Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kapary
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Porady
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Misiak
Gość

PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 7:40 pm    Temat postu: Kapary Odpowiedz z cytatem

Witam,

Czy mogłby mi ktoś powiedzieć do jakich potraw można używać kaparów? Oprócz pizzy oczywiscie Wink
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 7:40 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Aśka
Gość

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 9:06 am    Temat postu: kapary Odpowiedz z cytatem

Kapary pyszne są, gdy dodamy je do makaronu z sosem pomidorowym i anchois, albo z sosem serowym. Razz
Powrót do góry
Misiak
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2006 6:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak ktoś nie przepada za makaronami?
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pon Wrz 18, 2006 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiak napisał:
A jak ktoś nie przepada za makaronami?

Słyszałam, że bardzo smaczne danie wychodzi, gdy dodamy kapary do sosu do cielęciny.
Powrót do góry
Viola
Gość

PostWysłany: Pon Wrz 18, 2006 9:33 am    Temat postu: Kapary Odpowiedz z cytatem

Podobno można też dodać je do ryb i owoców morza (oczywiście, jeśli ktoś za nimi przepada), a co do
Anonymous napisał:
Słyszałam, że bardzo smaczne danie wychodzi, gdy dodamy kapary do sosu do cielęciny.
to nie dotyczy to wyłącznie cielęciny, ale też różnego rodzaju innych (najlepiej gotowanych) mięs, np. kurczaka n
Powrót do góry
Viola
Gość

PostWysłany: Pon Wrz 18, 2006 9:39 am    Temat postu: no i zapomniałabym :) Odpowiedz z cytatem

można je podobno dodawać też do sałatek (najlepiej tych majonezowych) Laughing
Powrót do góry
Vouge
Gość

PostWysłany: Wto Wrz 19, 2006 2:25 pm    Temat postu: Kaparki :) Odpowiedz z cytatem

i tak najlepsze są do pizzy n
Powrót do góry
Kaśka
Gość

PostWysłany: Wto Wrz 19, 2006 4:36 pm    Temat postu: Re: kapary Odpowiedz z cytatem

Aśka napisał:
Kapary pyszne są, gdy dodamy je do makaronu z sosem pomidorowym i anchois, albo z sosem serowym. Razz

a ja dzis dodalam sobie kapary do makaronu z sosem z przecieru pomidorowego i cebula - wszystko posypalam serem zoltym i w 5 minut mialam gotowe jedzonko n pycha Laughing
Powrót do góry
Kicia
Gość

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 8:28 am    Temat postu: Pizza i kapary. Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie - jak przygotować pizze z kaparami, bo piszecie, że świetnie się do niej nadają - jakie są pozostałe dodatki?[/url]
Powrót do góry
bodzio_26
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2006 8:17 pm    Temat postu: Re: Pizza i kapary. Odpowiedz z cytatem

Kicia napisał:
Mam pytanie - jak przygotować pizze z kaparami, bo piszecie, że świetnie się do niej nadają - jakie są pozostałe dodatki?[/url]

najprostsze to tunczyk, pomidorki z puszki i duzo sera zoltego, mozna tez dodac oliwki, ale moga sie troche gryzc z kaparami, wiec nie ma co przesadzac n smacznego! Wink
Powrót do góry
margerita
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2006 9:33 am    Temat postu: Re: Pizza i kapary. Odpowiedz z cytatem

Kicia napisał:

dla mnie kapary sa najlepszym dodatkiem do pizzy z kielbasa peperoni, ostra papryka oraz sosem tabasco ...
Powrót do góry
Holly
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tradycyjne płucka po wiedeńsku są właśnie z dodatkiem kaparów. Ale mi to średnio smakuje akurat.
Powrót do góry
meliska
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Kwi 27, 2010 8:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie za słone...a to ma chociaż witaminy?
Powrót do góry
mirta
Nowy
Nowy

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na razie jadla m je tylko solo. Są jeszcze smaczniejsze od oliwek.
n

Ostatnio zmieniony przez mirta dnia Sro Sty 22, 2014 6:30 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
smako6
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Wrz 12, 2011 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kapary dodaję do sałatek, do mięsa, do makaronów...w sumie do wszystkiego. Nawet jak robię kanapki, takie z jajkiem, pomdorami, wędliną, ogórkiem w wszystkim czym się tylko da, to na wierzch kładę pokrojone w obwódki oliwki i kapary. MNIAM
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Porady Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach