Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Česká Chodba

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Małopolskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Sro Sty 21, 2009 7:17 pm    Temat postu: Česká Chodba Odpowiedz z cytatem

Restauracja Zlata Ulicka

Adres:
ul. Mostowa 14
31-061 Kraków

Opis:
Zlata Ulicka to najpiękniejsze miejsce w Pradze. Zainspirowani tą uliczką, a także klimatem Pragi, postanowiliśmy przenieść trochę tego świata do Krakowa. W krakowskiej Złotej Uliczce częstujemy czeskimi przysmakami, poimy czeskim piwem, winem, i gramy czeską muzykę.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Sro Sty 21, 2009 7:17 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
sara.sara
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sob Maj 16, 2009 9:37 am    Temat postu: Warto tam iść! Odpowiedz z cytatem

Fajna restauracja. Kuchnia pyszna! Obiad na średnio zasobną kieszeń Wnętrza eleganckie, obsługa b.miła, cicho, nastrojowo.
Na wieczór przy świecach super miejsce. Polecam, bo ja tam wracam:)
Powrót do góry
3papryczki
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Paź 23, 2009 9:58 am    Temat postu: bardzo miło Odpowiedz z cytatem

Byłem tam ostatnio ze znajomymi. Bardzo nam się podobało. Atmosfera na Biesiade w stylu krakowsko czeskim n

znalazłem nawet w necie coś takiego: http://ceskachodba.notlong.com można sobie obejrzeć zanim się pójdzie.
Powrót do góry
Pronto
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Kwi 09, 2010 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię czeską kuchnię, dlatego postanowiłem spróbować specjałów tej restauracji. Wybrałem indyka panierowanego w serze żółtym z knedliczkami szpinakowymi i zestawem surówek - pycha! Do tego duży wybór czeskich piw. A jeżeli o czeskie piwa chodzi - mam swojego faworyta - Staropramen był dopełnieniem miłego obiadu. Może ciut za drogo, ale raz na jakiś czas warto. Polecam.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Nie Gru 12, 2010 11:36 am    Temat postu: restauracja czeska w krakowie Odpowiedz z cytatem

Świetne jedzenie!!!
Powrót do góry
maisiek
Gość

PostWysłany: Wto Sie 07, 2012 6:53 pm    Temat postu: dobre czeskie piwo Odpowiedz z cytatem

Całkiem niedawo wybraliśmy się tam ze znajomymi specjalnie na oryginalne lane czeskie piwo. Oczywiście jak ktoś próbował to wie jak świetnie smakuje- trzeba to po prostu lubić. Miła obsługa, ceny jak najbardziej ok, więc spokojnie można wybrać się z większa ekipą i nie tylko na takie wieczorne restaurowanie się n
Powrót do góry
jolanka78
Gość

PostWysłany: Czw Sie 23, 2012 7:51 pm    Temat postu: DLa mnie super Odpowiedz z cytatem

Dobre knedliczki, polecam z ciemnym piwkiem- nie pamietam jak sie nazywa ale smakuje rewelacyjnie. Maja dobrą golonkę idealnie miękką. Ocena to piątka z plusem.
Powrót do góry
aron
Gość

PostWysłany: Pon Lis 24, 2014 7:17 pm    Temat postu: Pyszne piwko Odpowiedz z cytatem

Odwiedzam bardzo często Zlatą Ulicke by delektować się moim ulubionym "Primator Pale Ale" piwem, które ma na prawdę niepowtarzalny smak. Przekraczając próg Zlatej mam wrażenie jakbym przeniósł się do samego centrum Pragi. Na prawdę warto tutaj się udać te wrażenia i miło spędzone chwile zdeterminowały mnie do napisania tej recenzji bo oni na to na prawdę zasługują.
Powrót do góry
Milord
Gość

PostWysłany: Czw Gru 04, 2014 12:32 am    Temat postu: Głębia smaku i aromatu Odpowiedz z cytatem

To miejsce ma to coś w sobie, tą duszą samego serca Pragi. Wpadam tutaj z narzeczoną napić się prawdziwego Czeskiego piwa, oraz zjeść jak zawsze nasz ulubiony stek z antrykotu. Na prawdę polecam knajpę przy Mostowej 14 wrócicie tu na pewno!
Ps: Widok z okien jest boski n
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Czw Gru 04, 2014 4:06 pm    Temat postu: Zlata Ulicka Kraków Odpowiedz z cytatem

a nam póki co nie przypadła ta restauracja do gustu. słabe jedzenie i cenowo wcale nie tak atrakcyjne
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pią Gru 05, 2014 6:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moi znajomi tam byli i też mowili, ze słabo.
Powrót do góry
MichałPolak
Gość

PostWysłany: Nie Gru 07, 2014 11:33 pm    Temat postu: Fajnie Fajnie Odpowiedz z cytatem

A dla mnie restauracja bardzo dobrze się prezentuję. Fajnie oddamy Czeski klimat, profesjonalna obsługa, oczywiście pyszne czeskie piwo i świetny stek z antrykotu. Na pewno tutaj wrócę n
Powrót do góry
kamykwdal
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Gru 19, 2014 11:12 am    Temat postu: Na plus Odpowiedz z cytatem

Mi Zlata Ulicka przypadła do gustu z kilku podstawowych powodów. Po pierwsze mi odpowiada wystrój. Jest nowoczesny, fajny, nie nachalny i wieczorem przy mniejszym oświetleniu daje super atmosferę. Po drugie kompozycje dan w karcie - czyli naparwdę różne dania w fajnych mieszankach, ja na razie próbowałem partu np. ostatnio zupy z carry i mleczkiem koksowoym oraz bocznakiem czy ten stek z antrykotu z sosem porto. I takich fajnych smaków od restauracji oczekuję. Do popicia kozel i wo mi graj
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Małopolskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: