyli Żurawia 45 CZŻ+

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Mazowieckie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2017 7:43 am    Temat postu: Czyli Żurawia 45 CZŻ+ Odpowiedz z cytatem

Czyli Żurawia 45 CZŻ+

Adres:
ul. Żurawia 45
00-680 Warszawa

Opis:
Czyli Żurawia 45 jest pierwszą restauracją w Polsce, w której do kreacji pizzy używa się stołów dotykowych. Doskonała chrupiąca włoska pizza i dużo więcej.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2017 7:43 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
elwira
Gość

PostWysłany: Sro Gru 20, 2017 10:56 pm    Temat postu: super miejsce! Odpowiedz z cytatem

Super miejsce! nie tak dawno je odkryłam i od razu się zakochałam! Pizzę mają przepyszną, myślę, że jedną z lepszych w Warszawie, ale najbardziej podoba mi się sposób zamawiania dań przez stoliki multimedialne. Bardzo oryginalne i fajne rozwiązanie n
Powrót do góry
Mary
Gość

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 12:23 pm    Temat postu: Pyszniutko! Odpowiedz z cytatem

Mega miejsce! Ze znajomymi bardzo często chodzimy tam zjeść albo lunch, albo pizzę w przerwie między zajęciami na uczelni n Maja pyszne makarony i calzone, a pizza jest jedna z lepszych jakie jadłam odkąd mieszkam w Warszawie i super opcją jest tworzenie sobie samemu jak będzie wyglądać za pomocą dotykowych stolików n
Powrót do góry
Ewelka89
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Czw Mar 08, 2018 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:grin: Polecam wszystkim, którzy lubią włoską kuchnie, a tym, którzy nie są jeszcze przekonani, to tym bardziej rekomenduję. Włoska pizza, makarony, foccacia, śniadania, wino i desery. Wszystko na wysokim włoskim poziomie :)
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Mazowieckie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: