Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Eko kuchnia - jaka?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Dieta
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eKuchnia_com
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Czw Lis 19, 2015 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jakim sensie będą to inne składniki? Poza tym nie każdy z nas ma na tyle funduszy aby często zamawiać catering,ekologiczne jedzenie czy dietę- możemy wprowadzić równie dobrze sami.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Czw Lis 19, 2015 9:24 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
PizzeriaZuzola.pl
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Maj 24, 2016 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Produkty ekologiczne mają to do siebie,że są bardzo zdrowe natomiast nie ukrywajmy,że ich cena również jest odpowiednio wyższa,prawda? Kolejna kwestia że nie wszędzie da się kupić eko-produkty.
Powrót do góry
kamilidzik
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Maj 25, 2016 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o żywność ekologiczną to od czasu do czasu kupuję, ale jednak myślę że jest za droga aby pozwalać sobie się tak żywić na codzień.
Powrót do góry
MarzenkaH
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Wto Cze 14, 2016 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A próbowaliście sushi z Wola sushi ? Nigdy chyba nie jadłam lepszego... serio serio n
Powrót do góry
meduza
Gość

PostWysłany: Pon Cze 20, 2016 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MarzenkaH napisał:
A próbowaliście sushi z Wola sushi ? Nigdy chyba nie jadłam lepszego... serio serio n

Nie, w Wola sushi jeszcze nie byłam, może się wybiorę skoro dobre. Póki co dla mnie zdecydowanym faworytem wśród warszawskich suszarni jest Sushiberry n
Powrót do góry
MarzenkaH
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Pią Cze 24, 2016 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ciekawa strona. z chęcią coś przyrządzę tym bardziej że ostatnio zaczęłąm ostatnio interesować się zdrowym odżywianiem
Powrót do góry
Projekt36.pl
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Czw Lip 28, 2016 7:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eko kuchnia to przede wszystkim zdrowa żywność i produkty na jakich trzeba bazować codziennie. Wiadomo,że jest to droższa opcja,ale w zamian za to "wiemy co jemy" oraz czego się trzymać,prawda?
Powrót do góry
KaapVino.pl
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Sty 04, 2017 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, eko kuchnia bazuje głównie na ekologicznych produktach, które poniekąd są tymi najzdrowszymi jeżeli chodzi o dietę wiec moim zdaniem można śmiało na nich bazować, a kupić można je np: w sklepach online gdzie często otrzymamy niższą cenę.
Powrót do góry
znanyjanusz
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Mar 27, 2017 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eko jedzenie czyli nie przetworzone w moim mniemaniu.
Powrót do góry
Tosz23
Nowy
Nowy

PostWysłany: Nie Kwi 09, 2017 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o glonach, np. Spirulina?
Powrót do góry
dlamnie
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Kwi 20, 2017 10:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka kuchnia to coś niesamowitego. Coraz częściej ludzie interesują się wykwintnymi daniami co sprawia, że nasz świat jest coraz bardziej "ubogacony". Fajnie, że mimo tego trendu zachowały się jednak zwykłe potrawy n Muszę którąś rzecz przyrządzić, narobiliście mi ochoty n
Powrót do góry
dakrat528
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Maj 23, 2017 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie trochę szkoda pieniędzy na kupowanie eko jedzenia w sklepach. Chociaż staram się kupowac latem jak najczęściej na rynkach
Powrót do góry
loska
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Paź 27, 2017 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze eko jedzenie znajdziecie na lokalnym bazarku n Takie jest moje zdanie w temacei. W supermarketach są półki z jedzeniem eko. Jednak takie jedzenie jest bardzo drogie. Ceny sa zupełnie przesadzone. Rozumiem,że wyprodukowanie takiego produktu swoje kosztuje ale bez przesady. Nie jest normalne jak kosztuje 5 razy więcej n

Polecam raczej zwracać wiekszą uwagę na to w jakich proporcjach jecie poszczególne składniki .Warto jest bazować na diecie bogatej w warzywa i owoce. Taka jest najlepsza dla naszej wątroby
http://www.alejakobiet.pl/aktualnosci/5209.html

Ostatnio zmieniony przez loska dnia Czw Lis 02, 2017 8:50 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
beatalazur
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sob Paź 28, 2017 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgodze sie w 100%.
Powrót do góry
Samantina
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie najlepsze inwestycja to inwestycja w siebie. Nasza dieta powinna się w maksymalnej części składać z zdrowej żywności. Najlepiej odwiedzić targi, bazary gdzie stoją prywatni przetwórcy z produktami z własnych upraw. Ponad to soki naturalne, wszelakie pomidorowe, żurawinowe zamiast tych z supermarketów. Fakt, takie rzeczy kosztują, no ale cóż.. czasami po prostu trzeba. Gdy mamy ochotę na paczkę chipsów za 6 zł to nie żałujemy.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Dieta Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach