Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Karczma "Lwowska"
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Dolnośląskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 1:40 pm    Temat postu: Karczma "Lwowska" Odpowiedz z cytatem

Karczma Lwowska

Adres:
ul. Rynek 4
50-106 Wrocław

Opis:
Z okien karczmy macie Państwo niepowtarzalny widok na wrocławski Rynek, a w szczególności na wspaniały Plac Gołębi z niedawno wybudowaną fontanną oraz zabytkowy ratusz. Karczma Lwowska położona jest bowiem w ścisłym centrum starego miasta Wrocławia. Sam lokal jednocześnie przytulny i wyszukany. Ciekawy klimat i wystrój wnętrz oparty na starym drewnie i pamiątkowych bibelotach, a w tym kolekcja unikalnych rysunków i fotografii sprawiają, iż czujemy się w nim jak w staropolskim, kresowym Lwowie. Dekoracje dobrze dobrane i zgrane ze sobą. Z jednej strony portret Franciszka Józefa, z drugiej - snopy zboża i suszone przyprawy. Po prostu Galicja. W tle przepiękna i nastrojowa muzyka na żywo w wykonaniu artystów z prawdziwego Lwowa. Idealne miejsce na obiad w interesach, kolację z kontrahentami czy spotkanie z przyjaciółmi i rodziną. Oferty gastronomiczne dla grup zorganizowanych ustalane są indywidualnie z klientami. Serdecznie zapraszamy.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 1:40 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
repoman
Gość

PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 12:44 pm    Temat postu: Dobra, tradycyjna kuchnia. Odpowiedz z cytatem

Można dobrze zjeść za przyzwoitą cenę. Nic dodać nic ująć.
Powrót do góry
kazik63
Gość

PostWysłany: Pon Sty 24, 2011 11:33 am    Temat postu: smaczna kuchnia kresowa Odpowiedz z cytatem

zgadzam się, że można dobrze i smacznie zjeść. do tego klimatycznie. cenowo mogłoby być trochę mniej, ale z drugiej strony można powiedzieć, że za dobrą kuchnię wypada dobrze zapłacić.
Powrót do góry
szopen
Gość

PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 12:18 pm    Temat postu: może być Odpowiedz z cytatem

jakby troszeczkę odświeżyli wystrój to byłoby super. byłem ostatnio i fakt, jedzenie bardzo dobre. trochę czekałem, ale z drugiej strony w sobotni wieczór należało się z tym liczyć. powinno być więcej restauracji z polską kuchnią, bo w tej chwili gdzie nie zerknąć tam albo pizza taka albo śmaka, albo inna italia. ile można...
Powrót do góry
Smakosz79
Gość

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2011 7:23 pm    Temat postu: Polecam Odpowiedz z cytatem

Atmosfera, obsługa i jedzenie bardzo dobre. Polecam
Powrót do góry
wandy
Gość

PostWysłany: Wto Kwi 19, 2011 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadza się. trochę mniej snopów siana i będzie bomba. jedzenie na prawdę pierwsza klasa.
Powrót do góry
włodzio_miodzio
Gość

PostWysłany: Czw Maj 12, 2011 10:40 am    Temat postu: biesiadnie Odpowiedz z cytatem

A tam zaraz mniej siana. Ma być sielsko i jest sielsko. Biesiadny klimacik idealnie komponuje się z goloneczką, zapijaną zimną wódeczką. Do tego bardzo fajne chłopaki w obsłudze. I zaserwują i pogadają. Jak w domu.
Powrót do góry
sss
Gość

PostWysłany: Sro Maj 25, 2011 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie ich golonka ma powera. Prawdziwe żarło dla prawdziwych mężczyzn. Bomba.
Powrót do góry
pip
Gość

PostWysłany: Pon Lip 25, 2011 12:33 pm    Temat postu: daje rade Odpowiedz z cytatem

Fanem polskiej nie jestem, ale kotleta to dają po byku. Jak ktoś lubi biesiadowe klimaty to obowiązkowo niech idzie. Dają dobrze zjeść.
Powrót do góry
dariusz
Gość

PostWysłany: Wto Sie 16, 2011 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie najlepsza polska kuchnia we wrocławiu
Powrót do góry
Czubaty
Gość

PostWysłany: Sro Mar 14, 2012 9:36 am    Temat postu: zakochałem się w ich pierogach... Odpowiedz z cytatem

Ich pierogi z mięsem są najlepszymi pierogami jakie jadłem w życiu. Polecam zamówić jednak talerz rozmaitych pierogów by zakosztować wszystkich!
Powrót do góry
Marcin
Gość

PostWysłany: Sro Mar 14, 2012 9:48 am    Temat postu: Tak być powinno! Odpowiedz z cytatem

Biesiadowo i smacznie, jest to dla mnie idealna alternatywa gdy podaję się łakomstwu i rezygnuje z diety. Wtedy tylko do lwoskiej na golonke i zimne piwo n
Powrót do góry
Patryk
Gość

PostWysłany: Pią Mar 30, 2012 12:21 pm    Temat postu: kuchnia polska z pełną gębą Odpowiedz z cytatem

Zaprosiłem ostanio do karczmy gości z belgii. Byli zachwyceni jedzeniem i wystrojem. Szczególnie spodobało im sie piwo podawane w ciżkich ceramicznych kuflach.
Powrót do góry
T.
Gość

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2012 11:28 am    Temat postu: polsko Odpowiedz z cytatem

Restauracja Lwowska jest stałym miejscem na trasie moich kulinarnych podróży po Wrocławiu. Powodem tego jest moje zamiłowanie dla szeroko pojętej kuchni słowiańskiej, nienaganna obsługa i wystrój który pozwala poczuć klimat Kresów w centrum Wrocławia co w zasadzie we Wrocławiu nigdzie indziej nie jest możliwe.
Moim obowiązkowym daniem w karczmie są gołąbki w obu ich wariacjach do których zamawiam przeważnie ziemniaki z wody z masełkiem. Ten zestaw jeszcze nigdy mnie nie zwiódł. Wczoraj postanowiłem jednak troch poeksperymentować i zamówiłem na przystawkę pasztet domowy z sosem porzeczkowym który okazał się więcej niż poprawny choć osobiście wolę bardziej wilgotne pasztety. Do tego barszcz czerwony z kołdunami który był wprost przepyszny. Daniem głównym był już tradycyjny kotlet schabowy z pieczonymi ziemniakami. Kotlet był olbrzymi i dobrze wypieczony, a ziemniaki dobrze przyprawione.
Polecam tą restaurację wszystkim, którzy lubią solidne porcje i dobrą kuchnie Polską.
Powrót do góry
brzuchaty
Gość

PostWysłany: Sro Maj 30, 2012 10:36 am    Temat postu: Polecam! Odpowiedz z cytatem

Jedna z moich ulubionych restauracjie we wrocławiu. Polecam w szególności zupy które nie mają godnych rywalek w innych restauracjach.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Dolnośląskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: