Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jadłodajnia Sprint w Kielcach - małe porcje, za wysokie ceny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
restauracje w kielcach
Gość

PostWysłany: Pon Cze 14, 2010 9:54 am    Temat postu: Jadłodajnia Sprint w Kielcach - małe porcje, za wysokie ceny Odpowiedz z cytatem

Wizyta w Jadłodajni Sprint w Kielcach trochę zaskakuje, bo lokal wydaje się być zarówno z nazwy, lokalizacji, jak i wyglądu, tanią jadłodajnią w stylu szybkiego baru - a tutaj porcje, które dostajemy, są bardzo małe i nie proporcjonalne niestety do ceny - do tego wybór jedzenie skłania po raz drugi do wrażenia, że jest się w barze, a nie w restauracji, tak więc lokal Jadłodajni Sprint w Kielcach polecam raczej tym, którzy lubią płacić w barze, jakby byli w lokalu na wyższym poziomie, a obsługę i wystrój mieć na dużo niższym.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pon Cze 14, 2010 9:54 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2011 9:46 pm    Temat postu: SPRINT KELCE Odpowiedz z cytatem

Very Happy JEST OK. ZANZJDŹ RESTAURACJE GDZIE STANDARTOWY SCHABOWY KOSZTUJE 6 ZŁ . ŻYCZĘ SUKCESÓW.[/b]
Powrót do góry
SMAKSZ
Gość

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2011 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Sprncie jadam paę lat. Pasuje mi parking i taras i to ,że to że wyrwikufle nie zaglądają mi do talerza jak na Panoramicznej. W Świeta zamówiłem catering -gwarantuje, że taki to mało któa restauracja zrobi.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sob Maj 07, 2011 4:59 pm    Temat postu: Re: SPRINT KELCE Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Very Happy JEST OK. ZANZJDŹ RESTAURACJE GDZIE STANDARTOWY SCHABOWY KOSZTUJE 6 ZŁ . ŻYCZĘ SUKCESÓW.[/b]

Znajdź restaurację, w której za 6 zł dostaniesz smaczne jedzenie, a nie papier toaletowy! Niestety Restauracji Sprint w Kielcach również nie polecam! Bardzo niesmaczne jedzenie n
Powrót do góry
Olga
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2012 1:20 pm    Temat postu: Re: Jadłodajnia Sprint w Kielcach - małe porcje, za wysokie Odpowiedz z cytatem

restauracje w kielcach napisał:
Wizyta w Jadłodajni Sprint w Kielcach trochę zaskakuje, bo lokal wydaje się być zarówno z nazwy, lokalizacji, jak i wyglądu, tanią jadłodajnią w stylu szybkiego baru - a tutaj porcje, które dostajemy, są bardzo małe i nie proporcjonalne niestety do ceny - do tego wybór jedzenie skłania po raz drugi do wrażenia, że jest się w barze, a nie w restauracji, tak więc lokal Jadłodajni Sprint w Kielcach polecam raczej tym, którzy lubią płacić w barze, jakby byli w lokalu na wyższym poziomie, a obsługę i wystrój mieć na dużo niższym.

Każdy kto ma trochę pojęcia o gastronomii wie,że nie można porównywać
restauracji z jadłodajnią .Dla osób z ,,małą" zawartością portfela jak najbardziej polecam Jadłodajnię Sprint,a z wielkością porcji to już przesada,chyba że powyższy post napisał facet,który za minimalną kwotę oczekuje Bóg wie czego.Ja kobieta po czterdzieste po obiedzie skladającym się z dwóch dań(zupa+mięso,ziemniaki i zestaw3 surówek)czułam się porządnie najedzona.Miejsca na deser już nie było.
Osobiście nie polecam nowego bistro przy Puchatku.
Tu dopiero wielkość porcji wprawia w osłupienie a i smak nie taki,jak powinien być.
Powrót do góry
DOBRY OBIAD
Gość

PostWysłany: Czw Maj 23, 2013 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA JADAM W SPRINCIE OD PARU LAT. FAJNA KNAJPKA I TYLE. SZYBKO TANIO I SMACZNIE. POLECAM POLĘDWICZKI W SOSIE KURKOWYM ,
ALBO ZE SZPINAKIEM . Very Happy
Powrót do góry
anija
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Lis 26, 2015 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ze swojej strony polecam Bistro & Bar www.nieGotujwDomu.pl

Smacznie i tanio, bardzo fajne domowe obiady w Kielcach! n
Powrót do góry
DORA
Gość

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2016 4:54 pm    Temat postu: obiady w Kielcach Odpowiedz z cytatem

Wiele razy jadłam w sprincie i było dobrze . Jedyne co mi przychodzi do głowy to zawiść ludzi i chęć dokuczenia, albo jakaś konkurencja , która jak to zwykle bywa sposobem krytyki innych chce wspiąć się na wyżyny . Ja lubię sprint i polecam go . Mam tam zawsze dobry i tani obiad .
Powrót do góry
zinket
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sob Kwi 23, 2016 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest fajnie, dosyć miło polecam
Powrót do góry
m890
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Mar 27, 2017 1:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobre jedzenie super restauracja 9/10
Powrót do góry
jakub637
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Kwi 25, 2017 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jakie dokładnie są ceny
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach