Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dieta Dukana?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Dieta
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamelia
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2016 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż był na tej diecie 2 razy. Za każdym razem spektakularnie chudł, a potem wracał do wagi wcześniejszej. Po długim czasie przekonałam go że ta dieta nie ma sensu i żeby zaczął jeść racjonalnie i zaczęliśmy razem dużo się ruszać. Wynalazłam jeszcze coś co nam obydwoje pomaga być aktywnym, a jest to czysta kofeina- polecam zaglądnąć http://kofeina-sklep.pl/. Nie dość, że spala to co trzeba to daje dużo witalności i sił.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2016 11:01 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
monalizzka
Nowy
Nowy

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2016 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam raz na tej diecie, ok 2 miesiace. Rzeczywiscie schudłam jakies 10 kg, ale niestety po roku wszystko wróciło...
Powrót do góry
lubiedobrzezjesc
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Maj 11, 2016 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wytrzymałam na niej tylko 5 dni, więcej nie byłam w stanie. Ja po prostu nienawidzę diet. Wolę się poruszać, pouprawiać sport i zbilansować posiłki niż jeść paskudztwa n
Powrót do góry
evva
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Maj 16, 2016 2:12 pm    Temat postu: Dobry dietetyk Gdańsk Odpowiedz z cytatem

Najlepsza dieta to ta przeprowadzona z profesjonalnym dietetykiem który nadzoruje proces odchudzania na bieżąco i widzi co jest potrzebne organizmowi a co nie w danej chwili. Dobry dietetyk w trójmieście kiedyś mi to wszystko wytłumaczył i od tamtej pory nie mam problemów z trzymaniem wagi. Jem sporo nigdy nie czuje się głodna i jem pyszne rzeczy i nie muszę się martwić o moją wagę bo odchudzanie przy utrzymywaniu aktywności fizycznej dzieje się samo..
Powrót do góry
annazi
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sob Maj 21, 2016 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepiej się odchudzać stosując racjonalną,wyważoną dietę i zmienić styl odżywiania.Może odchudzanie trwa wtedy dłużej ale jest trwałe.
Powrót do góry
frutti89
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Cze 07, 2016 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja koleżanka dorobiła się strasznych problemów zdrowotnych przez tę dietę... Naprawdę nie polecam...

Ostatnio zmieniony przez frutti89 dnia Wto Cze 07, 2016 6:18 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
frutti89
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Cze 07, 2016 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też nie polecam, nie wiem jak mozna się tak katować... Błagam dziewczyny idźcie po rozum do głowy!

Pozycjonowanie stron www Lublin
Powrót do góry
MarzenkaH
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Sro Cze 22, 2016 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkich co znam i stosowały dietę dukana dobrze sie dla nich nie skonczylo. Efekt jojo gwarantowany !
Powrót do góry
kakrysara
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Sie 05, 2016 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja ciotka była na tej diecie, potem się okazało, że cholesterol ma taki wysoki, że masakra, musiała inna dietę stosować n
Powrót do góry
palacyk
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Sie 23, 2016 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta dieta jest beznadziejna. Sprawia więcej problemów niż korzyści - mówię tu o ubocznych efektach działania tej diety.
Powrót do góry
Kostek32
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Sie 25, 2016 8:54 pm    Temat postu: nie polecam Odpowiedz z cytatem

Bez kontroli lekarskiej nie radzę jej stosować, ostatnio poznałem w http://skupautpomorskie.net/skup-aut-powypadkowych takiego koleżkę który stosował różne diety bez zgody lekarza, jedna po drugiej i wyszedł na tym wszystko gorzej niż zanim zaczynał "zabieranie się za siebie".

Ostatnio zmieniony przez Kostek32 dnia Nie Wrz 11, 2016 10:33 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sro Sie 31, 2016 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój tata był na diecie Dukana przez 2-3 miesiące, oczywiście mega zadowolony bo w pierwszej fazie chudnie się naprawdę dużo, ale mu ją odradzałem bo mega obciąża się nerki jedząc same białko i to zdrowe na pewno nie jest. Kolejny czas już nie miał ubytku kg jak na początku więc zrezygnował. I dobrze.
Powrót do góry
kacperro11
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Sie 31, 2016 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój tata był na diecie Dukana przez 2-3 miesiące, oczywiście mega zadowolony bo w pierwszej fazie chudnie się naprawdę dużo, ale mu ją odradzałem bo mega obciąża się nerki jedząc same białko i to zdrowe na pewno nie jest. Kolejny czas już nie miał ubytku kg jak na początku więc zrezygnował. I dobrze.
Powrót do góry
wandakol
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Mar 10, 2017 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta dieta jest bardzo ciężka i też bardzo niezdrowa. Też an niej byłam i po zakonczeniu wróciłam do wczesniejszej wagi, nawet dbając o to co jem. Rozlegulowałam sobie tylko organizm.
Powrót do góry
joasia7632
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sob Mar 11, 2017 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Woda, woda, woda, dieta niby dobra, ale dla mnie za dużo białka było i się źle się czułam. Jak idę do https://www.wnstudio.com.pl/fotografia-slubna-klobuck-kepno-brzeg-wieruszow/
na fotografię ślubną, to woda jest podstawą, nie umiem na dłuższą metę pić jakiś soków, tym bardziej gazowanych trenując.

Ostatnio zmieniony przez joasia7632 dnia Sro Lip 12, 2017 12:19 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Dieta Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach