Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Karczma Klepisko

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Mazowieckie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Czw Mar 04, 2010 8:22 am    Temat postu: Karczma Klepisko Odpowiedz z cytatem

Karczma Klepisko

Adres:
ul. Zegrzyńska 10a
05-126 Nieporęt

Opis:
FOLWARK KLEPISKO - to kompleks : hotel, karczma + teren biesiadno - grillowy. Przy większych imprezach podnajmujemy przyległe do nas łąki ok. 5 h. Miejsce o niepowtarzalnym charakterze, zachowujący urok i atmosferę dawnej wsi polskiej.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Czw Mar 04, 2010 8:22 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
medialny
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Paź 01, 2010 2:48 am    Temat postu: Niekoniecznie Odpowiedz z cytatem

Jadłem 4 razy - sam, ze znajomymi i z dziewczyną.

Ceny - niewygórowane.
Obsługa - niezbyt miła.
Dania - domowa kuchnia polska.
Niby tradycyjna karczma stylizowana na góralską ale brakuje tu ciepła, smaku, sympatii i uśmiechu.

W skali 1- 5: 3,00
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Nie Mar 04, 2012 9:37 pm    Temat postu: do bani Odpowiedz z cytatem

Odradzam wizytę w tym miejscu. Ryba stara (sucha i przesolona- żeby nie było czuć), opiekane ziemniaki to najpierw ugotowane a potem podsmażone kartofle- smakują ochydnie. Herbata śmierdziała chlorem i była bardzo słaba. Za to rachunek (2* ryba z ziemniakami i surówką + herbata i kopytka na start) 117 zł.
Powrót do góry
porscha924
Gość

PostWysłany: Pon Lip 02, 2012 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam z mężem i dzieckiem w Karczmie w niedziele, i byłam pozytywnie zdumiona.
Obsługa bardzo miła, jedzenie jeszcze lepsze. Bardzo miłe popołudnie spędziliśmy. Dziecko miało gdzie się pobawić. Ogólnie jesteśmy zadowoleni i polecam.
Powrót do góry
wolf.kol
Gość

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2012 3:55 pm    Temat postu: Fajne miejsce Odpowiedz z cytatem

Przeczytałam opinie o tej restauracji i mocno się zastanawiałam nad przyjściem.
Ciesze się że jednak się zdecydowałam spędziłam bardzo miły wieczór.
Jedzenie bardzo dobre, jadłam sandacza na szpinaku który był bardzo dobrze przyprawiony, natomiast mąż wziął Hamburgera z wołowiny z nachosami rewelacja i napewno wrócimy na nie.
Ogólnie polecam to miejsce.
Powrót do góry
KatarzynaO
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Paź 01, 2012 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mają pyszne pierogi - na pewno będę na nie często wpadała
Powrót do góry
Anna37
Gość

PostWysłany: Pon Mar 25, 2013 8:49 am    Temat postu: wyjazd integracyjny Odpowiedz z cytatem

W zeszłym tygodniu byłam na wyjeździe integracyjnym.W karczmie mieliśmy kolację biesiadną.Super !!! Jedzenie pyszne, nie daliśmy rady zjeść wszystkiego.Obsługa bardzo miła i służąca pomocą.Jestem zchwycona miejscem.
Powrót do góry
Adam
Gość

PostWysłany: Pią Mar 29, 2013 11:59 am    Temat postu: wypad nad Zegrze Odpowiedz z cytatem

Byliśmy ostatnio w tej karczmie.Jakoś w połowie marca.Świętowaliśmy ze znajomymi...Ekstra pierogi.Znajomi też zachwyceni.Wrócimy po kolejnej wypłacie na pewno n
Powrót do góry
Miko
Gość

PostWysłany: Nie Mar 31, 2013 12:32 pm    Temat postu: pierogi Odpowiedz z cytatem

KatarzynaO zgadzam się z Tobą pierogi rewelacja.Wielkie i pyszne,a jadłaś te z kaczką.Super.Polecam.
Powrót do góry
AnnaBarbara
Gość

PostWysłany: Sob Lis 21, 2015 6:55 pm    Temat postu: Boli brzuch Odpowiedz z cytatem

Niestety nie polecam. Byłam tam z całà rodziną niedawno, wyszliśmy wszyscy z bólem brzucha. Żur mega kwaśny, rosół dla głodnego ujdzie, pierogi ruskie z dość kwaśnym i pieprznym nadzieniem odgrzewane w głębokim tłuszczu. Najgorszy był schabowy smażony chyba we frytkownicy, bo kolor miał machoniowy, ku naszemu zdziwieniu taki sam kolor miały nagetsy z kurczaka zamówione przez nasze dziecko... Frytki niesmaczne, kapusta zasmażana niejadalna. Nie przyjedziemy tam nigdy więcej.
Powrót do góry
Gosc
Gość

PostWysłany: Pon Maj 01, 2017 10:50 pm    Temat postu: Fatalnie Odpowiedz z cytatem

No niestety nie polecam. Nie wiem co oni dodaja do jedzenia ale po minucie wszyscy czulismy sie nadymani jak balony. Obsluga okropna. Same lewe rece. Gosci traktuja jak baranow
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Mazowieckie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: