Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdzie zjeść zdrowo w Warszawie
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gosc
Gość

PostWysłany: Wto Cze 19, 2012 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A byłeś i jadłeś żeby oceniać ? Czy tylko ceny sprawdziłeś na stronie i na tej podstawie wystawiasz opinie ? n
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Wto Cze 19, 2012 7:12 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sro Cze 20, 2012 6:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na szczęście mam rozum i nie wybiorę się na dworzec centralny do baru, gdzie ceny są na poziomie fajnej knajpki w centrum. powodzenia!
Powrót do góry
Magdaa
Gość

PostWysłany: Sro Cze 27, 2012 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja byłam, bo pracuje obok i powiem, że ceny ok - pomidorowa 8zł. bigos czy fasolka po bretońsku na drugie za 13zł, smakuje jak w domu u babci n I gdzie kupisz w centrum w lokalu burna za 5,50 ?

Buziaki Smakosze.
Powrót do góry
mazi.72
Gość

PostWysłany: Pią Cze 07, 2013 7:12 am    Temat postu: tybetanskie pierogi na parze Odpowiedz z cytatem

na woli ul.krysta 2 mozna zjesc niesamowite pierogi tybetanskie z roznymi farszami polecam,pych Very Happy
Powrót do góry
Beneq
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Cze 28, 2013 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm jak zdrowo, to moze kuchnia japonska ijakies sushi? Ostatnio odkrylem z dziewczyna fajna knajpke: bar sushi. Mozna tam zjesc naprawde zdrowe jedzenie, a zarazem oryginalne:>
Powrót do góry
Kamil89
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Lip 01, 2013 7:55 pm    Temat postu: Zdrowe jedzenie Odpowiedz z cytatem

Proponuje sushi jest bardzo zdrowe i pożywne. Ponad to zawiera mało kalorii. Ja jadam je w restauracji Tensushi na Bemowie. Za niską cenę można zdrowo zjeść.
Powrót do góry
zielina
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sob Lis 23, 2013 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie zdrowo i pożywnie znaczy tyle co dania przygotowane ze świeżych produktów. Dla mnie jedzenie to przyjemność, a nie przykry obowiązek. Jadłem w wielu lokalach w Wawie i mogę powiedzieć, że większość serwuje odgrzewane dania. Kilka razy byłem w polecanej tu przez kogoś restauracji Gallo d'oro na Saskiej Kępie. Mają naprawdę dobre jedzenie. Dodam, że jestem mięsożerny i lubię zjeść dobrze i dużo (choć wiem, że to niekoniecznie zdrowo, ale raz się żyje n Polecam szczególnie danie z królika (nazwy nie pamiętam). Czasem nawet nadrabiam kilometry, żeby tam zjeść, bo warto. Poza tym można tam sobie posiedzieć w spokoju, popić kawę i poczytać gazetę, albo posiedzieć na necie.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Nie Lis 24, 2013 8:18 am    Temat postu: Gallo d'oro na Saskiej Kępie - PORAŻKA!!! Odpowiedz z cytatem

Gallo d'oro na Saskiej Kępie? Serio?
Przecież to miejsce to dramat.. ludzie.. albo jesteście ślepi, albo bezczelnie próbujecie się reklamować w ten sposób. Ja osobiście zdecydowanie odradzam ten lokal!
Powrót do góry
kania
Gość

PostWysłany: Pon Lut 03, 2014 4:17 pm    Temat postu: momu! Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz zdrowo zjesć to polecam oferte luchnową w Momu, za 19 albo 25 złotych,
do każdego dania podają zupę i deser, a do dania dodawana jest za każdym razem inna sałatka.
Pycha !
Powrót do góry
MarzenkaH
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Wto Cze 14, 2016 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co masz na myśli zdrowa? Niskokaloryczna czy niesmażona i nie panierowana a z dobrych składników ? Ostatnio przypadł mi bardzo Chwast food. Jest to weganski burger położony na pl. konstytucji. Bardzo smaczne a do tego zdrowe i pożywne n
Powrót do góry
karolbiegan
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Cze 15, 2016 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za węglowodanami jakoś zbytnio nie jestem, ja tam wole zdrowo jakiś ryż z warzywami i kurczakiem
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 12:06 pm    Temat postu: RESTAURACJA AKADEMIA Odpowiedz z cytatem

polecam restaurację Akademia na Różanej, można zjesc Polską kuchnię, w tym masz zupy (które będą idealne w Twoim przypadku). Porcje sa naprawde duze, ale nie są "zapychaczami".
Ja uwielbiam zdrowo się odżywiac, co prawda oni nie reklamuja sie jako zdrowa zywnosc, ale czuc od razu ze ich produkty sa świeże n
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach