Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak rzucić palenie i nie przytyć?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Dieta
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamai
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Maj 17, 2016 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzucałam z e papierosem, udało się i nie przytyłam na szczęście, mogę powiedzieć nawet że mój apetyt się zmniejszył, smakują mi zupełnie inne przyprawy
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Wto Maj 17, 2016 9:09 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
PizzeriaZuzola.pl
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Maj 24, 2016 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A polecasz w takim razie jakiś konkretny model e-papierosa dla początkującego? Bo jeżeli masz pod tym względem doświadczenie,to warto podzielić się nim na forum nieco szerzej.
Powrót do góry
MarzenkaH
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Pią Cze 24, 2016 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś byłam aktywnym palaczem jednak gdy starałam się rzucać ciągle podjadałam. Parę kilo przybyło. Niestety do palenia nadal wróciłam. Planuję ponownie rzucić ale może tym razem z takimi wskazówkami...
Powrót do góry
Projekt36.pl
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Czw Lip 28, 2016 6:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakimi wskazówkami? Pytam bo akurat nie dajesz żadnych wskazówek,a wiem jak ciężko jest rzucić palenie i nie przytyć. Wymaga to dużo pracy własnej,wysiłku oraz mimo wszystko odpowiedniej diety.
Powrót do góry
Gdys123
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Lip 28, 2016 5:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na szczęście nie palę, ale mój brak gdy rzucał, to parę kilogramów mu przybyło. Zaczą biegać i wrócił do normy.
Powrót do góry
kakrysara
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Sie 05, 2016 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze jest znaleźć sobie coś innego co może nas uzależnić, tak jak ktoś napisał powyżej warto kupić sobie słonecznik, pic wodę zamiast zapalić, albo zamiast papierosa, kawy się napić. Dodatkowo dobrze jest znaleźć sobie jakaś pasję, która nas wciągnie n
Powrót do góry
kacperro11
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Wrz 02, 2016 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzucanie palenia nie jest proste, a wagę też nie łatwo, żeby była taka jaką pragniemy. Ja paliłem długo. Przekonałem się, że przy rzucaniu najważniejsze jest wsparcie bliskich. Przydają się też w utrzymywaniu silnej woli jakieś wspomagacze typu: http://www.pokonajnikotyne.pl/tabex-cena-opinie-forum-dawkowanie-skutki-uboczne-stosowanie-ulotka/ albo inny specyfik tego rodzaju. Ja jestem teraz szczęśliwym niepalącym n
Powrót do góry
Rosezen
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Lis 16, 2016 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przede wszystkim trzeba sobie znaleźć zdrowe do chrupania przekąski. Sięgać po marchewke lub chipsy jabłkowe zamiast krakersy. Naprawde da sie to kontrolowac;) A ogólnie to uwazam ze dobrym sposobem jest rowniez znalezienie sobie wiecej zajec w wolnym czasie, zamaist siedzenia na kanapie wybrac sie gdzies, ja np zapisalam sie tutaj na joge http://www.larosanegra.wroclaw.pl chodze tam 4x w tygodniu i nawet nie mysle o paleniu. Do tego sie wlacza tryb zdrowego odżywiania i ogolnie zycia wiec fajki schodza na drugi plan
Powrót do góry
Kaszubski-Mlyn_pl
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Sty 03, 2017 9:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam podobne zdanie i również uważam, że kluczową rolę będzie odgrywała dieta po rzuceniu palenia, najlepiej wtedy zastąpić jest to także jakąś przekąską, jak czipsy marchewkowe czy orzeszki ziemne, mój znajomy właśnie tak radził sobie na samym początku po odstawieniu papierosów.
Powrót do góry
Tiger01
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Sty 03, 2017 2:05 pm    Temat postu: ochudzanie Odpowiedz z cytatem

Ja chyba nigdy nie przestane palić. Miałem już tyle prób rzucania palenia, że już nawet nie liczę. Za każdym razem pojawiał się efekt jojo i z nerwów znowu zaczynałem palić.

Ostatnio zmieniony przez Tiger01 dnia Wto Sty 10, 2017 8:34 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Tiger01
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Sty 03, 2017 2:07 pm    Temat postu: ochudzanie Odpowiedz z cytatem

Ja chyba nigdy nie przestane palić. Miałem już tyle prób rzucania palenia, że już nawet nie liczę. Za każdym razem pojawiał się efekt jojo i z nerwów znowu zaczynałem palić.

______
http://www.trendysmyk.pl/

Ostatnio zmieniony przez Tiger01 dnia Wto Sty 10, 2017 8:34 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Prezeswladek
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sob Sty 07, 2017 6:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetny temat, sam rzuciłem palenie trzy miesiące temu. Od tego czasu przytyłem ponad 9 kg Sad Najgorsze jest to , że cały czas chce mi się palić Evil or Very Mad Jedynym moim ratunkiem jest jedzenie- wtedy nie myślę , żeby pójść na dymka. Nie wiem ile jeszcze wytrzymam w takim stanie Sad
Powrót do góry
eKuchnia_com
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pią Lut 03, 2017 8:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy jesteś aktywny, uprawiasz jakiś sport lub trzymasz dietę? Bo po rzuceniu palenia zawsze naturalnym jest lekki wzrost wagi, wiec musisz uważać i zacząć być aktywnym aby zająć czymś organizm.
Powrót do góry
palindor
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Mar 09, 2017 10:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podobno świetnym rozwiązaniem w rzuceniu palenia są tabletki desmoxan, na szczęście nie muszę się sam o tym przekonywać, bo nie mam tego ohydnego nałogu
Powrót do góry
joasia7632
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sob Mar 11, 2017 5:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eh najgorszy to ten głód. Stosowaliście te reklamowane preparaty przy rzucaniu palenia? Działają? Już sama nie wiem komu ufać, nie zawiodłam się do tej pory tylko na http://kwiaciarniaalternatywna.pl usługach tej kwiaciarni kupując na swój ślub dekoracje do kościoła.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Dieta Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach