Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dieta Dukana?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Dieta
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasiula
Gość

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2011 7:40 pm    Temat postu: dieta Dukana? Odpowiedz z cytatem

korzystacie albo ktoś wśród waszych znajomych korzysta z tej diety? Słyszałam gdzieś, że robi się coraz bardziej popularna. Zastanawiałam się czy to naprawdę działa. Czy można po niej schudnąć i czy poprawia się samopoczucie. CO O TYM MYŚLICIE?
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2011 7:40 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Matylda
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Maj 24, 2011 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta była szalenie popularna już w tamte wakacje w Polsce. Książki jej dotyczące znikały z półek. Osobiście znam kilka osób, które ją stosowały i mam kilku dalszych znajomych, o których wiem, że ją stosowali.
Ale okazuje się, że może ona mieć bardzo poważne skutki uboczne. Ze względu na bardzo duże spożycie białka może dojść np. do uszkoedznia nerek.
Jak z każdą dietą, trzeba być ostrożnym.
Powrót do góry
apetyczna
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Pią Wrz 16, 2011 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w zeszłym roku byłam na tej diecie. Kupiłam sobie najpierw ksiązkę gdzie wszystko było dokładnie opisane, każda faza z osobna, podane były przykładowe przepisy etc. Po zapoznaniu się z tym przystąpiłam do diety razem z mamą. Schudłam na niej i dobrze się czułam. Najgorzej jest na początku ale potem do przodu.
Powrót do góry
papryka
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Sty 26, 2012 10:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie byłam na tej diecie ale czytałam i oglądałam program o niej, zwykłe dojenie kasy na produktach sygnowanych marką dukan, po za tym nic odkrywczego, a przepisy jednorodne i brak urozmaicenie, zbilanosowanej diety. dużo ludzie straciło zdrowie po tym, lepiej więc uważać i dobrze się zasatnowić czy jest ona odpowiednia
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Czw Sty 26, 2012 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może w stanach to i dojenie kasy. W Polsce nie ma praktycznie taki "dedykowanych" produktów. Kupujesz zwykłe produkty w sklepie spożywczym i tyle. A czy zbilansowana? O to w niej chodzi, że nie jest zbilansowana tylko białkowa...
Powrót do góry
nektarynka
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Sty 30, 2012 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i właśnie w tym tkwi problem że przez to że nie jest zbiliansowana jest niebezpieczna dla zdrowia przynajmniej części osób które ją stosują, a to że nie ma w Polsce dukanowych produktów to nie zmienia faktu że facet wymyślił żeby zbić kase o a przemysł marketingowy świetnie sprzedał ta dietę w cudownym opakowaniu tylko że nie koniecznie zdrowym. No ale przecież diety już dawno przestały dodtyczyć zdrowego odżywiania a służą nabijaniu pieniędzy koncernom farmaceytycznym.. Bo jakoś więcej osób jest w stanie uwierzyć że pijąc herbatkę schudnie a jedząc mniej jakoś nie!
Powrót do góry
klau04
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Lip 04, 2012 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam wiele złego o tej diecie w przypadku m.i.n. zatrzymanie okresu, utrata jędrności skóry,suchość w ustach , pogorszenie stanu skóry. Osobiście polecam stronę http://www.dietazdrowa.pl/ można na niej znaleźć opisy poszczególnych diet
Powrót do góry
AlexandraX
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Sie 01, 2012 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też czytałam, że jest super skuteczna, ale niestety i ma efekty uboczne raczej bardzo niefajne...
Powrót do góry
mariopawel201
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Sie 08, 2012 5:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta dukana faktycznie ma efekty dobre, ale negatywnych jest o wiele więcej dlatego nie polecam.
Powrót do góry
alabuk4
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Sie 23, 2012 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem dieta ogólnie nie jest dobra dla organizmu a dieta Dukana to już skrajny przypadek. Bardzo obciąża organizm.
Powrót do góry
alabuk4
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Sie 23, 2012 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tak btw. lepiej ćwiczyć niż się odchudzać. Ja stosuję 6 weidera na płaski brzuch.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Wto Sie 28, 2012 7:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bzdura; szóstka wpływa głównie na rzeźbę, ciężko schudnąć robiąc tylko szóstkę.
Powrót do góry
JanuszG
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Sie 28, 2012 7:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
bzdura; szóstka wpływa głównie na rzeźbę, ciężko schudnąć robiąc tylko szóstkę.

eh, wylogowanie n
Powrót do góry
karola1969pl
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2012 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jedna z najpopularniejszych diet a zarazem bardzo skuteczna
Powrót do góry
Mokosz
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2012 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dieta jest ok, ale jak wyżej pisano trzeba uważać, jak już ją stosujesz to pij baaaaaaaaaaaaaaardzo dużo, poszukaj sobie jej lekkich modyfikacji, albo po prostu rób sobie dzień w tygodniu kiedy jesz to co chcesz, wtedy psychicznie bedziesz lepiej gotowy na odchudzanie

--------------------------------------------------------------
NETTSIDER
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Dieta Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach