Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dobra restauracja w Krakowie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Okey86
Nowy
Nowy

PostWysłany: Nie Paź 14, 2012 8:17 pm    Temat postu: Re: apetyt Odpowiedz z cytatem

Grzechu napisał:
A'petyt Bistro na łokietka-bardzo dobra kuchnia, świetne jedzenie. Do mięsa najlepiej zamówić kieliszek albo karafkę wina, z daniami komponuje się idealnie

Masz rację, poza restauracją Pod Złotą Pipą, która serwuje świetne posiłki, wspomniany przez Ciebie lokal jest moim ulubionym!
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Nie Paź 14, 2012 8:17 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
MarkotnyMarek
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Paź 17, 2012 12:37 pm    Temat postu: Re: apetyt bistro kraków Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
daruj sobie ten apetyt bistro - knajpa byle jaka, a Ty rozpisujesz się po wszystkich forach w necie, jakby to mialo przyspożyć dobrych opinii n róbcie lepsze jedzenie i milej traktujcie klientów, to będziecie mogli czytac dobre opinie o sobie, a nie pisac je samemu!

Widzę, że nie tylko mi tu "zapachniało"... Ale co tam, nie obchodzi mnie, czy ktoś promuje jakąś restaurację czy nie. Dużo ważniejsza jest dla mnie konkretna i prawdziwa rekomendacja, a o takie coraz trudniej.... Jeśli kuchnia jest w porządku i obsługa daje radę, to fajnie - należy to chwalić. I właśnie tak jest między innymi w restauracji Augusta (na tej nowej barce przy kładce Bernatka). Bardzo przyjemny klimat tego miejsca powoduje, że już nie raz tam byłem i na pewno będę wracał.
Powrót do góry
Alinka
Gość

PostWysłany: Nie Lis 11, 2012 11:06 pm    Temat postu: apetyt bistro Odpowiedz z cytatem

Apetyt Bisto to dość kultowe miejsce..dużo studentów tam jada bo ceny nie są przerażające a jedzonko jest bardzo smaczne..zwłaszcza pizze i steki..polecam
Powrót do góry
friend team
Gość

PostWysłany: Wto Lis 27, 2012 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiamy ze znajomymi pizze w Chochołowym Dworze (Jerzmanowice). Warto się wybrać.
Powrót do góry
Dora
Gość

PostWysłany: Czw Sty 03, 2013 10:12 am    Temat postu: Czekam na Ganesh Odpowiedz z cytatem

Jest w Krakowie mnóstwo fajnych miejsc, serwujących kuchnię z różnych części świata, ale brakowało mi jak dotąd jakiejś porządnej indyjskiej knajpy. Jest co prawda jedna na Sławkowskiej, ale nigdy jakoś specjalnie mnie nie zachwycała. Na szczęście niebawem ma się to zmienić, bo na rogu Floriańskiej i Św. Tomasza mają otworzyć, chyba w lutym, pierwszy w naszym mieście Ganesh. Znam tę restaurację z Warszawy i tam jest to naprawdę dobre, oryginalne indyjskie jedzenie. Mam nadzieję, że u nas będzie podobnie:)
Powrót do góry
Witek
Gość

PostWysłany: Wto Sty 15, 2013 2:10 pm    Temat postu: Re: apetyt bistro kraków Odpowiedz z cytatem

MarkotnyMarek napisał:
Dużo ważniejsza jest dla mnie konkretna i prawdziwa rekomendacja, a o takie coraz trudniej.... Jeśli kuchnia jest w porządku i obsługa daje radę, to fajnie - należy to chwalić. I właśnie tak jest między innymi w restauracji Augusta (na tej nowej barce przy kładce Bernatka). Bardzo przyjemny klimat tego miejsca powoduje, że już nie raz tam byłem i na pewno będę wracał.

Też zauważyłem to miejsce i przychylam się do Twojej opinii, bo to naprawdę fajny lokal. Zaskoczyli mnie jakością steka, bo już dawno nie jadłem w grodzie Kraka równie smacznego.
Powrót do góry
loska
Nowy
Nowy

PostWysłany: Nie Sty 27, 2013 10:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wprawdzie nie jestem mieszkanką Krakowa ale posiadam kilka swoich ulubionych restauracji które odwiedzam przy okazji każdej wizyty. Są to między innymi:
Wierzynek
Percheron
Illuminati
Powrót do góry
Olga
Gość

PostWysłany: Czw Sty 31, 2013 9:05 pm    Temat postu: Re: Czekam na Ganesh Odpowiedz z cytatem

Dora napisał:
Jest w Krakowie mnóstwo fajnych miejsc, serwujących kuchnię z różnych części świata, ale brakowało mi jak dotąd jakiejś porządnej indyjskiej knajpy. Jest co prawda jedna na Sławkowskiej, ale nigdy jakoś specjalnie mnie nie zachwycała. Na szczęście niebawem ma się to zmienić, bo na rogu Floriańskiej i Św. Tomasza mają otworzyć, chyba w lutym, pierwszy w naszym mieście Ganesh. Znam tę restaurację z Warszawy i tam jest to naprawdę dobre, oryginalne indyjskie jedzenie. Mam nadzieję, że u nas będzie podobnie:)

Też już czekam niecierpliwie na Ganesh w Krakowie, ale to już chyba faktycznie ostatnie chwile, kiedy musimy uzbroić się w cierpliwość. Podobno już wisi szyld i menu, także pewnie w przyszłym tygodniu, może za dwa, już powinien Ganesh być otwarty:)
Powrót do góry
ulka
Gość

PostWysłany: Pon Lut 04, 2013 2:47 pm    Temat postu: jedzenie pycha Odpowiedz z cytatem

fajnym miejscem jest restauracja u zalipianek, kiedyś przeczytałam opinie na jakimś forum i postanowiłam się wybrać i sprawdzić i na prawdę mogę polecić, bo mają typowo polskie jedzenie, bardzo smaczne przy tym ceny są przyzwoite n
Powrót do góry
kwiat12
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Lut 28, 2013 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam Moa Burger na Mikołajskiej. Za 20 zł zjesz super burgera, świeże warzywa, super buła i 200 g mięsa. Jadłam tam lunch tydzień temu i ledwo zmieściłam wielką bułę, jaką dostałam. Tylko miejsca nie ma zbyt wiele (moze 5 stołów na 8 osób i kilka blatów wzdłuż ściany), ale warto swoje odstać w kolejce. I jeszcze + za to, że mają wiele opcji do wyboru (z wieprzo, woło ,drobiem cze wege)... nasttępnym razem spróbuję jeszcze frytki z wiadereczka:D
Powrót do góry
goniak
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Mar 07, 2013 12:18 pm    Temat postu: Grande Grill Odpowiedz z cytatem

Ostatnio natknąłem się na lokal Grande Grill pryz rynku Głównym 16. Rewelacja. Info o lokalu znalzzłem na http://www.restauracje.com.pl/ , zaciekawiło mnie menu bo jestem niekwestionowanym amatorem steków n Narazie próbowałem tylko 2 potraw: Stek T-Bone i stek z sarny, oba rewelacyjne, soczyste, świeżutkie. Palce Lizać!
Powrót do góry
onion5
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Mar 18, 2013 3:42 pm    Temat postu: Restauracje w Krakowie Odpowiedz z cytatem

polecam Kawalerię na Gołębiej 4 i Monopol na św. Gertrudy (numeru nie pamiętam) ale sprawdźcie sobie. to jest retsuracja RT Hotels. Oba lokale naprawdę na poziomie, dobre jedzenie, miła obsługa , ciekawy wystrój, miło i przytulnie. W Kawalerii szczególnie warto spróbować dziczyzny, ja jadłem Dzika smażonego w sosie z suszonych śliwek.
Powrót do góry
AlexandraX
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Kwi 10, 2013 7:46 am    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

Co do Kraka, to fajne restauracje w Krakowie znać po opiniach w necie...
Na takim skubaczu dajmy na to (adres wyżej) można sobie nie tylko z różnych knajp lokalnych jedzenie zamawiac, ale i potem je oceniać i przeglądać opinie innych. No i wiadomo - im więcej poleceń, tym bardziej warto.
Powrót do góry
Adelajda
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Kwi 10, 2013 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie ważna jest nie tylko jakość ale też cena - studencka bieda n
ale z kolei nie lubię stołówek, gdzie śmierdzi tłuszczem, albo masowo podawanych niedogotowanych ziemniaków.

Kolega z roku zaprowadził mnie ostatnio na "Danie dnia" do takiej restauracji w Galerii Krakowskiej, na samej górze - Dworcowa się nazywa.
za 19.90 spoko obiad z zupą i to nie takie standardowe "ruskie i rosół". tylko np ja trafiłam na krem z pietruszki, trochę się go obawiałam, ale był bardzo dobry.
Powrót do góry
chillout
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Lip 28, 2014 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moimi ulubionymi knajpami, z bardzo przystępnymi bo studenckimi cenami są Bordo na Gołębiej i Smakołyki na Straszewskiego n Szczególnie polecam dania dnia, bo za max 15 kupisz dwudaniowy pyszny i świeży obiad n A jeśli chodzi o Pizzę to Labirynt na miasteczku i Cyklop przy Małym Rynku n
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach