Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdzie zjeść zdrowo w Warszawie
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kmburasek
Gość

PostWysłany: Wto Lut 26, 2008 5:46 pm    Temat postu: Gdzie zjeść zdrowo w Warszawie Odpowiedz z cytatem

Szukam lokalu w Warszawie w którym mógłbym zjeść pożywnie i zdrowo. Ostatnio postanowiłem zrezygnować z tłustych potraw i zdecydowałem się poszukać miejsca w którym mogę zjeść coś co nie spowoduje nadmiernego tycia.
czekam na sugestie
Krzysiek z Wawy
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Wto Lut 26, 2008 5:46 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Ziółko :)
Gość

PostWysłany: Wto Lut 26, 2008 9:43 pm    Temat postu: zdrowe jedzenie Odpowiedz z cytatem

nie wiem, na ile jesteś skłonny wcinać dania wegetariańskie, ale w GreenWayu na Bankowym lub przy Świętokrzyskiej mają całkiem dobre zdrowe dania..
Powrót do góry
łasuch
Gość

PostWysłany: Sro Lut 27, 2008 7:22 am    Temat postu: Na styku cooltur Odpowiedz z cytatem

Hey, niedawno odkryłam w Centrum Warszawy wspaniały lokal - w sam raz dla Ciebie. Mieści się na Stacji Metro Centrum (trzeba wejść tym wejściem do pasażu handlowego). Lokal nazywa się NSC - Na styku Cooltur.
Mają tam doskonałe świeże sałatki i gorące kanapki. Zaręczam, że sałatka góralska oraz meksykańska są boskie. A i co najważniejsze w lokalu obowiązuje jedna cena. np. wszystkie sałatki w cenie 6,99 zł, (i można w tej cenie posmakować kilku rodzajów).
Zerknij sobie na stronę NSC.
Powrót do góry
Tadeks
Gość

PostWysłany: Czw Lut 28, 2008 7:05 am    Temat postu: Byłem tam Odpowiedz z cytatem

Witam uczestników tego wątku. W knajpie Na styku Cooltur byłem bodaj dwa tygodnei temu w piątek. Wracałem z pubu i znalazłem ten lokal. Dodam że była godzina 24. Zamiast marznąć na zapiekankach pod Centralnym zafundowałem sobie gorącą kanpkę firmową NSC. POLECAM GORĄCO
Powrót do góry
alicja
Gość

PostWysłany: Pon Mar 03, 2008 11:41 pm    Temat postu: tylko warzywka Odpowiedz z cytatem

Ja ze swojej strony mogę polecić nie spożywania mięsa i opracie się na warzywach. Dieta w 100 proc. skuteczna. Konkretnego lokalu nie mogę polecić gdyż sama przygotowuje sobie posiłki - jak to kura domowa.

Ala
Powrót do góry
Beti
Gość

PostWysłany: Wto Mar 04, 2008 7:08 am    Temat postu: Re: tylko warzywka Odpowiedz z cytatem

alicja napisał:
Ja ze swojej strony mogę polecić nie spożywania mięsa i opracie się na warzywach. Dieta w 100 proc. skuteczna. Konkretnego lokalu nie mogę polecić gdyż sama przygotowuje sobie posiłki - jak to kura domowa.

Ala

Warzywka są pewnie ok ala ja nie mam czasu na gotowanie, siekanie itp. Więc pozostają mi knajpy, restauracje itp. Dlatego dzięki KMBuraskowi i jego wątkowi mam do dyspozycji kolejne do przetestowania.

W sobotę po zakupach w KDT wybiorę się do Na styku Cooltur.

Beata z Warszawy
Powrót do góry
anet123
Gość

PostWysłany: Nie Mar 09, 2008 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam w tym Na styku cooltur - jedzonko pyszne i fantazyjne. Sporo zdrowych warzywek, precz z tłustym burgerem n. mogę spokojnie polecić tym co chcą zjeść coś tańszego w centrum stolicy
Powrót do góry
łasuch
Gość

PostWysłany: Pią Mar 14, 2008 10:22 pm    Temat postu: rabat Odpowiedz z cytatem

Widzę że Na styku cooltur zyskał wielu nowych klinetów

ciekawe czy stali klienci mogą liczyć na rabaty
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pią Cze 13, 2008 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej .Goscinna Izba na Jana Pawła 2 jest superr .Super kuchnia i za rozsadna cene:)
Powrót do góry
Pauli
Gość

PostWysłany: Czw Maj 28, 2009 12:36 pm    Temat postu: Vega (za Kinem Femina) Odpowiedz z cytatem

Jeżeli będziecie w okolicach Pl. Bankowego bądź Al. Jana Pawła polecam Vegę - na tyłach Kina Femina lub od strony al. JP - trzeba wejść w przejście, na lewo od perfumerii Marionnaud. Ceny bardzo przystępne, a jedzonko i zdrowe i pyszne. Dodatkowo cały dochód idzie na fundację, która dostarcza posiłki dla niedożywionych dzieci z ubogich rodzin. Kuchnia wegetariańska i indyjska, a szczególnie polecam sałatki i słodycze. Słodycze z Vegi to rewelacja! Aczkolwiek są stosunkowo droższe, tzn. w porównaniu z resztą dań. Jednakże jeśli ktoś planuje imprezę, np. rodzinną typu komunia, ślub, rocznica, to doskonałym pomysłem jest zamówienie tutaj cateringu, a szczególnie ciast. Naprawdę zaskoczycie gości:) A ciastami będą się zajadać, gwarantuję!n Są smaczniejsze od tych pieczonych na zamówienie od pani Zdzisi czy z cukierni, no i zdecydowanie zdrowsze.
Powrót do góry
Goku
Gość

PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 11:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowo i ekologicznie....i aby nie utyć :
- Greenway , tradycyjnie i naprawdę zdrowo , bywam często Twisted Evil A do tego jest w czym wybierać n
-a jak na wieczorną kolacje to polecam sieć Polskich Pierogarni , od pierogów się nie tyje , a od tych z kapustą to nawet chudnie n
Powrót do góry
jaro
Gość

PostWysłany: Wto Paź 05, 2010 8:08 am    Temat postu: po włosku Odpowiedz z cytatem

zdrowo lekkostrawnie zadnych konserw i mrozonek, wszystko przygotowywane samemu i na swiezo - polecam san lorenzo. w ogole kuchnia wloska (i kucharz ktory sie zna na gotowaniu, a nie na odgrzewaniu i odsmarzaniu) ma to do siebie ze jest pyszna i daleko jej od fast foodów. dorabialem sobie tam na studiach jako kelner i wiem, co robili w kuchni. rozne rzeczy sie mowi o restauracjach w warszawie, ale tą moge polecic z czystym sumieniem
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sro Lis 17, 2010 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm a zdrowo to znaczy? dietetycznie czy przyrządzone nie z mrożonek i na świeżo? bo w wielu knajpach niby tak jest a jak pokazuje program np.Gesslerowej kiepsko z tym.
Powrót do góry
vanilla_sky
Gość

PostWysłany: Sro Gru 01, 2010 1:32 pm    Temat postu: tylko vege Odpowiedz z cytatem

Tylko dieta wegetarianska, najlepiej DIY czyli domowe gotowanie, a jak na miescie to np. w loving hut, kuchnia wegańska orientalna, jeszcze tam nie bylam, ale ma dobrą opinię na świecie, bo to franczyza. z tego co wiem jest na razie bardzo tanio. Go vegan!
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Wto Cze 19, 2012 6:37 am    Temat postu: nieporozumienie Odpowiedz z cytatem

ta warszawska garmażerka to jakieś nieporozumienie. zupy tak drogie, jak w dobrej restauracji warszawskiej! zwykły bar przydworcowy. nie żartujcie z poleceniem go!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach