Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdzie zabrać przyjaciółki na urodziny
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
curious93
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Kwi 16, 2014 10:51 am    Temat postu: Gdzie zabrać przyjaciółki na urodziny Odpowiedz z cytatem

Hej, szukam jakiegoś ciekawego miejsca w Centrum Warszawy, gdzie mogłabym zabrać przyjaciółki na urodziny, chciałabym ich zaskoczyć dlatego szukam lokalu z kuchnią gdzie będziemy mogły wybrać różnego rodzaju potrawy, BURGERY nam się juz znudziły, szukam jakiejś tradycyjnej kuchni lecz ładnie wyglądającej i bardzo smacznej. Oczywiście nieodłączną częścią są kolorowe drinki. Czy ktoś wie gdzie znajdę jakiś dobry lokal?
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Sro Kwi 16, 2014 10:51 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
MarekW
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Kwi 16, 2014 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tradycyjnie to Stara Szafa ma naprawdę dobre jedzenie, ale nie wiem jak z drinkami. Za to dobre drinki i całkiem przyzwoita kuchnia jest w New Orleans http://www.gdziezjesc.info/prezentacja_platynowa,new__54525,new_orleans_bar___restaurant,100,100335.htm w części dziennej n. Przy okazji zaliczycie nietypowe miejsce n.
Powrót do góry
curious94
Gość

PostWysłany: Czw Kwi 24, 2014 1:14 pm    Temat postu: WEEKENDOWE PROMOCJE W YOU&ME Odpowiedz z cytatem

Hej, Dziękuję za odpowiedź .Miałyśmy udać sie do Starej Szafy jednak będąc w centrum moja przyjaciółka zaproponowała, że pójdziemy na żurawią do You&Me. W sumie słyszałam coś o tej knajpie. Powiem szczerze, że trochę sie przeraziłam na początku jak zobaczyłam wystrój oraz obsługę i pomyślałam że będzie bardzo drogo, natomiast bardzo miło sie zaskoczyłam. Już nie pamiętam co jadłam, ale wiem że było na prawdę bardzo smaczne i wcele nie było aż tak drogo, patrząc na jakość i smak jedzenia. Ale wiecie co mnie najbardziej z tego wszystkiego uszczęśliwiło... że zamawiając butelkę wina dostałyśmy drugą za darmo. I tak tam jest co weekend, że podwajają twoje pierwsze zamówienie. Czyli zamówisz butelkę belvedere a dostaniesz dwie. Czad. Byłam bardzo miło zaskoczona, bo nawet obsługa nie była taka sztywn. Bardzo miło spędziliśmy tam czas, jszcze dodam, że można tam naprawdę bardzo dużo miłych ludzi poznać. Wiem gdzie teraz będę przychodziła sie napić co weekend i od czasu do czasu zjeść, a i jeszcze co jest fajnego w tej ich promocji, że to nie tak jak w innych knajpach sa określone godziny, ale przez całą sobotę. Super i naprawdę polecam to miejsce n n n
Powrót do góry
SuperInterior.pl
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Wto Maj 27, 2014 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie dziękujemy za opinie oraz czekamy na te pozostałe,poniewaz to miejsce w centrum faktycznie jest całkiem przyjemne i z pewnością warto tam zajrzeć. Cenowo też wygląda w porządku,mam rację?
Powrót do góry
Alek
Gość

PostWysłany: Sro Maj 28, 2014 12:40 pm    Temat postu: Cena Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie chcesz zjeść za 15 zł, tylko faktycznie coś smacznego to polecam You&Me
Powrót do góry
eKuchnia_com
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Czw Cze 26, 2014 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie to dokładnie jest,w jakim punkcie się znajduje? Podaj jak najwięcej szczegółów wraz z cenami jakie tam obowiązują bo przecież od tego należy zacząć. Sama nigdy nie miałam okazji tam być.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pon Cze 30, 2014 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eKuchnia_com napisał:
A gdzie to dokładnie jest,w jakim punkcie się znajduje? Podaj jak najwięcej szczegółów wraz z cenami jakie tam obowiązują bo przecież od tego należy zacząć. Sama nigdy nie miałam okazji tam być.

Restauracja znajduje się na Żurawiej zaraz przy Sushi Zushi. Jesli chodzi o dania główne to przedziały cenowe to między 30 a 50 zł. W You&me jadłam bardzo dobrego steaka z frytkami własnej roboty, zapłaciłam ok. 70 zł za kawał porządnego mięsa.
Jeśli chodzi o drinki to wydaje mi się , że ceny są takie same co w innych lokalach, między 17 a 30 zł.

Polecam ten lokal n
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Wto Lip 01, 2014 7:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie dobre czasy You & Me się skończyły - lokal ma słabe jedzenie, mało przystępne cenowo, a do tego atmosfera jest mega drętwa. odpada.
Powrót do góry
alicja102
Nowy
Nowy

PostWysłany: Nie Lip 06, 2014 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie to ja często jadam w New Orleans dobra kuchnia i fajna obsługa a jak odwiedzam Kraków to Mekong tylko lubię te ich orientalną atmosferę.
Powrót do góry
magli
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Lip 24, 2014 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Krakowie jest sporo tych orientalnych miejsc, w których nie ma zbędnego snobizmu. W Wawie jest dobre żarcie, ale kelnerzy się unoszą jakby byli ministarmi. W sumie ich nagrywają, więc są ważni:D
Powrót do góry
alicja102
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Lip 24, 2014 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja cos wtym jest że Warszawskie restauracje z obsługą są daleko za murzynami nie lubię tej ich nachalności i unoszenia się. W małych miastach czy w Krakowie zupełnie inaczej tu sie szanuje klienta. W Mekongu lubię właśnie to że tam jestem jak u siebie w domu miło i klimatycznie.
Powrót do góry
ciekawa.forumowiczka
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Lip 25, 2014 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do jakiejś fajnej knajpki, lub kawiarni n
Powrót do góry
chillout
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Lip 28, 2014 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A znacie jakieś sprawdzone, klimatyczne knajpy w Krakowie? n
Powrót do góry
kocianka
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Sro Wrz 14, 2016 9:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Krakowie to zawsze robimy spotkania w kawiarniach Lajkonik. Nie wiem czy w Wawie mają też swój punkt ale jeśli tak to najlepsze miejsce. Bardzo kameralny klimat, spokojna atmosfera i przepyszne kanapki, które można jeść bez końca n
Powrót do góry
Janek921
Gość

PostWysłany: Czw Mar 02, 2017 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Krakowie ciekawych miejsc nie brakuje, napisz może jaki rodzaj kuchni preferujecie i wtedy doradzimy coś konkretnego. ja polecam zacząć od LaboratoriumSmaku, co prawda mieści się w Rybniku ale wejdź na ich stronę, ciężko o drugie tak klimatyczne miejsce.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach