Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dobra Restauracja w okolicach Rzeszowa (z ładnym widokiem)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szczęsliwiec
Gość

PostWysłany: Wto Sty 17, 2012 12:44 am    Temat postu: Dobra Restauracja w okolicach Rzeszowa (z ładnym widokiem) Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie.

Już niedługo, bo za tydzień, moja połówka obchodzi urodziny. Chciałbym ją zaprosić na kolację z tej okazji. Przeważnie chodziliśmy wcześniej do restauracji w okolicy rynku rzeszowskiego. Tym razem chciałbym zabrać dziewczynę gdzieś z dala od zgiełku miasta.

Najlepiej tak do 50 km poza miasto, obojętnie w którą stronę, chociaż najlepsze wydawały by mi się tereny górzyste, czyli przy trasie na przemyśl, sanok czy krosno (najlepiej w stronę bieszczad) Zależy mi na eleganckiej restauracji najlepiej z jakimś ładnym widoczkiem. Ceny? Mam nadzieję na w miarę przystępne, za kolację dla nas dwojga chciałbym wydać maksymalnie do 100 zł n a za więcej to już musiałoby być naprawdę warto. Zależy mi na jakimś eleganckim lokalu, bo też zamierzam ubrać się elegancko n

Czy moglibyście mi coś takiego polecić? Czy raczej postawić na restauracje w centrum Rzeszowa.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Wto Sty 17, 2012 12:44 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Bella
Gość

PostWysłany: Wto Gru 18, 2012 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co prawda trochę spóźnione, ale dla potomnych przyda się ta informacja. W okolicach Rzeszowa jest fajna Karczma przy Dworze, znajdująca się dokładnie w Jasionce. Uciekasz od zgiełku miasta, a na miejscu serwują Ci niesamowite jedzenie okraszone bardzo fajnym klimatem. Często tam bywam ze względu na wystrój i kuchnię węgierską, która nie daje o sobie na długo zapomnieć. Polecam.
Powrót do góry
fantasmagoria
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Sie 08, 2014 1:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam podobne wymagania, jak autor tego wątku. Chcę na chwilę uciec z Rzeszowa i wyskoczyć na dobrą kolację. Polecono mi http://www.catering.hotelcoloseum.pl/ - czy ktoś tam był?
Powrót do góry
alicja102
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Paź 02, 2014 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę polecić tylko Mekonga w Limanowej orientalne jedzenie ale nie tylko super klimat wnętrza.
Powrót do góry
Karol66
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Mar 30, 2015 8:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem w Rzeszowie 2 razy, w tym raz na urodzinach u znajomego. Z tego co pamiętam - urządzał je w restauracji w hotelu Iskra http://www.hoteliskra.pl/Restauracja . Dobrze wspominam, zarówno jedzenie jak i miejsce n
Powrót do góry
mrtea1
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Lip 16, 2015 5:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o Rzeszów to najlepsza restauracja w jakiej byłem to Kulinarny Świat na Słowackiego. Polecam n
Powrót do góry
kocianka
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Sie 18, 2015 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w Rzeszowie byłam raz i jadłam gdzieś w okolicach hotelu w Którym mieszkałam,ale nie polecam i jadłam w tym hotelu Ferdynand... mega smaczne i pięknie podane jedzonko. Wystrój restauracji też zasługuje na pozytywny komentarz... ciepłe wnętrza, super! ;D
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach