Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

gdzie iść na obiad w warszawie z sześcioletnim dzieckiem?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Basiczek
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Sty 22, 2014 12:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie koniecznie najtaniej, ale dobry, świeży, łagodnie przyprawiony obiad zjesz w BEST WESTERN Hotel Felix. Do tego obsługa bardzo przyjaźnie przyjmuje dzieci.

Ostatnio zmieniony przez Basiczek dnia Wto Sty 28, 2014 9:10 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Sro Sty 22, 2014 12:13 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
MIlenka
Gość

PostWysłany: Sob Sty 25, 2014 12:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Większość dzieciaków lubi pierogi, a te w Warszawie najlepsze ma Zapiecek więc może tam co?
Powrót do góry
Ania
Administrator
Administrator

PostWysłany: Sob Sty 25, 2014 6:50 pm    Temat postu: restauracje przyjazne dzieciom Odpowiedz z cytatem

rzućcie okiem na lokale przystosowane dla Rodziców z dziećmi:
http://www.gdziezjesc.info/index,115,0,Dla%20Rodzicow%20z%20Dziecmi,0,1,,mazowieckie.htm
Powrót do góry
yoohoo
Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Wto Sty 28, 2014 9:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo pomocna strona - jak byłam w Warszawie to nie bardzo wiedziałam gdzie pójść
Powrót do góry
tomereczka
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Wto Kwi 22, 2014 7:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

n
Powrót do góry
Monika12
Gość

PostWysłany: Czw Cze 19, 2014 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na nowym świecie jest dwupoziomowy zapiecek. Na dole jest miejsce dla dzieciaków.
Powrót do góry
eKuchnia_com
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Czw Cze 26, 2014 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli już miałabym polecać jakieś miejsce dla rodziców z dziećmi w restauracji to tam gdzie jest kącik zabaw,tak aby dziecko szybko się nie znudziło no i ważna rzecz to również cena,w hotelach będą to wysokie kwoty za taki obiad.
Powrót do góry
tomereczka
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Czw Lip 03, 2014 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto jest wybrać jednak restaurację z polskim jedzeniem, które mi osobiście najbardziej smakuje (tak samo mężowi i moim dzieciom).
Na weekendy często jeździmy do Gospody Zalewajka, która znajduje się w miejscowości Konstancin Jeziorna . Jest to moim zdaniem najlepsza karczma pod Warszawą jaką można odwiedzić.
Potrawy pyszne, dosmakowane, czerpiące z tradycji kuchni staropolskiej. Serwują tam przepyszną gęś - moje ulubiona potrawa chociaż mój mąż wybiera tradycyjnie golonkę.
Powrót do góry
Gbudr
Gość

PostWysłany: Sro Lip 30, 2014 12:58 pm    Temat postu: Smaczne Odpowiedz z cytatem

Jedynym miejscem, które przychodzi mi do głowy jest Rozdroże przy alejach Ujazdowskich. Często widuję tam rodziny przychodzące na obiad.
Powrót do góry
magda.duda
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Cze 20, 2016 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne zestawy obiadowe sprzedają między 12 a 16 w Ganesh (tylko 20 zł!). Dodatki mają w cenie, więc za chlebek nie trzeba ekstra płacić. Obsługa sympatyczna, na kuchni pracuje prawdziwy kucharz z Indii, także – sto procent oryginalna Indyjska kuchnia, a nie jakieś podróbki.
Powrót do góry
Uust
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Lip 21, 2016 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też polecam Ganesh. Tanio albo bardzo smacznie
Powrót do góry
Tamara
Gość

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 1:54 pm    Temat postu: RESTAURACJA AKADEMIA Odpowiedz z cytatem

Ja polecam Restaurację Akademia na Różanej. Polecam szczególnie Polską kuchnię. Zaręczam, że nigdzie w okolicy Mokotowa nie zje się tak pysznej kuchni.
Trochę drożej mają, ale bioroąc pod uwagę jakosc dań, warto pójsc z dzieckiem.
Dodatkowo mają kącik zabaw dla dzieci i w weekend jak byliśmy to byli animatorzy.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach