Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Impreza w ogrodzie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Porady
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
loska
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Nie Paź 15, 2017 10:29 am    Temat postu: Impreza w ogrodzie Odpowiedz z cytatem

Hej!
W sobote mam imprezka z grillem w ogrodzie, taka na ok 15 osób.Na grillu bedzie oczywiscie królowała karkowka Do tego sos "cacyki", sałatka ogórek0pomidor-jogurt nat. i moze jeszcze sałatka gyros....No własnie i co jeszcze?Co przyzadzacie na takie imprezki?Cos szybkiego i niebanalnego-poprosze o rady i przepisy
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Nie Paź 15, 2017 10:29 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
tomereczka
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Wto Paź 17, 2017 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas na imprezach ogrodowych króluje miesko
kurczaczek
schabik z grilla
ewentualnie ryby ( przepyszny jest pstrąg)

Oczywiśćie warto jest również przygotować jakaś sałatke Ewentualnie zapiec pieczarki z nadzieniem.
Powrót do góry
eni
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Lis 14, 2017 12:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko to co napisałaś i u nas na imprezach ogrodowych się pojawia. Na karkówkę mam kilka wypróbowanych sposobow i zawsze pojawia się w menu. Od jakiego czasu pojawia się także wyjątkowa sałatka owocowa. Po raz pierwszy na imprezę przyniosła ją koleżanka. Podzieliła się przepisem i sałatka zagościła na naszym stole. Z pozoru wydaje się znana, do jej zrobienia wykorzystuje owoce różnym zestawieniu. Jest jednak jeszcze coś. Jej wyjątkowy smak to zasługa włoskiej grappy Villa de Varda z regionu Trentino.
Powrót do góry
edgar
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Mar 26, 2018 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas też karkówka, kiełbaski. Lubi też bardzo żeberka z grilla , najlepiej w miodzie mniam n do tego zawsze robię jakąś lekką sałatkę albo surówkę. Coś z sałatką, ogórkiem, pomidorem itd. . Bardzo fajna jest też sałatka: ogóek konserwowy, fasola czerwona z puszki, pieczarki marynowane, czerwona cebula wszystko doprawione do smaku, polane oliwą i pospane pietruszką, mniam, to też zawsze robię na grilla, znika błyskawicznie n
Powrót do góry
Arlagia
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2018 4:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas na grill szykujemy kiełbaskę, szaszłyki z karkówki, kurczaka, cebulki papryki. Można dodawać różne warzywa, co kto lubi. Pieczemy cukinię. Obowiązkowo kaszanka z cebulką i jabłkiem. Karkówka. Często rybka. i Jak zawsze sałatki ze świeżych warzyw, zaziki, ketchup domowej roboty.

www.studio-tkanin.pl

Ostatnio zmieniony przez Arlagia dnia Czw Wrz 06, 2018 7:54 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
fitUla
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2018 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się mega cieszę, że wreszcie będzie można zacząć sezon grillowy. U mnie startuje w ten weekend, bo wreszcie mam go wolnego. Oczywiście będzie mięsko, kiełbasa, ale grillowanych warzyw również nie zabraknie.
Powrót do góry
basiq
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sob Paź 13, 2018 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam sezon grillowy. Jest to najlepszy okres do zrobienia fajnej imprezy w domu i do tego można zaprosić znajomych. Byle dobra pogoda dopisała, to najważniejsze n
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Porady Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach