Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdzie na kolację niedaleko teatru roma?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Janek
Gość

PostWysłany: Sro Gru 01, 2010 2:13 pm    Temat postu: Gdzie na kolację niedaleko teatru roma? Odpowiedz z cytatem

Witam,

Szukam miejsca na kolację we dwoje, najlepiej możliwie blisko teatru roma (bo zimno:).
Dodam, że na coś typu restauracja przy Polonia Palace mnie nie stać n.

Warunek – musi być otwarte w niedzielę!

Dziękuję za pomoc! n
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Sro Gru 01, 2010 2:13 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Lovers
Gość

PostWysłany: Czw Gru 02, 2010 10:16 am    Temat postu: romantyczna randka w centrum warszawy - dobre restauracje Odpowiedz z cytatem

Wook w Mariottcie - robi wrażenie, choć bywa tam tłoczno
La Table na Nowogrodzkiej 38 - ładne miejsce i spokojniejsze
Smaki Warszawy, Restauracja Delizia na Hożej 58 - inne kuchnie, ale lokale ładne
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pią Paź 27, 2017 2:45 pm    Temat postu: Bar&Restauracja Bubbles Odpowiedz z cytatem

Obok Teatru Roma nie znam, ale często jestem w Teatrze Wielkim Opera, ostatnimi czasy byłem obok w Barze&Restauracji Bubbles na dobrym poziomie. Jest to bardzo ciekawe miejsce z bardzo dobrą kuchnią. Gratuluję właścicielą kuchnii n
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach