Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdzie zjeść zdrowo w Warszawie
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gosc
Gość

PostWysłany: Wto Cze 19, 2012 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A byłeś i jadłeś żeby oceniać ? Czy tylko ceny sprawdziłeś na stronie i na tej podstawie wystawiasz opinie ? n
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Wto Cze 19, 2012 7:12 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sro Cze 20, 2012 6:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na szczęście mam rozum i nie wybiorę się na dworzec centralny do baru, gdzie ceny są na poziomie fajnej knajpki w centrum. powodzenia!
Powrót do góry
Magdaa
Gość

PostWysłany: Sro Cze 27, 2012 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja byłam, bo pracuje obok i powiem, że ceny ok - pomidorowa 8zł. bigos czy fasolka po bretońsku na drugie za 13zł, smakuje jak w domu u babci n I gdzie kupisz w centrum w lokalu burna za 5,50 ?

Buziaki Smakosze.
Powrót do góry
mazi.72
Gość

PostWysłany: Pią Cze 07, 2013 7:12 am    Temat postu: tybetanskie pierogi na parze Odpowiedz z cytatem

na woli ul.krysta 2 mozna zjesc niesamowite pierogi tybetanskie z roznymi farszami polecam,pych Very Happy
Powrót do góry
Beneq
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Cze 28, 2013 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm jak zdrowo, to moze kuchnia japonska ijakies sushi? Ostatnio odkrylem z dziewczyna fajna knajpke: bar sushi. Mozna tam zjesc naprawde zdrowe jedzenie, a zarazem oryginalne:>
Powrót do góry
Kamil89
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Lip 01, 2013 7:55 pm    Temat postu: Zdrowe jedzenie Odpowiedz z cytatem

Proponuje sushi jest bardzo zdrowe i pożywne. Ponad to zawiera mało kalorii. Ja jadam je w restauracji Tensushi na Bemowie. Za niską cenę można zdrowo zjeść.
Powrót do góry
zielina
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sob Lis 23, 2013 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie zdrowo i pożywnie znaczy tyle co dania przygotowane ze świeżych produktów. Dla mnie jedzenie to przyjemność, a nie przykry obowiązek. Jadłem w wielu lokalach w Wawie i mogę powiedzieć, że większość serwuje odgrzewane dania. Kilka razy byłem w polecanej tu przez kogoś restauracji Gallo d'oro na Saskiej Kępie. Mają naprawdę dobre jedzenie. Dodam, że jestem mięsożerny i lubię zjeść dobrze i dużo (choć wiem, że to niekoniecznie zdrowo, ale raz się żyje n Polecam szczególnie danie z królika (nazwy nie pamiętam). Czasem nawet nadrabiam kilometry, żeby tam zjeść, bo warto. Poza tym można tam sobie posiedzieć w spokoju, popić kawę i poczytać gazetę, albo posiedzieć na necie.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Nie Lis 24, 2013 8:18 am    Temat postu: Gallo d'oro na Saskiej Kępie - PORAŻKA!!! Odpowiedz z cytatem

Gallo d'oro na Saskiej Kępie? Serio?
Przecież to miejsce to dramat.. ludzie.. albo jesteście ślepi, albo bezczelnie próbujecie się reklamować w ten sposób. Ja osobiście zdecydowanie odradzam ten lokal!
Powrót do góry
kania
Gość

PostWysłany: Pon Lut 03, 2014 4:17 pm    Temat postu: momu! Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz zdrowo zjesć to polecam oferte luchnową w Momu, za 19 albo 25 złotych,
do każdego dania podają zupę i deser, a do dania dodawana jest za każdym razem inna sałatka.
Pycha !
Powrót do góry
MarzenkaH
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Wto Cze 14, 2016 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co masz na myśli zdrowa? Niskokaloryczna czy niesmażona i nie panierowana a z dobrych składników ? Ostatnio przypadł mi bardzo Chwast food. Jest to weganski burger położony na pl. konstytucji. Bardzo smaczne a do tego zdrowe i pożywne n
Powrót do góry
karolbiegan
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Cze 15, 2016 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za węglowodanami jakoś zbytnio nie jestem, ja tam wole zdrowo jakiś ryż z warzywami i kurczakiem
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach