Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dobra restauracja w Krakowie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magli
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Sie 13, 2014 8:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Bordo zawsze można dobrze zjeść. Uwielbiam tam chodzić, kiedy jestem w mieście:)
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Sro Sie 13, 2014 8:51 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
lucas33
Gość

PostWysłany: Sro Lut 17, 2016 12:56 pm    Temat postu: restauracja Odpowiedz z cytatem

Najbardziej w Krk lubię jeść w Orbicie orbit.krakow . pl. Bardzo lubię to miejsce, tam jest po prsotu miło. Menu dośc duże, więc wiem, że zawsze wybiorę coś, na co mam ochotę. Mają obłędną szarlotkę i sernik!
Powrót do góry
serenada
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Lut 25, 2016 11:27 pm    Temat postu: Restauracja pod Baranem Odpowiedz z cytatem

A był ktoś w Restauracji pod Baranem? Jest niedaleko Wawelu na św. Gertrudy i można tam zjeść wiele specjałów z tradycyjnej kuchni polskiej - zresztą zerknijcie na menu http://podbaranem.com/menu.php Czasami tam zachodzę na pyszną dziczyznę. Comber z sarny w borowikach to niebo w gębie.
Powrót do góry
ficolino
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Lip 12, 2016 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobnież, że Pimiento to jest jedno z lepszych miejsc do zjedzenia w Krakowie.
Powrót do góry
kocianka
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Czw Sie 11, 2016 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w Krakowie aż roi się od restauracji. Ja zawsze kiedy jestem w mieście od razu udaje się na Kazimierz do mojej ulubionej restauracji Bombonierka. Dlaczego? Mają przepyszną kuchnie polską z pewnymi elementami kuchni europejskiej czyli idealnie trafiają w moje gusta. Do tego ich pierogi ze szpinakiem.. ehh na pewno zajrzę do nich we wrześniu kiedy znowu będę w KRK n
Powrót do góry
Algiment
Nowy
Nowy

PostWysłany: Nie Sie 14, 2016 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tak, mają naprawdę smacznie
Powrót do góry
Ewelka89
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Pią Sie 19, 2016 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja przeważnie stawiam na mniejsze ale za to kameralne miejsca. Uwielbiam po zajęciach wstąpić do kawiarni Lajkonik i się odstresować. Generalnie cała ich sieciówka jest świetna, znajoma z Katowic też zachwala n Urzędują w kilku miastach.
Powrót do góry
tebka
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Wrz 05, 2016 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej n Też poszukuję dobrej restauracji w Krakowie, aby zorganizować wesele. Słyszałam od znajomych o http://www.pl.browar-lubicz.com.pl/wesela. Może ktoś z Was zna? Oferta wpadła mi w oko, ale chcę się dodatkowo poradzić n
Powrót do góry
kocianka
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Pon Cze 12, 2017 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio byłam w Krakowie na Komunii, przyjęcie odbywało się w Restauracji Gąska. Bardzo przyjemne miejsce trochę z dala od Rynku, ale nie było problemów z dojazdem. Pyszne jedzenie i fachowa obsługa.
Powrót do góry
kosa1994
Nowy
Nowy

PostWysłany: Nie Lip 02, 2017 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam że restauracja Gąska to dobre miejsce. Smaczne jedzenie i miła obsługa. Pozdrawiam

Ostatnio zmieniony przez kosa1994 dnia Nie Sie 06, 2017 12:18 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ewelka89
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Pią Lip 28, 2017 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie w Krakowie najlepsza jest Stara Zajezdnia. I to nie tylko ze względu na fajny klimat i wnętrze, ale przede wszystkim ze względu na jedzenie no i piwo z ich włąsnego browaru. Jak dla mnie rewelacja, jestem tam tak często jak tylko się da n
Powrót do góry
Haneczka
Gość

PostWysłany: Pon Wrz 18, 2017 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja rzadko jadam w restauracjach, jak już to idziemy ze znajomymi na pizzę. Moja ulubiona to Maxi Pizza na Bratysławskiej. Nie żałują tam dodatków, a poza tym zawsze można załapać się na jakiś korzystny rabat, zwłaszcza gdy się przychodzi większą grupą. Lokal jest bardzo przyjemny, aż miło tam posiedzieć.
Powrót do góry
loska
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Wrz 19, 2017 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piszcie kochani ponieważ sama uwielbiam chodzić po restauracjach i odkrywać nowe smaki. Dzięki temu forum można sobie poczytać gdzie się wybrać (szczególnie,że Kraków jest pełen dobrych i tych mniej dobrych lokali......).

Jeśli miałabym wskazać najbardziej efektownie położoną restaurację w Krakowie to bez wątpienia byłaby to resturacja u Ziyada w zamku w Przybyłowicach:
Powrót do góry
kocianka
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2017 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stara Zajezdnia, zdecydowanie n I ich stek z rostbefu n To zdecydowanie najlepsza rzecz jaką ostatnio jadłam n
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach