Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Karczma "Lwowska"
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Dolnośląskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anlu
Gość

PostWysłany: Pon Lip 02, 2012 11:16 pm    Temat postu: kotlet Odpowiedz z cytatem

Witam. byłem jadłem to znaczy chciałem zjeść zwykłego kotleta schabowego ale dlaczego kucharz [wiem bo pytałem]smaży go dzień wcześniej a póżniej go odgrzewa oczywisicie kelner nic nie wie co się dzieje w kuchni. Przestrzegam rodziny z dziećmi i nie tylko.Widać że nastawieni są na klijentów jednorazowych.Nie będe mówil o cenach bo widziałem wcześniej kartę i przystałem na to [lubie chodzić po różnych knajpach i mam porównanie]i dlatego myślałem że za takie pieniądze to będzie to coś w miarę dobrego A TU TRAGEDIA
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pon Lip 02, 2012 11:16 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Maciek245
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2012 2:49 pm    Temat postu: lwoska sprawa Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobre jedzenie godne polecenia, choć ceny wysokością gonia niestety jakość.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Dolnośląskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: