Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dieta Dukana?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Dieta
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anzelm.wlodarczyk
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Paź 13, 2014 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie ryzykował bym z dukanem. Ta dieta jest ekstremalnie niezdrowa i zle wpływa na wszystko niemalże, szczególnie na nerki.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pon Paź 13, 2014 2:51 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
jggagarin
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Paź 24, 2014 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podobno ta dieta jest nieodpowiednia dla osób mających problemy z nerkami gdzyż jest to dieta białkowa n
Powrót do góry
eKuchnia_com
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pią Lis 07, 2014 2:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej chyba stosować racjonalną dietę kiedy to nie będziemy narażać swojego organizmu na tak ekstremalne wyzwania bo może się to odbić negatywnie na naszym zdrowiu.
Powrót do góry
Agaste
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Sty 23, 2015 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta Dukana ekstremalnie wyniszcza organizm i ciężko potem dojść do siebie. Stanowczo nie polecam.
optyk Olsztyn Jakie farby jachtowe

Ostatnio zmieniony przez Agaste dnia Wto Wrz 26, 2017 9:27 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
jankowsky
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Lut 24, 2015 8:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważajcie z tą dietą. Osoby mające słabe nerki mogą mieć problemy. Zalecam pić dużo wody!!!!
Powrót do góry
metka_nesca
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Lut 25, 2015 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, że z dietą dukana trzeba uważać i pić dużo wody. Wiadomo, że nie jest najzdrowsza, ale nie można jej odmawiać skuteczności. Sama schudłam na niej ponad 6 kilogramów. Zrobiłam to w mojej ocenie w sprytny sposób. Kupiłam sobie program do zarządzania dietą ze strony http://dietmap.pl.

Ogólnie program jest spoko, ale nie będę się nad nim rozpisywać. Ważne jest to, że w ramach jednego abonamentu który kupiłam jest możliwość wybrania różnych diet. Najpierw wybrałam dukana, zrobiłam fazę uderzeniową i połowę naprzemiennej. Jak już mnie zaczęło męczyć ciągłe jedzenie białka (czułam też bóle w nerkach) to zmieniłam sobie dietę na zbilansowaną i dostałam normalny, zdrowy, dietetyczny plan na tyle kalorii ile akurat potrzebowałam. Po przejściu na zbilansowaną bóle w nerkach ustały. Od tamtej pory nie wróciłam już do dukana i ogólnie nie zamierzam. Trzymam wagę na tej zbilansowanej diecie. W miarę się kontroluję, ale zdarzają mi się odstępstwa. Mimo wszystko nie tyję.
Powrót do góry
violka232
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Mar 02, 2015 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo skuteczna dieta tylko trzeba uważać na nerki
Powrót do góry
domi24
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Mar 03, 2015 8:44 am    Temat postu: Re: dieta Dukana? Odpowiedz z cytatem

[quote="Kasiula"]korzystacie albo ktoś wśród waszych znajomych korzysta z tej diety? Słyszałam gdzieś, że robi się coraz bardziej popularna. Zastanawiałam się czy to naprawdę działa. Czy można po niej schudnąć i czy poprawia się samopoczucie. CO O TYM MYŚLICIE?[/quote]

Witam.
Najlepszą dietą na odchudzanie to jesc przedewszystkim wszystko gotowane i soki pijć i ćwiczyć
Powrót do góry
izawagrocka
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Kwi 01, 2015 2:26 pm    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

Niestety dieta Dukana, wpływa negatywnie na organizm. Zbyt duża ilość białka i brak zróżnicowania przyczynia się do późniejszych problemów. Warto po prostu jeść mniej, częściej, zdrowiej i delikatniej n Ponadto aktywność fizyczna i na pewno będą efekty. Ponadto polecam porady żywieniowe na stronie http://dietynatacy.pl ja zawsze tam zaglądam żeby się trochę zmotywować n Pozdrawiam!
Powrót do góry
SuperInterior.pl
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam takie samo zdanie na temat diety Dukana,czyli jest bardzo niezdrowa i doprowadza organizm do skrajnego wyczerpania,przez co potem nie trudno o efekt jojo.
Powrót do góry
Wakacekk
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Lip 28, 2015 7:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, ja uważam że ta dieta nie jest najgorsza, tylko trzeba pozbyć się wszystkich słodkości, jedzenia po nocy i w ogóle ruszać się do tego, bo to jest najważniejsze. Do tego polecałbym np zamiast córku albo słodzika używać naturalną roślinę stewię która jest naszym sojusznikiem podczas odchudzania.
Powrót do góry
ala.lipiec
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Sie 07, 2015 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dieta ducana to jedyna, która mi pomogła, wcześniej stosowałam dietę kapuścianą ale bardzo niechętnie spożywałam posiłki - zbyt monotonne:D
Poza tym wszystki zainteresowanym zdrowiem polecam artykuł: co to jest boraks
Powrót do góry
Gostek
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Sob Wrz 05, 2015 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby nie patrzeć ta dieta nie jest dobra, skoro jej autora aresztowali za narażanie życia osób ją stosujących. Generalnie to owa dieta bardzo wyniszczała organizm i za wiele nie robiła dobrego.
Powrót do góry
Ewelka89
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2015 9:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam przejść na tą dietę, ponieważ nic mi nie pomagało w zrzuceniu wagi. Poszłam w końcu do dietetyka i od pani z Arkadii Spa w Opolu- gdzie jest właśnie dietetyk, dowiedziałam się, że ta dieta sieje spustoszenie w organizmie.... i dłuższe stosowanie tej diety raz że osłabia nerki a po drugie włosy wypadają i paznokcie się kruszą. Lepiej ustawić dietę pod siebie i jej się trzymać.
Powrót do góry
patrycja84
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Pią Paź 02, 2015 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaczełam i nie skończyłam
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Dieta Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach