Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

El Greco

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Zachodniopomorskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Czw Cze 24, 2010 11:02 am    Temat postu: El Greco Odpowiedz z cytatem

Restauracja El Greco

Adres:
ul. Łukasińskiego 4
71-256 Szczecin

Opis:
Restauracja EL GRECO mieszcząca się w spokojnej i malowniczej dzielnicy Pogodno od ponad 13 lat serwuje oryginalne dania kuchni greckiej. W cieplejsze dni przyjemność spożywania posiłków na powietrzu umożliwi Państwu przytulny ogródek letni. Południowy wystrój, grecka muzyka oraz miła obsługa.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Czw Cze 24, 2010 11:02 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Skylines
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sob Lut 19, 2011 5:09 pm    Temat postu: El Greco Odpowiedz z cytatem

Coś się chyba w El Greco popsuło na kuchni. Mięso ostatnio jest za mocno spalone i suche, nie da się go jeść. Jak na restaurację z takim stażem to chyba nie do pomyślenia...zawiodłem się bardzo
Powrót do góry
arinara
Gość

PostWysłany: Sro Mar 09, 2011 10:58 am    Temat postu: restauracja grecka - ul. Łukasińskiego Odpowiedz z cytatem

witam, jestem niezarejestrowanym użytkownikiem i chciałam ostrzec przed "restauracją" grecką na łukasińskiego. wczoraj byłam tam z mężem. jednym słowem tragedia.
zamówiliśmy gyros'a, mąż z frytkami a ja z pieczonymi ziemniakami. dosyć że dostałam ziemniaki polane jakiś sosem pomidorowo-podobnym to wcale nie były pieczone, były po prostu gotowane. i oczywiście zimne. mięso było suche i również zimne. mięso kiepskiej jakości, z tłuszczem i "błonami" nie dawało się pogryźć, mięsa tam było niewiele n
odgrzewane w mikrofali jak sądzę, bo część była kompletnie zimna a część lekko już podgrzana. po zwróceniu kelnerce uwagi że to nie to zamówiłam i jeszcze jest zimne Pani zabrała talerz i chciała mi podać jeszcze raz ale odmówiłam. poprosiłam o porcję frytek - przynajmniej były gorące n
w męża porcji mięso również było zimne, ale przynajmniej dostał ciepłe frytki n
do tego dostaliśmy salaterkę z "sałatką" - na którą składała się wymieszana 80% kapusta biała - nie była surowa, jakby "sparzona" z, 20% kapusty pekińskiej, na tym leżał plasterek ogórka ze skórką i ćwiartka pomidora - żadnego sosu ani ziół nie było.
do dania dostaliśmy również malutką miseczkę z sosem tzaziki - był smaczny, ale na mój gust nie miał wcale czosnku n
nie wspomnę o tym że serwety na stole były poplamione i że Pani kelnerka kazała zapłacić za coś czego nie dostałam - czyli za pełne danie które było odesłane do kuchni bo nie nadawało się do jedzenia!

serdecznie odradzam!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Zachodniopomorskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: