Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kącik dla dzieci w restauracji

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Ogólne dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy kącik dla dzieci w restauracji to dobry pomysł?
Tak
66%
 66%  [ 2 ]
Nie
0%
 0%  [ 0 ]
Przeszkadzałby mi hałas
0%
 0%  [ 0 ]
Tak, szczególnie dla rodzin
33%
 33%  [ 1 ]
Tak, szczególnie dla samotnych rodziców
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 3

Autor Wiadomość
EkasiikU
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sob Lis 21, 2015 3:08 pm    Temat postu: Kącik dla dzieci w restauracji Odpowiedz z cytatem

Witam.
Chcę założyć restaurację i mam takie jedno pytanie. Co myślicie o tym aby w restauracji znajdował się kącik dla dzieci? Czy to miałoby powodzenie?
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Sob Lis 21, 2015 3:08 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
PizzeriaZuzola.pl
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sro Lis 25, 2015 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaki rodzaj kuchni będziesz serwować w restauracji? Moim zdaniem kącik dla dzieci zawsze jest dobrą i ciekawą alternatywa,głównie dla rodziców,którzy przychodzą ze swoimi pociechami. Jeżeli tylko mas zna to miejsce to jak najbardziej warto.
Powrót do góry
EkasiikU
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Lis 25, 2015 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuchnie będą różne, bo będzie to restauracja typu "płacisz raz i jesz ile chcesz" a więc, każdy znajdzie coś dla siebie n
Powrót do góry
AAA
Gość

PostWysłany: Sro Lis 25, 2015 6:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sądze, że to dobry pomysł. Niektórym rodzicom może odpowiadać taka opcja.
Powrót do góry
DariaK
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Gru 14, 2015 11:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że to dobry pomysł, dzieci nie nudzą się przy stole, a dorośli mogą porozmawiać spokojnie;)
Powrót do góry
mario737
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Sty 08, 2016 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kącik dla dzieci w restauracji to bardzo dobry pomysł. Byłem w ostatnie wakacje nad polskim morzem i byłem pozytywnie zaskoczony w jak wielu lokalach są kąciki dla dziecka. To bardzo wygodne, bo dziecko sobie porysuje czy obejrzy bajkę, a Ty możesz spokojnie zjeść.
Powrót do góry
Florian_pl
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Wto Sty 12, 2016 6:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jest to bardzo dobry pomysł,ponieważ dzięki temu przyciągniesz do swojej restauracji całe rodziny z dziećmi,a kącik sprawi iż nie będą sie one nudzićn
Powrót do góry
Vitrum
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Lip 08, 2016 2:28 pm    Temat postu: Dzieci w restauracji Odpowiedz z cytatem

Zapominamy o jednej ważnej kwestii, że dzieci - choć rachunku nie płacą - mają wpływ na jego kształt. Ponadto, to zazwyczaj one decydują o ponownej wizycie w tym czy innym lokalu.
Dalej: kącik to nie wszystko - oferta musi zawierać pozycje o zmniejszonej gramaturze i atrakcyjnym wyglądzie oraz łatwej do pogryzienia konsystencji. Maluchy nie mają jeszcze wszystkich zębów, sześciolatki właśnie pozbywają się mleczaków, nastolatki noszą aparaty ortodontyczne i mogą gryźć tylko... budyń.
Powrót do góry
KaapVino.pl
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Sty 04, 2017 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Same menu dla dzieci to jedna sprawa i mogę zgodzić się z Przedmówcą, natomiast autor pyta ściśle o kącik dla dzieci, uważam że jest to bardzo dobry pomysł bo tym sposobem maluchy będą miały miejsce do zabawy i tym samym przyciągniesz do restauracji więcej rodzin z dziećmi.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Ogólne dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach