Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Eventovnia Fabryka Marzeń

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Wielkopolskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Pon Sie 26, 2013 7:37 pm    Temat postu: Eventovnia Fabryka Marzeń Odpowiedz z cytatem

Eventovnia Fabryka Marzeń

Adres:
ul. Jarosławska 17a
61-321 Poznań

Opis:
Firma Eventovnia Fabryka Marzeń zajmuje się szeroko rozumianą działalnością event' owo - cateringową. Poza standardową usługą dostarczenia menu i obsługi przyjęcia podejmujemy się kompleksowej organizacji całości wszelkich przedsięwzięć.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pon Sie 26, 2013 7:37 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Krzysztof Klim
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 26, 2013 2:33 pm    Temat postu: Oferta gastronomiczna - kompleksowa Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich forumowiczów!

Mam kilka zasadniczych pytań, jednocześnie też chciałbym wyrazić opinię.

Niebawem organizuję dla kontrahentów mojej firmy spory bankiet, mniej więcej na 160-180 osób, szukam po sieci różnych ofert w celu wybrania najkorzystniejszej - czym się kieruję?

1. Kompleksowością organizacji (firma musi zorganizować wszystko od A-Z)
2. Alternatywnym podejściem ws. pomysłów i samej organizacji
3. Estetyką (potraw, bufetów, obsługi etc.)
4. Podejściem w kontakcie osobowym - bezpośrednim przedstawicieli firmy cateringowej
5. Ceną i jakością serwowanych dań i usług

Słyszałem dobre opinie o Eventovni, wiem, że zorganizowali gastronomię na NOCY KUPAŁY, znam właścicieli firm, dla których organizowali konferencje i bankiety, mam przyjaciela, dla którego zrobili event na 1300 osób. Wypowiadał się o Eventovni bardzo pochlebnie - współpraca bezbłędna, podobno widać pasję w oczach Panów - właścicieli Eventovni.

Pokazał mi zdjęcia z bankietu - byłem pod wrażeniem, sprzęt nienaganny - nowoczesny, obsługa szalenie elegancka i estetyczna, przy tym podobno bardzo profesjonalna i uczynna.

Zdjęcia tylko nie oddały smaku potraw, ale ich wygląd sprawiał wrażenie przygotowania ich z pietyzmem i poczuciem pewności w ich przygotowaniu.

Czy ktoś z Was korzystał z usług Eventovni? Co możecie powiedzieć na temat organizacji imprez z nią właśnie? Czy jeszcze jakieś inne alternatywy?

Pozdrawiam
Krzysztof Klim
Powrót do góry
Marcin Barełkowski
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 27, 2013 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Krzysztofie,

Organizowałem w tym miesiącu szkolenie i konferencje dla moich pracowników, zleciłem cały projekt Eventovni. Nie zawiodłem się.

Szczerze przyznam, że prowadząc działalność od lat, nie współpracowało mi się jeszcze z nikim innym tak dobrze, jak z zespołem Eventovni. Pełen profesjonalizm i duża kreatywność myślenia.

Widać doświadczenie mimo młodego wieku, i pasję o której Pan pisał.

Było smacznie i zdrowo!
Polecam Marcin Barełkowski
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 27, 2013 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie organizowali piknik z kiełbaskami oraz piwem, i było super!
Powrót do góry
Madzialena
Gość

PostWysłany: Pon Wrz 30, 2013 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystałam z cateringu na jubileuszu organizowanym u mnie w domu, przyjechali właściciele Eventovni z obsługą kelnerską, barmanem i szefem kuchni - na naszych oczach szef kuchni siekał tatara wołowego, który był przystawką podczas imprezy, kelnerzy pięknie obsługiwali gości, a barman serwował wyskokowe koktajle!
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pią Paź 18, 2013 5:07 pm    Temat postu: Warsztaty winiarskie Odpowiedz z cytatem

Świetnie prowadzą warsztaty z wiedzy o winie, i wina samego w sobie.

Szczególnie polecam!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Wielkopolskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: