Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dobra restauracja w Krakowie
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
queen
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sob Sie 28, 2010 7:56 pm    Temat postu: dobra restauracja w Krakowie Odpowiedz z cytatem

Macie ulubione restauracje w mieście Kraka ??? Jeśli tak, mam nadzieję, że podzielicie się z nami informacjami, gdzie najlepiej jest się udać na posiłek??
Dlaczego lubicie daną restaurację.
Ja bardzo polubiłam Scandale Royal na Placu Szczepańskim, przede wszystkim za niesamowitą atmosferę jaka tam panuje, jest spokojnie, miło i kameralnie, ale atmosfera to nie wszystko. Lubię ją jeszcze za świetne menu, bardzo dobre drinki, i za krewetki, które są najlepsze w mieście.
A jak jest z wami?? Jakie restauracje lubicie??
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Sob Sie 28, 2010 7:56 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
IwonaNova
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Wrz 10, 2010 10:59 am    Temat postu: Nova Resto Bar - Kazimierz Odpowiedz z cytatem

Witam,

Mnie natomiast urzeka i magnetyzuje krakowski Kazimierz, a tam Nova Resto Bar za świetną kuchnię fusion, która inspiruje się różnorodnymi zakątkami świata. Dla tych, którzy mają ochotę na odmienność kulinarną, od poniedziałku do piątku Szefowa Kuchni oferuje specjały dnia za jedyne 19,90 zł, w tym zupa oraz drugie danie.
Ogromny plus za zbalansowany stosunek ceny do jakości!

Szeroki wybór win, cyklicznie poszerzany oraz bogaty wachlarz koktajli przygotowywane zawsze z namaszczeniem!

Poza tym muzyka w rytmie Gotan Project sprawia, że każde spotkanie ze znajomymi zaliczam do bardzo, bardzo udanych!
Polecam!
Powrót do góry
IwonaNova
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Wrz 10, 2010 11:09 am    Temat postu: Moment Cafe - Kazimierz Odpowiedz z cytatem

Ponownie Kazimierz, tym razem Moment Cafe na Józefa 18.

Jak zawsze świetny i dynamiczny personel, barmani zwyczajnie czynią cuda za barem :) kelnerzy i kelnerki sympatyczni, kontaktowi i zawsze profesjonalnie przygotowani.

Oprócz bogatego wyboru śniadania, od angielskiego, klasycznego polskiego, czy też fitness, zostaniemy mile zaskoczeni ofertą lunchową i wieczorną.

Do trafionych nowości zaliczam LAWENDOWE LATTE oraz PROJEKT KUCHNIE ŚWIATA. Każdego tygodnia nowa kuchnia świata.
Od 6.09.2010 kuchnia Chorwacji. Szansa za poznanie zakątków świata, dzięki smakom.

Polecam!!
Powrót do góry
kasiamalinowska
Gość

PostWysłany: Pon Wrz 13, 2010 2:38 pm    Temat postu: Yummie Odpowiedz z cytatem

Polecam wszystkim restaurację Yummie na Rynku. Jest świetna. Mają tam oryginalne dania, których nie zjesz w żadnym innym miejscu. Poza tym z pewnością zachwyci was wystrój i wspaniała obsługa. Byłam tam z mężem niedawno na kolacji z okazji naszej rocznicy. Było miło. Polecam!
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sro Wrz 15, 2010 9:35 am    Temat postu: Re: Nova Resto Bar - Kazimierz Odpowiedz z cytatem

IwonaNova napisał:
Witam,

Mnie natomiast urzeka i magnetyzuje krakowski Kazimierz, a tam Nova Resto Bar za świetną kuchnię fusion, która inspiruje się różnorodnymi zakątkami świata.

Ojej!!
Nova Resto Cafe??
Z tą fatalną obsługą Cię zauroczyła??
Aż mi się wierzyć nie chce!!

Nova Resto wśród moich znajomych uchodzi za lokal, który raczej się omija, bo szkoda nerwów na wykłócanie się tam o wszystko z obsługą!

Byliśmy kilka razy, bo jest po drodze i za każdym razem reszta knajpy traci na uroku przez to!!
Zdecydowanie odradzam!!
Powrót do góry
MariolciaK
Gość

PostWysłany: Sro Wrz 15, 2010 9:37 am    Temat postu: Re: Yummie Odpowiedz z cytatem

kasiamalinowska napisał:
Polecam wszystkim restaurację Yummie na Rynku. Jest świetna. Mają tam oryginalne dania, których nie zjesz w żadnym innym miejscu. Poza tym z pewnością zachwyci was wystrój i wspaniała obsługa. Byłam tam z mężem niedawno na kolacji z okazji naszej rocznicy. Było miło. Polecam!

Hahaha!! Yummie to miejsce, którego nie poleciłbym nikomu z turystów, a już w szczególności komuś z Krakowa! Fatalna obsługa i jedzenie - małe porcje do tego prawie nie przyprawione, więc mdłe i byle jakie! Totalna porażka wśród knajp w tej lokalizacji!!
Powrót do góry
kwitekewelina
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Gru 02, 2010 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja najbardziej lubię Taco na Poselskiej, chodzę tam od lat i mino tego że trochę się popsuli to i tak jedzenie mi tam smakuje n

----------------
boże narodzenie-narty polska
Powrót do góry
apetyczna
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Pon Sie 08, 2011 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie również spodobało się miejsce Scandale Royal na Placu Szczepańskim, fajna lokalizacja, na pewno będę tam przychodzić bo często ze znajomymi umawiamy się na rynku i chcemy np. skoczyć na drinka albo coś zjeść gdzies w okoliczne miejsca a ta lokalizacja jest świetna. No i ogromny plus za niesamowitą atmosferę jaka tam panuje, kameralny klimat (ale nie nudno!). Fajne i ciekawe drinki, duży wybór w menu.
Powrót do góry
Agulec
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Gru 21, 2011 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem wierna fabryce pizzy n i to nie z powodu pizzy ale makaronów które uwielbiam n i przepysznych sałatek n mniam! n
Powrót do góry
bluesky
Gość

PostWysłany: Wto Mar 20, 2012 12:07 pm    Temat postu: re: dobra restauracja w Krakowie Odpowiedz z cytatem

też tak mam, że jak mi się spodoba jedno miejsce to ciągle do niego wracam, ale nie znaczy to, że trzeba się ograniczać i myślę, że warto jest poszerzać swoje horyzonty kulinarne. Lubię jadać na mieście i cieszy mnie, że są miejsca jak Da Pietro, gdzie nie tylko można bardzo dobrze zjeść, ale też panuje miła atmosfera. A wy znacie tą restaurację?
Powrót do góry
Ewelina32
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2012 12:22 pm    Temat postu: apetyt bistro Odpowiedz z cytatem

Ja polecam bardzo fajną restaurację na Łokietka o nazwie Apetyt Bistro...jedzonko jest tam bardzo smakowite..ostatnio jadłam tam stek z frytkami i był bardzo dobrze przyrządzony..co więcej mają do wyboru znakomite włoskie wina, które idealnie pasują do ich posiłków[list=][/list][list=][/list]
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2012 3:05 pm    Temat postu: apetyt bistro kraków Odpowiedz z cytatem

daruj sobie ten apetyt bistro - knajpa byle jaka, a Ty rozpisujesz się po wszystkich forach w necie, jakby to mialo przyspożyć dobrych opinii n róbcie lepsze jedzenie i milej traktujcie klientów, to będziecie mogli czytac dobre opinie o sobie, a nie pisac je samemu!
Powrót do góry
Alina
Gość

PostWysłany: Pią Paź 05, 2012 9:54 pm    Temat postu: apetyt bistro Odpowiedz z cytatem

Mnie osobiście klimat Apetyt Bistro bardzo odpowiada, fajna, miła kameralna knajpka. Na obsługę też nie narzekam, także Gość chyba w złym humorze był pisząc ten komentarz. Jadłam u nich sporo dań, ale pizza smakuje mi najbardziej..zwłaszcza hawajska..rewelka
Powrót do góry
Okey86
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sob Paź 13, 2012 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie bardzo zauroczyła restauracja Pod Złotą Pipą bo podali tam bardzo smaczny posiłek i obsługa również byłą miła czym zasłużyli sobie na napiwek.
Powrót do góry
Grzechu
Gość

PostWysłany: Nie Paź 14, 2012 4:05 pm    Temat postu: apetyt Odpowiedz z cytatem

A'petyt Bistro na łokietka-bardzo dobra kuchnia, świetne jedzenie. Do mięsa najlepiej zamówić kieliszek albo karafkę wina, z daniami komponuje się idealnie
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach