Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dobra restauracja w Krakowie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magli
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Sie 13, 2014 8:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Bordo zawsze można dobrze zjeść. Uwielbiam tam chodzić, kiedy jestem w mieście:)
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Sro Sie 13, 2014 8:51 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
lucas33
Gość

PostWysłany: Sro Lut 17, 2016 12:56 pm    Temat postu: restauracja Odpowiedz z cytatem

Najbardziej w Krk lubię jeść w Orbicie orbit.krakow . pl. Bardzo lubię to miejsce, tam jest po prsotu miło. Menu dośc duże, więc wiem, że zawsze wybiorę coś, na co mam ochotę. Mają obłędną szarlotkę i sernik!
Powrót do góry
serenada
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Lut 25, 2016 11:27 pm    Temat postu: Restauracja pod Baranem Odpowiedz z cytatem

A był ktoś w Restauracji pod Baranem? Jest niedaleko Wawelu na św. Gertrudy i można tam zjeść wiele specjałów z tradycyjnej kuchni polskiej - zresztą zerknijcie na menu http://podbaranem.com/menu.php Czasami tam zachodzę na pyszną dziczyznę. Comber z sarny w borowikach to niebo w gębie.
Powrót do góry
ficolino
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Lip 12, 2016 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobnież, że Pimiento to jest jedno z lepszych miejsc do zjedzenia w Krakowie.
Powrót do góry
kocianka
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Czw Sie 11, 2016 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w Krakowie aż roi się od restauracji. Ja zawsze kiedy jestem w mieście od razu udaje się na Kazimierz do mojej ulubionej restauracji Bombonierka. Dlaczego? Mają przepyszną kuchnie polską z pewnymi elementami kuchni europejskiej czyli idealnie trafiają w moje gusta. Do tego ich pierogi ze szpinakiem.. ehh na pewno zajrzę do nich we wrześniu kiedy znowu będę w KRK n
Powrót do góry
Algiment
Nowy
Nowy

PostWysłany: Nie Sie 14, 2016 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tak, mają naprawdę smacznie
Powrót do góry
Ewelka89
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Pią Sie 19, 2016 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja przeważnie stawiam na mniejsze ale za to kameralne miejsca. Uwielbiam po zajęciach wstąpić do kawiarni Lajkonik i się odstresować. Generalnie cała ich sieciówka jest świetna, znajoma z Katowic też zachwala n Urzędują w kilku miastach.
Powrót do góry
tebka
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Wrz 05, 2016 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej n Też poszukuję dobrej restauracji w Krakowie, aby zorganizować wesele. Słyszałam od znajomych o http://www.pl.browar-lubicz.com.pl/wesela. Może ktoś z Was zna? Oferta wpadła mi w oko, ale chcę się dodatkowo poradzić n
Powrót do góry
kocianka
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Pon Cze 12, 2017 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio byłam w Krakowie na Komunii, przyjęcie odbywało się w Restauracji Gąska. Bardzo przyjemne miejsce trochę z dala od Rynku, ale nie było problemów z dojazdem. Pyszne jedzenie i fachowa obsługa.
Powrót do góry
kosa1994
Nowy
Nowy

PostWysłany: Nie Lip 02, 2017 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam że restauracja Gąska to dobre miejsce. Smaczne jedzenie i miła obsługa. Pozdrawiam

Ostatnio zmieniony przez kosa1994 dnia Nie Sie 06, 2017 12:18 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ewelka89
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Pią Lip 28, 2017 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie w Krakowie najlepsza jest Stara Zajezdnia. I to nie tylko ze względu na fajny klimat i wnętrze, ale przede wszystkim ze względu na jedzenie no i piwo z ich włąsnego browaru. Jak dla mnie rewelacja, jestem tam tak często jak tylko się da n
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach