Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dramat trasa nr 15 Kwieciszewo Strzelno Szczęście trasa 62

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Himi77
Gość

PostWysłany: Sob Lis 07, 2015 8:49 am    Temat postu: Dramat trasa nr 15 Kwieciszewo Strzelno Szczęście trasa 62 Odpowiedz z cytatem

Jedziesz jesteś nastawiony na obiadokolacje na trasie nr15 bardzo glodny MC w Gnieźnie minolem na 5 biegu -i co piekna chata wiejska miejscowosc Kwieciszewo adres kwieciszewo pelen wypas kultura a ja bez żywej gotówki wyszedłem głodny Jade dalej a w STRZELNIE JEST KNAJPA PRZY STACJI i co only cash i ostatni bastion na trasie do Włocławka miejscowość Płowce 2 min do zamknięcia wchodzę ciesze sie bo moge kartą zapłacić grzecznie pytam czy mnie jeszcze obsłużą słyszę bez problemu siadam zamawiam i staje się szczęśliwy gdy zaczynam jeść żeberka były pyszne i Knajpa Godna Polecenia Polecam PŁOWCE Trasa nr 62 zajazdlokietek
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Sob Lis 07, 2015 8:49 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach