Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dobra restauracja w Warszawie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Ogólne dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
akaja
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Lip 31, 2015 10:29 am    Temat postu: Dobra restauracja w Warszawie Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie dobrej restauracji wreszcie z polską kuchnią, to jest! Polecam Halkę przy Puławskiej. Elegancka, klimatyczna, a potrawy przepyszne! Można zjeść przepyszną gęś (specjalna hodowla), ale też mnóstwo leciutkich dań na lato lub lunch - polecam np. cudowną zupę krem z papryki!
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pią Lip 31, 2015 10:29 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sob Sie 01, 2015 6:57 pm    Temat postu: restauracja halka Warszawa - beznadzieja Odpowiedz z cytatem

tania reklama n szacun n
szczególnie, że non stop ta restauracja na siłę próbuje wciskać kit, że są ok, a tu tona złych recenzji w paru miejscach n
ściema - sam nie polecam!
Powrót do góry
patrycja84
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Pią Paź 02, 2015 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kiedyś w Złotych Tarasach była taka restauracja włoska, wiecie może czy nadal tam jest?
Powrót do góry
filip
Administrator
Administrator

PostWysłany: Pią Paź 02, 2015 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o Il Patio, to jest, jeśli o Rusticoni to na 99% została zamknięta jakiś czas temu
Powrót do góry
Gostek
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Pon Paź 05, 2015 1:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Halce też byłem (niestety) i spróbowałem coś co polecali. Strach zapytać jak smakują dania, których nie polecają.
Powrót do góry
PizzeriaZuzola.pl
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Paź 12, 2015 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro mowa o dobrych restauracjach,to nie sposób zapomnieć o pizzeriach,a tak się akurat składa,że u nas każdy znajdzie coś dla siebie,tym bardziej jeżeli gustuje w kuchni włoskiej,zobaczcie na PizzeriaZuzola.pl
Powrót do góry
finraad
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Paź 21, 2015 8:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Marriocie można dobrze zjeść. Tylko to oczywiście odpowiednio kosztuje.
Powrót do góry
PizzeriaZuzola.pl
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sro Lis 25, 2015 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co takiego można tam zjeść Bo moim zdaniem serwowane jedzenie nie jest jakieś wybitne względem cen jakie tam panują. Zaglądaliście do naszej pizzerii Zuzola?
Powrót do góry
DariaK
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Sty 25, 2016 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrych i ciekawych restauracji w Warszawie to jest mnóstwo, pod tym względem to miejsce mi się bardzo podoba;) ostatnio trafiłam na miejsce gdzie serwują strudle, tylko nie takie deserowe, a normalnie jako danie na lunch czy kolację, miejsce nazywa się Strudel Factory.
Powrót do góry
Kaia
Gość

PostWysłany: Wto Lut 09, 2016 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostatnio po zajęciach na uczelni wybrałam się do centrum ze znajomymi. ile głów tyle różnych pomysłów na miejsce, więc chyba godzinę chodziliśmy i zastanawialiśmy się nad miejscem. już wybieraliśmy się do jakiegoś fast fooda, ale stwierdziliśmy, że czas odwiedzić nowe miejsce:) i tak wspólnymi siłami odkryliśmy kolejny fajny punkt na spotkanie:) Ja skusiłam się na bardzo dobry świeży sok, ale głodomory skusili się na dania obiadowe i byli bardzo zadowoleni (zwłaszcza z zupy cebulowej:)). Restauracja PAUL na emili plater - polecam dla ciekawych fajnych smaków n
Powrót do góry
PizzeriaZuzola.pl
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Lut 16, 2016 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kwestii dobrych restauracji to też poniekąd nasz smak i gust,rodzaj kuchni jaką preferujemy. Ja np uwielbiam włoską kuchnię,a w szczególności pizze n
Powrót do góry
kamai
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Maj 17, 2016 9:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W poszukiwaniu nowych smaków trafiłam do Hell's Chickens, podają skrzydełka z przeróżnymi sosami, fajna alternatywa dla kebabów i pizzy. Very Happy
Powrót do góry
PizzeriaZuzola.pl
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Maj 24, 2016 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A na jakiej ulicy? Podaj nieco dokładniejszy adres,tak abyśmy mogli bez problemu tam trafić jeżeli ktoś będzie chciał sam spróbować. Zaglądaliście do nas?
Powrót do góry
zawer22
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Sie 09, 2016 7:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepszy klimat mają restauracje na Starym Mieście n Przyjemna atmosfera i zawsze tam sie wybieram na obiady jak jestem w Wawie n Polecam naprawdę n
Powrót do góry
DominkaK
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Sie 29, 2016 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka razy byłam i również polecam!

http://www.acaiberrypolska.pl/
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Ogólne dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach