Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdzie zjeść zdrowo w Warszawie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
amator
Gość

PostWysłany: Pią Cze 29, 2018 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba spróbować dań w Bistro Wiejska! Moi znajomi chodzą tam regularnie ja dopiero byłem pierwszy raz i muszę przyznać, że mile jestem zaskoczony n . Jadłem łososia, smaczny.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pią Cze 29, 2018 2:01 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
jeremi
Gość

PostWysłany: Sro Lip 04, 2018 10:16 am    Temat postu: xd Odpowiedz z cytatem

irekjak napisał:
Marcinn napisał:
Afrikasy! Zdrowo, ciekawie, inne jedzenie rodem z Etiopii. Dania bez glutenu, dania vege. Szeroki wybór na prawdę n Warto zajrzeć i spróbować.

Tak zgadzam się z Panem Marcinem, również sądzę, że w Afrykasach można zjeść zdrowo, bezglutenowcy mają tam raj tak samo wszyscy nie jedzący mięsa n. Jest tych dań multum do wyboru !

Widzę jest więcej fanów XDDD. Też tam jem, jedzenie jest zdrowe, fajne menu dla wegan, dania nie są ciężkie i są bardzo smaczne n Afrykasy to moj stały punkt na mapie n
Powrót do góry
panisalatka
Gość

PostWysłany: Czw Lip 05, 2018 10:00 am    Temat postu: ;p Odpowiedz z cytatem

Zdrowo można zjeść w Oliwie i Papryce, mają szeroki wybór sałatek, sama tam często korzystam własnie z tego menu . Restauracja włoska również w ofercie pizza, makarony, zupy wiadomo piwko do obiadu XD. Ale sałatki nieziemskie w szczególności nicejska
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach