Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gospoda Starówka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Łódzkie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Wto Maj 12, 2009 6:26 am    Temat postu: Gospoda Starówka Odpowiedz z cytatem

Gospoda Starówka

Adres:
Starowa Góra, ul. Centralna 40
95-030 Rzgów

Opis:
Serdecznie witamy Drogich Gości. Miło nam powitać Was i zaprosić do zapoznania się z Gospodą "Starówka". Wiadomo, że w miłej atmosferze i w sympatycznie urządzonym wnętrzu je się przyjemniej. Zajrzyj, Drogi Gościu, do działu RESTAURACJA na naszej stronie www, a dowiesz się co sprawia, że Gospoda "Starówka" jest miejscem tak wyjątkowym, że chciałoby się tam być już, teraz. Głodnym, zdrożonym podróżnym zaproponujemy wyśmienite dania tradycyjnej polskiej kuchni i nie tylko. Wejdź do działu JADŁOSPIS, a sam się przekonasz, że warto do nas przyjechać i zjeść. A jeśli zasmakujesz w naszych potrawach, co na pewno się zdarzy, polecamy się na przyszłość. Odwiedzaj nas jak często zechcesz, a może wolisz byśmy to my przyjechali do Ciebie? Sprawdź w dziale USŁUGI jak możesz spełnić Twoje kulinarne życzenia. PROMOCJE: PN-SB dania obiadowe za 12 zł składają się z zestawu: Udko+ziemniaki+surówki lub Kotlet mielony+ziemniaki+surówki
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Wto Maj 12, 2009 6:26 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
marsoneczka
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Sie 10, 2009 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crying or Very sad

Zrobiliśmy tam uroczystość rodzinną i nigdy więcej, tego błędu nie popełnimy.Posiłki podawali nie na czas, goście chodzili niezadowoleni a ja musiałam pracować za obsługę- tłumaczenie kierownika, że to czas urlopu, ktoś na zwolnieniu- mnie nie przekonuje tyle, że jedzenie było dobre ale ja nie mogłam go spróbować bo cały czas musiałam coś robić albo chodzić do kuchni i ,, prosić" aby podali to czy tamto na czas. Nie należy do miłych wysłuchiwanie od gości skarg. Nasza reklamacja została zlekceważona więc ostrzegam wszystkich przed organizowaniem imprez okolicznościowych w tym lokalu.
Powrót do góry
KasiaNowak
Nowy
Nowy

PostWysłany: Nie Lip 25, 2010 10:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy Witam ja mam zupełnie inne wrażenia z pobytu w Gospodzie.W maju tego roku moja chrześnica miała organizowaną tu komunie-powiem krótko jedzenie bardzo smaczne, obsługa szybka .Dzieciaki gdy sie znudziły przy stole miały do zabawy restauracyjny ogródek.Nie mam informacji co do cen ale znając moja siostrę, która jest raczej oszczędna nie powinno byc zbyt drogo.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Łódzkie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: