Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Eko kuchnia - jaka?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Dieta
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AlexandraX
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2012 12:37 pm    Temat postu: Eko kuchnia - jaka? Odpowiedz z cytatem

Jakie macie fajne przepisy na jedzonko pod znakiem eko?
Dla małych i dla tych większych?
Ja wyczaiłam kilka fajnych przepisów na http://ekokuchniatatento.blogspot.com/ - ale chcę więcej!
Jak macie, wrzucajcie:)
P.S z Tatento polecam papkę amarantusową - pyszota
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2012 12:37 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
magda4000
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Lis 26, 2013 12:46 am    Temat postu: coś do eko jedzonka Odpowiedz z cytatem

Hej. Patrz też jakich przypraw używasz. Ja też zwracam uwagę na zdrową żywność, ale na przyprawy także. JAk ktoś chętny, to polecam te z MPS-MIX - bez soli i glutaminanu - można przyprawiać spokojnie dania dla dzieciakówn Sklep tu: http://www.najlepszeprzyprawyswiata.pl/
Powrót do góry
WinaImport_pl
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Nie Gru 22, 2013 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto tutaj zadać pytanie ogólne co sądzicie na temat też żywności ekologicznej,czy kupujecie i uważacie że warto? Czekam na Wasze opinie.
Powrót do góry
tomereczka
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Sro Kwi 09, 2014 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam ,że dobrze jest wybierać ekologiczne i zdrowe produkty ponieważ nasze zdrowie w bardzo duże mierze zależy od tego co zjemy.
Ostatnio odkryłam rewelacyjne fryteczki FarmFrites: http://www.farmfrites.pl/ - na tej stronce możecie sobie o nich poczytać. Są one przygotowane według najwyższych standardów jakości oraz zachowują praktycznie wszystkie składniki odżywcze.
Uwielbiam upieczone w piekarniku oraz z dodatkiem smacznej rybki n
Pozdrawiam.
Powrót do góry
magdaz
Gość

PostWysłany: Czw Kwi 10, 2014 10:53 am    Temat postu: Sushi Orient Corner Odpowiedz z cytatem

Szczerze to polecam sushi. Myślę że to najleprza forma diety.
Bo najzdrowsza , nie zawiera żadnych doleprzaczy i nie będziecie was sztucznie tuczyła jak kurczaki. Ja zamawiam z Orient Corner jest najsmaczniej i najtaniej.
Powrót do góry
Ania8885569
Gość

PostWysłany: Pią Kwi 11, 2014 3:10 pm    Temat postu: SUSHI JAKO ZDROWE JEDZENIE Odpowiedz z cytatem

ja uważam że najleprzą formą jest jedzenie sushi. NIe ma teraz tak naprawde innego zdrowszego jedzenia. Zamawiam z firmy Orient Corner . Jestem bardzo zadowolona no i tanio. Pomaga schudnąć momentalnie.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sro Cze 04, 2014 2:32 pm    Temat postu: Re: SUSHI JAKO ZDROWE JEDZENIE Odpowiedz z cytatem

Ania8885569 napisał:
ja uważam że najleprzą formą jest jedzenie sushi. NIe ma teraz tak naprawde innego zdrowszego jedzenia. Zamawiam z firmy Orient Corner . Jestem bardzo zadowolona no i tanio. Pomaga schudnąć momentalnie.

czy tak pomaga schudnac to nie wiem, daja za duzo imbiru, ktorego wrecz nie cierpie, ale trzeba przyznac - maja przeprzeprzeprrzepyszne sushi! n
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sro Cze 11, 2014 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuchnia orientalna dzięki przyprawom nie obciąża żołądka
polecam ja jak tylko mogę wpadam do Mekonga w Krakowie albo sama pichcę ostatnio mam manie na sajgonki z różnym nadzieniem
Powrót do góry
eKuchnia_com
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Czw Cze 26, 2014 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eko jedzenie to przede wszystkim ekologiczne produkty żywnościowe i na tym proponuje się skupić jeżeli ktoś chce koniecznie tego typu kuchnię. Można skomponować wiele ciekawych potraw,a przepisy znajdziesz chociażby tutaj na forum:)
Powrót do góry
kasikxuS
Gość

PostWysłany: Sro Lip 02, 2014 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie sushi z orient corner jest nr 1!!! <3
Powrót do góry
yoohoo
Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Wto Lip 08, 2014 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o sushi, to ja niestety tego nie lubię - dwukrotnie się zraziłam do tego typu potraw i już nie potrafię po to sięgnąć.
Powrót do góry
ciekawa.forumowiczka
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Lip 25, 2014 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio staram się ekologicznie gotować, tutaj opisuję swoje starania: http://kuchenne-rewolucje.com
Powrót do góry
czotenkotel
Gość

PostWysłany: Pon Sie 11, 2014 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasikxuS napisał:
jak dla mnie sushi z orient corner jest nr 1!!! <3

zgadzam sie w 1000%n
Powrót do góry
UmaUma
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Sie 19, 2014 9:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co tak na prawdę macie na myśli mówiąc o ekologicznym jedzeniu? czy takie które pochodzą z ekologicznych upraw, hodowli itd? czy nie zawierające GMO? bo dużo się mówi o tym ekojedzeniu, ale o co tak na prawdę chodzi?
Powrót do góry
bognaaaaaa
Gość

PostWysłany: Pon Wrz 01, 2014 3:59 pm    Temat postu: sushi sushi sushi i jeszcze raz sushi!! Odpowiedz z cytatem

ja dzieki orient corner i ich sushi, do tego inne pyszne rybki - uwaga, uwaga, schudlam 8kg! to dla mnie naprawde wyczyn, dodam, ze codziennie pochlaniam 2l wody i biegam ok pol godz.

p o l e c a m ! !! ! !!!!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Dieta Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach